GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


3 posters

    A Vörös Rózsa Fogadó

    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 10, 2011 6:35 am

    Katherine szemszöge
    -Nah, azért ez nem így működik. Az emberek nem fognak gondolkodni, csak cselekedni. Bár igen ezekből az érzelmi cselekedetből lehet hogy szerelem, de az is lehet, hogy gyűlölet lesz a vége.Bár én inkább az elsőre szavazok. Szerinted Arleth kivel fogsz összejönni? És szerinted én kibe fogok beleszeretni?*Mondta kacéran, nevetve.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Szept. 10, 2011 6:41 am

    Keith szemszöge
    - Akkor élettelen lények leszünk, akiket a szenvedély és a szerelem vezérel? * kérdezte vigyorogva. * Nem is hangzik rosszul! Arleth? Húha, talán...nem is tudom...ja, de igen, a bátyádba. Szerintem kicsit szikrázik közöttük a levegő, mióta együtt jöttek be a fogadóba, amikor a látomásod volt, nem? És te? Őőő, lássuk csak * játszadozott Keith. *, talán valamelyik ittlévő vendég? Hmm, talán egy dolgozó? Esetleg, a legjobb választás, vagyis én? Nem is tudom...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 10, 2011 6:47 am

    Katherine szemszöge
    -Azért nem élettelen lények leszünk. Csupán e három nap alatt nem fogunk veszekedni, verekedni vagy ölni. De igen mind szerelmesek leszünk.*Mondta miközben fölült a korlátra, és így bámulta a férfit.*- Igen szerintem is Arleth és Williem összejönnek. Ami pedig engem illet... Hát a legjobb választás te lennél, igen. De azt nem tagadom, és te sem tagadhatod, hogy van köztünk valami...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Szept. 10, 2011 7:02 am

    Keith szemszöge
    - Mondtam én egy szóval is, hogy nincs? Még csak nem is céloztam rá, de elnézést, ha te így értettél valamit. Azért kíváncsi leszek, hogy velünk mi lesz ezalatt a három nap alatt. Az azért elég sok idő...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 10, 2011 7:37 pm

    Katherine szemszöge
    -Hm...elég sok idő ahhoz, hogy...hát nem is tudom.3 nap, 3 nap alatt ki tudja mi fog történni? Lehet, hogy megkóstolom a véred...lehet, hogy átváltoztatlak.De az is lehet, hogy halálosan beléd szeretek és az ágyadban fogok kikötni...*Találgatta a lehetséges viselkedéseket.*
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Szomb. Szept. 10, 2011 10:40 pm

    Coraline és Klaris megérkeztek a fogadóhoz.
    - Megérkeztünk. Gyere, vezessük be az istállóba a lovakat - mondta Coraline és megkerülte az istállót. Ezután elindultak a fogadó irányába. A lépcsőn meglátták Katherine-t és Keith-et.
    - Sziasztok! Ő Klaris, Klaris, ők itt Katherine és Keith.
    - Üdvözletem Katherine kisasszony. Szia Keith! - köszönt Klaris.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 11, 2011 1:13 am

    Keith szemszöge
    * Keith azt hitte, hogy itt azonnal meghal a döbbenettől. Klaris herceg?! Itt?! Ez mindent tönkretehet, pláne, hogy úgy látszik, hogy a herceg felismerte. Sose beszélt senkivel a királyi udvarból, kivéve persze Arlethet, de ez nem jelenti azt, hogy nem láthatták volna meg őt, amikor elkísérte az apját egy-egy megbízás felvétele miatt a királyi kastélyba. Végül úgy döntött, hogy úgy tesz, mint aki nem is tudja, hogy létezik egyáltalán egy Klaris nevű herceg. *
    - Ó, örülök, hogy találkozunk, Klaris * udvariasan a herceg felé nyújtotta a kezét, hogy kezet foghassanak. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 11, 2011 3:41 am

    Katherine szemszöge
    -Jó estét nektek is Coraline, Klaris!
    *Mondta mosolyogva az újonnan jöttek felé biccentve.~Ismeretlen fickó egy alig ismert csaj mellet. Valyon Coraline hol járt? És ez a pasi honnan jött?~Gondolta magában. Majd egy kicsit udvariatlanul elkezdett kérdezősködni.*
    -És hova mentél el Coraline? És te Klaris honnan jöttél? Mert még nem láttalak téged errefelé, miattad meg Coraline kezdtem aggódni, már azt hittem valaki elrabolt...

    Williem szemszöge
    *Williem végig futott, majd a fogadó közelében lassított, és szépen odament a tornáchoz. Ahol megpillantotta Katherine-t, Keith-t, Coraline-t és egy idegent.*
    -Áh, Sziasztok!Dupla randi e teliholdas estén?*Viccelődött.*-Áh te, te idegen nagyon hasonlítasz... A valoriani Klaris hercegre, komolyan szinte ikertestvérek is lehetnétek. Vagy csak nem te magas vagy ő?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 11, 2011 3:50 am

    Keith szemszöge
    - Nini, hogy valaki milyen jól tájékozott a valoriani hercegekkel kapcsolatban * gúnyolódott kicsit Keith, hiszen tisztába volt vele, ha Klaris lebukik, akkor ő is. *


    Arleth szemszöge
    * Arleth már vagy ötödszörre kelt fel a saját sikolyaira, így megunva gyenge próbálkozásait az alvásra, felvett egy egyszerű, pánt nélküli fehér ruhát, amit csak a zöld színű szegély dobott fel, egy egyszerű fehér balerinacipőt, haját egy rózsa alakú csatt segítségével konttyá varázsolta, majd lesétált. Szívesen elment volna még egy éjszakai lovaglásra, ám amikor kilépett a fogadó ajtaján, földbegyökerezett a lába. Klarist látta maga előtt. *
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Vas. Szept. 11, 2011 4:45 am

    Klaris szemszöge
    - Milyen kár, hogy a bérgyilkosokkal nem. ~ Ha én lebukok, az ő kilétére miért ne kerüljön fény? ~ Á, szia Arleth! Jó újra látni téged, habár nem festesz valami jól... Miért is?


    Coraline szemszöge
    Coraline sajnálattal tele nézte Katherine értetlen arcát, miközben az próbálta felfogni a dolgokat. ~ Szegény lány, azt se tudja kibe szeretett bele. ~ Majd megpillantotta Arleth-et. Feltűnt neki a lány karikás, sírástól duzzadt szeme.
    - Történt valami, Arleth?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 11, 2011 4:58 am

    Arleth szemszöge
    - Köszönöm, Klaris, téged is jó újra látni, ám a bókoláshoz még mindig nem értesz. Azt hittem, hogy néha azért a kezedbe vetted az etikettet. És kissé goromba is vagy. Régebben amint megláttál, már rohantál is, hogy megölelj, most meg ez a hideg fogadtatás...Pedig szinte egy család vagyunk. * A lány leghidegebb hangján beszélt a fiúhoz, ám már mit sem törődött azzal, hogy így szinte mindenkit lebuktat. * Nem, Coraline semmi különös, csak a szokásos * mosolygott a lányra fáradtan, miközben újra feltett egy kendőző bűbájt, mire érezte, hogy véreres szemei újra tiszták lesznek, és az apró, alig észrevehető táskák is eltűntek szeme alól.*


    Keith szemszöge
    * Keith sose bírta az elkényeztetett kis királyfikat. A tipikus "ha nekem rossz, neked miért ne legyen" gondolkodást ki nem állhatta. *
    - Milyen furcsa, hogy a bérgyilkosokban több a tisztelet, mint a hercegekben!
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Vas. Szept. 11, 2011 5:41 am

    Klaris szemszöge
    - Irántad aztán sok tiszteletem lehet - a Heliastól lopott lenéző pillantásokkal méregette Keith-et, majd szeme Arleth-re vándorolt - el sem tudod hinni hányszor olvastam azt a könyvet, amit adtál! - mondta, miközben megölelte Arleth-et, már-már elfelejtve a Keith-szel folytatött kis vitát.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 11, 2011 5:57 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth visszaölelte a fiút, miközben arra gondolt, hogy mennyire is szerette őt - mint egy testvért. *
    - Tudod, ne vedd sértésnek, de néha rád fért * Rávigyorgott a fiúra, úgy ahogy régen, ha valami rosszon törték a fejüket (ami azért ritka volt, mert Arleth mindig is próbált jó kislány lenni) * Zehrion hogy van? Hiányzik az a kis rosszcsont.
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Vas. Szept. 11, 2011 6:30 am

    Klaris szemszöge
    -Zehrion nagyon jól van. Talán túlságosan is - mosolyodott el Klaris - de mi törént veled a szökésed óta? É nem tudod, hogy milyen veszélyes számodra Keith?

    Coraline szemszöge
    - igen, veszélyben vagy Arleth! Még akkor is, ha vörös hold lesz. Vagy ennyire bízol Keith-ben? - pillantása az említett fiúra vándorolt.

    Egy kép Klaris-ról : http://kepfeltoltes.hu/view/110911/TN-20100920170823-d293a7a7_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 11, 2011 6:43 am

    Arleth szemszöge
    - Várj...honnan tudsz te arról, hogy én szöktem el? Úgy tudom, hogy csak a király tudja. Akkor ez nem igaz? És nem, nem félek Keithtől * suttogta a végét a lány. * Ha a király meg akar öletni, akkor megöl.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 11, 2011 6:53 am

    Katherine szemszöge
    *Katherine némán és értetlenül hallgatta végig a történéseket. Nem értette, alig bírta felfogni, hogy miről beszélgetnek a többiek.*
    -Mi... Mégis mi folyik itt? Miről beszéltek, mi ez az egész?
    *Értetlenkedett miközben tekintete a jelen lévőkön vándorolt. Majd hirtelen le kellet ülnie nehogy elájuljon a hallottaktól.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 11, 2011 8:26 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth mélyet sóhajtott, majd Katherine felé fordult. A lány még mindig értetlenül nézett szét. *
    - Katherine, ömh. Ha jól sejtem az ittlévők közül rajtad kívül mindenki tud mindent, ugye? Nos, kitől szeretnéd hallani a történetet? * kérdezte a lány, hogy húzhassa az időt. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 11, 2011 8:30 am

    Katherine szemszöge
    -Mindegy, csak szeretném végre tudni, hogy mi folyik itt! Mert az már leeset, hogy csak én nem tudok itt semmiről, és, hogy mindenki hazudik! De miért? Miért tettétek ezt...?
    *Mondta dühösen miközben elkezdet sírni.*
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Kedd Szept. 13, 2011 5:08 am

    //Dupla Post mert mivel senki nem akar lebuktatni senkit, így akkor kiküszöbölöm a bakit!//

    Williem szemszöge
    -Katherine, nos ez úgy történt, hogy...*Kezdte elmagyarázni hugának a történéseket, amikor az váratlanul közbeszólt.*
    -Williem, én tudom jól, hogy mi folyik itt!*Mondta Katherine dühösen.*-Itt van Valorian egyik hercege... egy nemesi származású lány aki inkább megszökött mintsem, hogy hozzámenjen a király fiához...és egy bérgyilkos aki csupán azért van itt, hogy megölje Arleth-et...Ez már nekem is leeset, hisz látom az aurát!Csak, nem tudom, hogy miért nem vettem észre, hogy hazudtok!Én hülye...De rendben, legyen így!Ti hárman valorianiak vagytok, és szépen megakarjátok ölni egymást, jó. Ebbe nem fogok beleavatkozni, mivel nincs semmi bajom veletek. Csakhogy, órák vagy napok kérdése és én leszek a környék űrnője, így kötelességem lesz majd megbüntetni titeket amiért itt vagytok, és a gyilkosság miatt is.Bár mivel én kedvellek titeket, talán elnéző leszek veletek...
    -Katherine! Nincs okod mások miatt dühöngeni és aggódni...
    -De igen!Igen is van Williem, jó okom van rá...!*Dühöngött továbbra is Katherine.*
    -Nah, ide figyelj...*Mondta miközben Katherine szemébe nézet, ki állta a pillantását.*-Katherine, te nem láttál és nem hallottál semmit attól a pillanattól kezdve, hogy én megjöttem. Az elmúlt 10-15 perc emléke most kitörlődött a fejedből, nem tudod, hogy ki valójában ki és, hogy miért van itt. Csak annyit tudsz, hogy nagyon álmos vagy, így most szépen jó kislány módjára elmész aludni, rendben?
    -Igen, megértettem.
    *Mondta Katherine teljesen nyugodtan, miközben fölment a szobájába. Williem bekísérte, majd mögötte becsukta az ajtót. Aztán végignézet a társaságon, és látta, hogy néma csöndben hallgatnak, így elmagyarázta a történteket.*
    -Katherine két dolgot utál, gyűlöl a legjobban: a hazugságot és a titkolódzást. Ezért is volt most annyira kiakadva szegény. És mivel senki nem akart beszélni, szépen fölfedni a titkait így kénytelen voltam bevetni a csodás vámpírképességeim egyikét, azaz kénytelen voltam kitörölni a memóriájából az imént hallottakat.*Mondta gúnyosan mosolyogva miközben leült.*-Így most egytől-egyig nagy hálával tartoztok, mert a drága hugicám nem ismeri a drága kis titkaitokat. Persze előbb, utóbb úgyis rá fog jönni, már csak a gyilkosság miatt, de remélem nem a vörös hold idején fogjátok neki elmagyarázni, mert akkor még rosszabbul fogja fogadni...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Kedd Szept. 13, 2011 6:11 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth hálásan pillantott Williemre, habár egy szót sem szólt. Annyi minden történt pusztán ezalatt a nap alatt. Amit a legfurcsábbnak tartott, az az érzéketlenség volt. Nem érzett se félelmet, se szomorúságot, de még bűntudatot se, amiért hazudtak Katherinnek. Sőt, még döbbentet se amiért nem érzett semmit. Ezt furcsának találta. Mintha csak a teste lenne jelen, és a lelke messze szállna. Még mindig szavak nélkül, gyengén rámosolygott Coralinre, megszorította egy kicsit Klaris kezét, jelezve a néha túlzottan aggódó barátjának, hogy semmi baja sincs, majd hálásan pillantott Williemre, és gyanakodva Keithre. Majd, mivel nem akart aludni, elindult az északi erdő felé sétálni. *
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Kedd Szept. 13, 2011 7:24 am

    Klaris szemszöge

    Klaris jobbnak látta, ha nem mennek Arleth után, ezért Coraline-nal elmentek sétálni a Déli Rétek felé. A táj csodás volt, nagyon szép virágokkal, amiket a telihold fénye megvilágított.
    - Coraline, szerinted mit kellene mondani Katherine-nek?
    - Hát... őszintén szólva nem is tudom... ez az egész dolog... de ha Keith megöli Arleth-et, aki úgy néz ki nem is nagyon bánja..., de nem tudom igazán pontosan mi oka van ilyen dologot tenni Keith-nek.
    - Értem. Nos én többet tudok nálad ezekről a dolgokról, de... mást kéne megkérdezni. Arlet és Keith nem hiszem, hogy megmondaná, de talán valami boszorkány lehet, hogy tud segíteni. Talán a természett feletti dolgok segítségével tud mondai valamit -gondolkozott Klaris.
    - Ez nem is rossz ötlet! De, hogy hagyjuk itt Arleth-et? Vajon William meg tudja védeni?
    - Szerintem igen. Végül is vámpír.
    Azzal elindultak a fogadó irányába. Korán nyugovóra tértek, hogy holnap korán útnak indulhassak.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Kedd Szept. 13, 2011 7:31 am

    Keith szemszöge
    * Keithnek semmi kedve nem volt kettesben lenni Williemmel, ezért inkább felment a szobájába és lefeküdt aludni, miközben az a tudat élt benne, hogy a barátai már nem a barátai. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Kedd Szept. 13, 2011 7:45 am

    Williem szemszöge
    *Mindenki elment aludni, azaz a halandók mentek nyugovóra térni. Mindenki elment kivéve Williem. Ki már nem bírt fölmenni a szobájába így kényelmesen elhelyezkedett a tornácon lévő kanapén. A megmaradt ételekből lakmározott, közben bort ivott. Csak később jutott eszébe, hogy ez teljesen felesleges, ettől nem lakik jól. Majd megpróbált elaludni ami többé kevésbé sikerült is neki. Bár az éjszaka a holnapi nap járt az eszében.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Kedd Szept. 13, 2011 8:02 am

    Keith szemszöge
    * Keith lassan ébredezett. Semmi kedve nem volt szembenézni a többiekkel, akik most szinte egytől-egyig gyilkosnak tartják. Bár, nem hibáztatja őket, mert az. Egy mocskos gyilkos. Felöltözött, egy tiszta, fényesen fehér ingbe és fekete nadrágba és csizmába, miközben a kalózos fehér ing föle felvett egy sötétkék mellényt. Mindig is odafigyelt a kinézetére, és most ezt nem fogja sutba vágni csupán azért, mert bűntudata van. Ahhoz túlzottan jóképű. *


    Arleth szemszöge
    * Arleth fáradtan ébredt, de amikor nem ágyat, hanem füvet érzett maga alatt, szeme döbbenten nyíltak ki. Hirtelen felülve sok dolgot pillantott meg. Először is, hogy egy erdőben van. Másodszor, hogy más ruha van rajta. Piros, fekete és fehér színekben játszadozó anyag nagyon szép volt, és kellemesen bohókás volt, a gyerekkorára emlékeztette. Harmadszor pedig...egy egész állatsereglet aludt körülötte (és ahogy megfigyelte mindegyik példányból egy hím és egy nőstény). Két őzike a két oldalán feküdt, pár mókus tanyázott a hajában, és érzett ott egy szúrós sünt is, no nem is beszélve a nyulakról (remélte, hogy a közelben lévő barna gombócos kis kupac csoki és nem valami más) és egyéb rágcsálókról. Sikítva kelt fel, mire az állatseregletnél is kitört a pánik. Visítások, cincogások, madárcsiripelés hangja jött mindenhonnan. A kisállatok leugrottak a hajáról és befutottak az erdő fásabb részére. Arleth rémülten igazította meg a haját, hogy visszainduljon a fogadóba, miközben azon törte a fejét, hogy az énekhangja miatt gyűltek-e köré az állatok, mint a kiskorában olvasott hercegnős mesékben. *

    A ruha: http://kepfeltoltes.hu/110913/a5dc7136be39afba01b3bef4f0d78758-d3000sx_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Kedd Szept. 13, 2011 8:17 am

    Katherine szemszöge
    *Katherine egy kicsit fejfájósan ébredt. Aztán rájött, hogy nem a feje fáj, hanem a torka kapar szörnyen. Majd amikor meglátta a szekrényen, hogy az üvegben már nincs is vér, minden az eszébe jutott.
    Eszébe jutott, hogy nagyon fáradt volt így feljött a szobájába ahol megfürdött majd megitta az üveg vért, majd valahogy az ágyban kötött ki, de...de többre nem emlékezet, csak halvány emlékfoszlányai voltak, de nem is foglalkozott velük.~Ma van a vörös hold első napja, így most itt az idő kicsit szórakozni, nem pedig a múlttal foglalkozni...~
    Gondolta magában miközben magára öltött egy hosszú, kissé kivágott fekete ruhát.(Azt ami a profilképen van.)majd úgy döntött, hogy lemegy és keres magának valamit amivel csillapíthatja a szomját.
    Végigment a folyosón, majd lassan lement a lépcsőn. Majd az első pincértől elvet egy pohár vodkát, és elkezdte inni. De mivel a zenészek ellen kezdtek lázadni a vendégek, és a lantos meg a zongorász fiú olyan szépen megkérték, hogy csatlakozzon hozzájuk, úgy döntött, hogy fölmegy a színpadra.
    A színpadon zenei aláfestés kíséretében pedig elkezdet énekelni, egy lassú, a mai vörös holdhoz illő szerelmi dalt.*

    Ajánlott tartalom


    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 7 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szomb. Május 18, 2024 10:30 pm