GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


3 posters

    A Vörös Rózsa Fogadó

    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szer. Szept. 21, 2011 7:57 am

    Arleth szemszöge
    - Sziasztok, srácok! Hol, s merre jártatok mostanság? Kértek bort? * nyomta Arleth Coraline orra alá az üveget. * Igazán klassz évjárat, bár én még mindig esküszök a valoriani borokra, főleg a bloneaiakra, azok baromi jók. Tudtátok, hogy bál lesz? Képzeljétek, én Williemmel megyek! * Arleth valóban jól bírta az alkoholt, de azért ennyi még neki is megtette a hatását. * Illetve vele akarok...Majd józanabbul elhívom, ha ő nem teszi meg. Tényleg, mennyi is az idő?


    Keith szemszöge
    * Keith csizmástul, mindenestül lehuppant az ágyra, közben a szobában gyönyörködve. Gótikusnak találta, de tetszett is neki, a szülei hálószobáját idézte fel, amikor még élt az anyja. Elhessegette ezeket a gondolatokat és lassan álomba merült. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Csüt. Szept. 22, 2011 3:25 am

    Williem szemszöge
    -Sziasztok!*Üdvözölte az újonnan jötteket miközben megemelte feléjük serlegét, majd ivott belőle.*-A bor valóban jó. Pláne ha valakit jól lerészegítünk vele, hogy az minden marhaságot, minden kis vágyát és titkát kifecsegje... Amúgy Coraline, Klaris ti hol járkáltatok? Nem láttátok a húgomékat?...Arleth kedves már dél felé közeleg az idő, vagy már el is múlt?Amúgy ha annyira velem akarsz jönni, hát legyen! Mond Arleth kedves akar eljönni velem, és hajlandó vagy minden ostobaságot művelni velem?*Mondta miközben az utolsó mondatokat, szavakat már nevetve mondta ki, az alkohol még a vámpíroknak is megárt néha.*

    Katherine szemszöge
    *Miután viszonylag gyorsan megfürdött úgy döntött, hogy már felesleges visszavennie a fekete ruháját, úgyis annyira kényelmetlen. Így egy rövid, kényelmes fekete hálóruhát és egy valamivel hosszabb, vékony vörös hálóköntöst vett magára majd elhagyta a fürdőt.
    Mikor már újra a hálószobában volt Keith már aludt, így Katherine szép csöndben odament, leült az ágy szélére és érdeklődve figyelte ahogy a férfi alszik.~Most kedvem lenne megharapni őt, vagy jó ráijeszteni vagy...~Gondolta magában de esze ágában sem volt ilyet művelni.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Csüt. Szept. 22, 2011 4:46 am

    Arleth szemszöge
    - Nekem lenne öröm! Mikor is lesz? Ma, holnap, vagy holnapután este? Mert ha ma, akkor én egy korttyal sem iszom többet, mert a végén még a bárpulton kezdenék el táncolni, azután pedig kínos lenne megjelenni a bálon.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Csüt. Szept. 22, 2011 5:22 am

    Williem szemszöge
    -Holnapután este. Úgyhogy nyugodtan berúghatsz, azt csinálhatsz amit akarsz, ma nincs program. Ha csak nem tervezel valami jó kis szórakozást, amihez több ember kell, mondjuk...

    Williem amúgy: http://browse.deviantart.com/?qh=&section=&q=vampire+boy#/d1ft7sa

    Katherine szemszöge
    *Egy darabig nézte az alvó Keith-et, de aztán beleunt a csöndbe így nem volt más választása, azaz kényszernek érezte, hogy fölébressze.*
    -Istenem, nagyon édes vagy amikor ébren vagy, de amikor alszol az még gyönyörűbb.*Mondta végig a férfi fülébe suttogva.*-De létszíves kelj föl, vagy nem is tudom mit fogok művelni veled...!
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Csüt. Szept. 22, 2011 5:28 am

    Arleth szemszöge
    - Mondjuk? Na, ne csigázz! Mi mondjuk? Piknik? Vadászat? Lovaglás? Jajj, azt ne már, tuti ledőlnék Zephyrinről. Vagy valami egyéb?


    Keith szemszöge
    * Keith Katherine hangjára ébredt, amint az a fülébe suttogott. Olyan szavakat hallott, mint a "gyönyörű" meg a "kelj fel", de az utóbbi nem igazán tetszett neki. Máris reggel lenne? *
    - Felkelni? Reggel van? Elkésünk, hova megyünk? * Pattant volna fel rögtön, de sajnos álmosan nem voltak olyan jó reflexei, ezért a felpattanás helyett egyszerűen legurult az ágyról. *
    - Hogy az a...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Csüt. Szept. 22, 2011 5:39 am

    Williem szemszöge
    -Hát én igazából egyikresem gondoltam. Én sokkal..más témában gondolkodtam. Bár most, hogy mondod egy piknik nem is hangzik olyan rosszul, csak az a kérdés milyen piknik és milyen ennivalóval...*Mondta majd elmosolyodott az ennivaló szóra.*

    Katherine szemszöge
    -Jaj, dehogy! Még mindig ugyanaz a nap van és nem megyünk sehova. Csak te elaludtál amíg fürödtem, aztán én meg néztelek ahogy alszol. De olyan gyönyörűen nézel ki ahogy alszol, hogy majdnem olyat akartam művelni, amit később megbántam volna, így muszáj volt, hogy fölébresszelek...
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Csüt. Szept. 22, 2011 7:21 am

    - Nem láttuk Katherinéket. - mondta Klaris - Bál. Egészen jól hangzik. Arleth emlékszel még a valoriani bálokra?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 23, 2011 12:34 am

    Arleth szemszöge
    - Igen, sajnos emlékszem a giccsparádékra, amit szánalmas módon minden egyes ünnep alkalmából megtartottak. Az egy kicsit már túlzás volt, nem? A bátyád meg kifejezetten rontott az összképen.


    Keith szemszöge
    * Keith feltápászkodott a padlóról, majd kérdőn pillantott Katherine-re. *
    - Később megbánni? Annyira vonzó vagyok álmomban, hogy meg akartál harapni vagy mi? * kérdezte vigyorogva. * Ez újdonság. Ezek szerint én mindig vonzó vagyok.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 23, 2011 4:06 am

    Williem szemszöge
    -Áh, igen a valoriani bálok... Nah azokon szívesen részt vennék! Biztos, hogy rendkívül izgalmasak lehetnek. Semmi sem jobb ugyanis ha egy kis csalási vitát, egy kis perpatvart vagy egyéb ilyen dolgoknak lehet az ember szemtanúja...*Mondta gúnyos mosoly kíséretében.*

    Katherine szemszöge
    -Igen, meg akartalak harapni és...és egyéb dolgokat akartam veled csinálni.És hidd el a többi dologra és azoknak részleteire nem vagy kíváncsi. Habár már sajnálom, hogy még csak oda sem feküdtem melléd...*Valta be miközben akaratlanul is elpirult.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 23, 2011 11:43 pm

    Arleth szemszöge
    - Nagy öröm megtudni rólad, hogy szívesen beleszólsz a más házának táján történő perpatvarokba * kötözködött a lány. * És hidd el a legtöbb ilyen bál unalmas, ugyanis a balhék általában olyan helyen történnek, ahol csupán az érintett felek vannak, ergo senki nem tud meg róla semmit.


    Keith szemszöge
    - Ne aggódj, szerintem lesz még rá alkalmad * kacsintott a lányra. * Bár azt erősen kétlem, hogy nem akarom tudni, hogy mit tettél volna velem * mosolyodott el. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 24, 2011 12:18 am

    Williem szemszöge
    -Milyen kár...Ezek szerint világot kell látnia az embernek, hogy történjen valami! Hát most hogy a világjárás került témába szívesen elmennék a déli, sivatagos Gorba. Azt mondják arrafelé jó ám az élet! Nincsenek perpatvarok, mindenkinek van otthona, családja, munkája... És rengeteg kaland! Kincsvadászatok, felfedezések, románcok...*Gondolkodott hangosan.*

    Katherine szemszöge
    -Oh, igen?*Mondta nevetve miközben odasétált az egyik szekrényhez, melyből elővet egy üveg bort, és töltött magának belőle egy serlegbe.*-Hát...Ha most meggondolom nagyon is jó ötleteim voltak. Bár mindegyik a vörös hold miatti szenvedély és szerelem iránti vágyam miatt gondoltam. Azaz, szívesen áldoztam volna a szerelem oltárán, elvégre nem mindennap lehetek tulajdonképpen egyedül egy férfival aki nagyon is tetszik és...Ugye érted, hogy mire célzok?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Szept. 24, 2011 12:45 am

    Arleth szemszöge
    - Te nem tanultál Gorban? * nézett a férfira döbbenten. Úgy tudta, hogy mindenki legyen az valoriani, vagy derioni, paraszt vagy nemes, de tanulnak ott. * Ezek szerint nem. Talán tudok neked mondani pár újdonságot. Csak pár helyen sivatagos, bár igaz ami igaz, elég meleg van, de ennek kiegyenlítésűképpen sok is a tengerpart, amik egyszerűen varázslatosak, bár sajnos arra is akad pár szörny. Az ételek pedig valóban mennyeiek, és bőségesek, érdemes megkóstolni őket, és a legtöbb ember akár azt is megengedheti magának, hogy minden nap finom és meglepően sok (mármint parasztokhoz képest) ételt egyen, mert a munkájuk megbecsülendő és kifizetődő. Ha pedig kalandozni akarsz, nézz be pár vad, dzsungeli tájba, ha kincset keresni, akkor pedig fogj ásót és irány a tengerpart! Olyan ritka kincseket lehet találni!


    Keith szemszöge

    - Oh, az értelmi képességeim ezen a szinten elég szembeszökően magasak, szóval ne magyarázkodj, határozottan értem, hogy mire célzol.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 24, 2011 1:03 am

    Williem szemszöge
    -Hát az igazat megvallva nem tanultam Gorban. De az nem jelenti azt, hogy nem jártam ott. Ott éltem 4-7 éves koromban, egy szép nagy házban a fővárosban. Nem jártam iskolába, magántanuló voltam, állandóan mindenki idegeire mentem, csakhogy foglalkozzanak velem. Ugyanis 4 éves koromban apám magával ráncigált délre, elszakítva az anyámtól és a húgomtól. Tragikus, de túléltem. Aztán az idő múlásával, már nem is volt olyan vészes...De amúgy volt időm, hogy jól megnézzem a fővárost, de csak azt. Nagyon megtetszett, még mindig részletesen emlékszem, hogy mi hol van meg ilyenek. Szívesen visszamennék oda...

    Katherine szemszöge
    -Tényleg? Hát akkor mondj csak ki, hogy mire célzok, ha úgyis tudod! Bár igazat megvallva a vágyaim nem éppen mágushoz, vagy egy bárónőhöz méltók, de...Elvégre én így gondolkodok, én ezt, ilyeneket akarok, ami talán a vámpírlét miatt van...De akkor is kimondom, mentségem rá, hogy még mindig az alkohol és a vörös hold hatása alatt állok.*Mondta miközben ivott és lazán nekidőlt a szekrénynek.*-Teljesen megbabonáztál, egyszerűen akarlak téged, Keith...!
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Szept. 24, 2011 2:54 am

    Arleth szemszöge
    - Én is szívesen meglátogatnám egyszer. Ott volt életem egyik legboldogabb szakasza, így visszanézve * nevetett fel keserűen. *


    Keith szemszöge
    - Húú, ez hirtelen jött. Mármint, nem számítottam ilyen vallomásra, de...én is akarlak.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 24, 2011 3:15 am

    Williem szemszöge
    -Most, hogy belegondolok a három nép közül mindig is, Gor tetszett a legjobban. Az ottani emberek nagyon ragaszkodnak a múlthoz, a hagyományokhoz, a szokásokhoz. meg egyszerűen kápráztatóan jó látványt nyújt az ottani csodás épületek meg az ottani szép ruhák. Az emberek meg kedvesek, sokan vannak ami egy vámpírnak kedvező...Azt hiszem ha itt végeztem oda megyek és ott fogom leélni a hátralevő több ezer éveimet.*Mondta komolyan, elhatározva.*

    Katherine szemszöge
    *A vallomás után, Katherine néhány percig nem szólt semmit. A már üres poharát bámulta, amit végül letett a kezéből, majd a férfira szegezte tekintetét.*
    -Tehát mind a ketten tudjuk, hogy mit akarunk. Mind a ketten tudjuk, hogy szeretjük egymást.*Monda miközben leült az ágyra.*-Én halálian komolyan is gondolom, amit érzek. És most szeretlek téged, hallom a szívverésedet, látom a vörösen izzó aurádat, érzem az illatodat ami teljesen az őrületbe kerget...Ezek mind olyan dolgok amiket nem fogok elfelejteni, azaz én soha de soha nem foglak téged elfelejteni, mindig emlékezni fogok rád, még ha már nem is létezel, és mindig is szeretni foglak téged.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Szept. 24, 2011 5:50 am

    Arleth szemszöge
    - Ha lenne elég időm, szerintem én is oda mennék. Mondjuk vissza az iskolához...vagy meglátogatnám az ott élő rokonaimat. Vannak páran, ami nem csoda, hiszen a szüleimen, meg még pár távoli rokonon kívül az egész családom utálja Valoriant.


    Keith szemszöge
    - Én nem tudom halálosan, hogy szeretlek-e, elvégre a szerelem kialakulásához idő kell, és egyszerűen...elámultam, hogy te ilyen gyorsan képes vagy szeretni engem, egy...senkit. És, én nem is tudom elhinni, hogy te tényleg szeretsz engem, engem aki meg sem érdemli.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 24, 2011 6:35 am

    Williem szemszöge
    -Tényleg? Hát akkor furcsa családod lehet, ha nem értenek egyet. Bár mondjuk mindegyik családnak megvan a maga kis titka. A családom már generációk óta hordozza a vámpírgéneket, mégis van egy-két ember a családban akik ezt halálukig nem is tudták. A családomban így vannak emberek, félvérek és vámpírok, így hát eléggé vegyes egy família...

    Katherine szemszöge
    -Önsanyargatás...Miért mondod azt, hogy egy senki vagy aki meg sem érdemli a szeretetet? De hisz ez nem így van! Minden ember megérdemli, akkor te miért lennél kivétel? Nem, te éppúgy megérdemled mit bárki más. Elvégre te nem vagy szörnyeteg, neked nincs privát helyed a pokolban, így jogosan megérdemled, hogy az emberek szeressenek. És hidd csak el, hogy szeretlek mert ez így igaz! Lehet, hogy őrültség hogy egy mágus, egy félvámpír képes legyen szeretetre, mert mind a kettőt gonosz lénynek tekintik az emberek, nem is véletlenül. De én tudom, hogy mit érzek, és ez az igazság! Bár talán amiért félvámpír vagyok, azért kötősök ilyen gyorsan egyes emberekhez, de... Jaj istenem! Mond, mégis mivel tudom bebizonyítani, hogy megérdemled a szeretetet és, hogy én tényleg szeretlek téged?
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Szomb. Szept. 24, 2011 8:14 am

    Klaris szemszöge

    - Akkor mi most magatokra hagyunk titeket, hogy nyugodtan beszélgethessetek - mondta Klaris majd intett Coraline-nak hogy kövesse.
    - Gyere - szólt neki a fiú és belépett a szobájába - foglalj helyet - mutatott egy székre majd ő is leült egy másik székre, pontosan szemben Coralne-nal - Coraline, szeretnél velem jönni a bálba? - kérdezte mosolyogva.
    - Igen - felelt ő is mosolyogva - ezer örömmel.
    - Hát még én mennyire örülök - mondta Klaris és szavainak nyomatékot adva megcsókolta a lányt, aki nagy megkönnyebbülésére viszonozta.

    Coraline szemszöge

    Még soha senki nem csókolta őt meg így. Ilyen szenvedélyesen. ~ Bizonyára a vörös hold is közrejátszik ~ Miután vége lett a csóknak Coraline- nak eszébe jutottak a mai események.
    - Klaris, szerinted Keith tényleg megöli Arleth-et?
    - Nem tudom Kedves, de ha mégis megtenné van rá oka. És Arlet nagyon jó mágus megtudja védeni magát, ha akarja. Egy biztos, amíg vörös hold van és távol van inen bizonyára Katherine-vel nem öli meg.
    - Igazad van. És Keith se tenné zsebre , amit William-től kapna... na meg tőlünk - fejezte be a témát Coraline - ha megbocsáltasz én most nyugovóra térek.
    - Persze, szép álmokat!
    - Neked is, szia.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Szept. 24, 2011 8:29 am

    Arleth szemszöge
    - Hát ezek gyorsan leléptek...Na, akkor most levezetem előtted a rengeteg fajjal büszkélkedhető családfámat. Anyai ágon az őseim szinte csak tündék voltak, aztán rengeteg ember keveredett bele, aztán valamelyik egyenesági női felmenőm sellő volt, azt hiszem az ük-üknagymamám, és ha minden igaz, a nagymamám tünde, de ezenkívűl a jelenben minden ismert rokonom ember. Apai ágon pedig tündék és macskafélék vannak, de itt is túlnyomórészt emberek vannak, habár van egy macskaféle nagybátyám.


    Keith szemszöge
    - Nem kell bizonyíték * mosolygott a lányra. * Nekem minden szavad maga a törvény. Csak...néha elbizonytalanodom, elég jogosan. Mert én nem vagyok jó ember. Sőt!
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 24, 2011 8:22 pm

    Williem szemszöge
    -Nos igen, nem semmi családod van, nagyon vegyes. Ennyi faj egy dinasztiában, biztos nagy történelmi múlttal rendelkezik. Ami Coraline-t és Klaris-t illeti...Tényleg elég gyorsan elhúzták a gyíkot. És ha nem láttam volna, hogy szinte mindegyik pillanatban Klaris Coraline-t szemléli tetőtől talpig, meg persze fordítva meg, hogy mindig együtt lógnak, még azt hinném halálra untattam őket. Nah ezek is jól összejöttek...

    Katherine szemszöge
    -Jó, rendben. Nem kell magyarázkodnod, tanultam bűnözői lélektant.*Mondta majd visszamosolygott.*-Apropó hány óra is van? Csakhogy tudjam, hogy most mihez kezdjünk, mert most halálian unatkozok a semmittevéstől...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 25, 2011 1:41 am

    Arleth szemszöge
    - A fogadó lassan kezd valami partnerkereső akármire hasonlítani, mint valami rossz romantikus könyveket bújó nőci klub. Nem tudom eldönteni, hogy ez jó, vagy undorítóan giccses.


    Keith szemszöge
    - Nem is tudom. Itt akarjuk tölteni az estét, vagy menjünk vissza a fogadóba? Ha belegondolok, lenne pár ügy amit el kéne intézni. Tudod, a munka mindig ott leselkedik kegy sarokban * mosolygott a lányra. *
    ~ Nem bírom tovább! Ha ez így folytatódik elpuhulok, és nem leszek képes megtenni! Cselekednem kell, ameddig még nem késő! ~
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 25, 2011 1:53 am

    Williem szemszöge
    -Hát igen. De ilyen az élet. Az ilyen helyek a legjobbak a vámpíroknak, a vér miatt. De ez a fogadó mindig is ilyen társkeresős izé volt, az emberek jöttek és mentek. Afféle turistai látványosság, egy kicsit unalmasak itt a hátköznapok, de az ünnepek rendkívül jók. Ezért is jöttem az év ezen időszakába ide, hogy kikapcsolódjak. De amúgy nincs semmi életcélom, és semmit nem akarok a jövőben...

    Katherine szemszöge
    -Visszamenni a fogadó? Ráadásul este, amikor az erdőben egy tucat vérfarkas várja, hogy megöljön? Nem, eszem ágában sincs kimenni, hogy azok megöljenek! Úgyhogy én már csak azért is itt fogom tölteni az éjszakát, de ha neked fontos dolgod van akkor csak hajrá! Nyugodtan menj vissza a fogadóba, majd imádkozok érted, hogy útközben ne tépjenek szét a vérfarkasok vagy kitudja milyen szörnyek akik az erdőben leselkednek.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 25, 2011 1:59 am

    Arleth szemszöge
    - Hát, nekem kissé elegem van ebből a cukormázas cukiságból, meg az alkoholból is, úgyhogy elmegyek sétálni. Ki kell szellőztetnem a fejem.


    Keith szemszöge
    - Rendben, akkor nemsokára látjuk egymást! * búcsúzott el a lánytól nehéz szívvel, hiszen tudta, hogy ezek után meg fogja őt vetni. Lassú és halk léptekkel elindult, majd felvette a láthatatlanság képességét, amire minden éjjeljáró képes volt. Egyenesen az északi erdő felé ment. Valami azt súgta, Arleth ott lesz. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 25, 2011 2:05 am

    Williem szemszöge
    -Rendben, ahogy gondolod.
    *Felelte majd unalmában rendelt magának még egy pohár alkoholt. Közben mélyen elmerült gondolataiban.*

    Katherine szemszöge
    -Szerintem is.
    *Monda búcsú válaszként, majd hátradőlt az ágyban. Valami belső érzés, nem hagyta nyugodni, úgy érezte valami történni fog még az éjjel. De nem sokat törődött vele, mert nemsokára mély álomba merült.*
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Vas. Szept. 25, 2011 4:53 am

    Coraline szemszöge

    Coraline rémülten riadt fel az éjszaka közepén. Azt álmodta, hogy Arleth halottan fekszik a földön. Nem is földön, avaron. Borzasztó látvány volt... Azonnal átment Klaris szobájába elmesélni mit álmodott.
    Furcsa módon a fiú ébren ült az ágyán.
    - Klaris, te is azt álmodtad...
    - Hogy megöli... igen
    - De miért? - kérdezte Coraline könnyes szemmel. Ekkor kopogtak.

    Ajánlott tartalom


    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 11 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Vas. Május 19, 2024 12:16 am