GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


3 posters

    A Vörös Rózsa Fogadó

    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 17, 2011 9:11 pm

    Williem szemszöge
    -Nos mi nem igazán vagyunk a kínok,a gonosz és egyéb ilyen harcias erőszak híve. Mi jobban szeretjük a csöndet, a békét, a jót. Bár ezért vannak nálunk kivétlek melyeket szörnyű halálban részesítünk...de az eléggé ritka. Mi inkább vásárokat tartunk minden hónapban esetleg minden héten ahol jól mulatunk, énekelünk, táncolunk és iszogatunk. Meg jó szórakozást nyújtanak még a kocsmák és a bordélyházak is. Bár előnyben mégis inkább a bálokat szoktuk részesíteni, azokon nem lehet ám unatkozni!

    Katherine szemszöge
    -Hát, nos igen. A víz eléggé hideg lehet egy magadfajta közönséges embernek, de egy félvámpírnak pont jó. Bár a napsugarak csak déltájban fognak ide sütni, és most a vízesés mögötti kis kincses barlang sincs nyitva a bűbáj miatt, de mégis bemegyek a vízbe, mert...*Mondogatta miközben már ment is volna be a vízbe, de félúton megállt. A távolban egy farkas üvöltött.*-Hallottad ezt? Felüvöltött egy farkas, az erdőben vérfarkasok tanyáznak.És már ki is szagoltak minket, csak percek kérdése és ránk találnak...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 18, 2011 1:10 am

    Arleth szemszöge
    - Na ja, a bálok. Rühellem mindet. Öltözz fel szépen, kapj levegőt a fűzőben, nyalj be a nemeseknek, táncolj mindenkivel, tűrj mindent és vágj jó képet hozzá. Ne rohanj el sírva, ha a vőlegényed felpofoz, ne panaszkodj senkinek, ha a pofon miatt elesel és kibicsaklott a bokád, de táncolj tovább, mindezt mosolyogva. A bálokon több sebet szereztem, mint bárhol máshol, esküszöm.


    Keith szemszöge
    - Vérfarkasok? * nézett csodálkozva a Katherine-re, miközben elővette a csizmába dugott ezüst tőröket és az egyiket odadobta a lánynak. Egy egykezes kardot elővett a köpenye alá rejtett kardhüvelyből, és hangtalanul a lány mellé lopakodott, erősen fülelve a hangokra. Pár percen belül már nem csak farka üvöltést hallott, hanem azoknak léptek közeledtét. Farkasok közeledtét...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 18, 2011 1:42 am

    Williem szemszöge
    -Sebek a bálon?Hát akkor szerencséd volt, hogy túlélted azoknál a barbároknál. Hm... hát igen balesetek mindig előfordulnak. Kisebb foltok, törések, pofonok.Bár most, hogy így visszaemlékszek 2 évvel ezelőtt Katherine-nek sikerült majdnem meghalnia a tavaszi bálon egy nyíl miatt...De én mégis imádon a bálokat!Étel-ital, zene és tánc... Emellett a bál a legjobb helyszín ahol az ember szert tehet néhány bizalmas információra, pletykára vagy éppen részese lehet egy kis románcnak...

    Katherine szemszöge
    -Fegyver? Te tőröket meg kardot hordasz magadnál? Mi vagy te, lovag vagy valami szekta tag?
    *Kérdezősködött miközben a kapott tőrt forgatta, és próbált fölkészülni a közelgő veszélyre. De fogytán volt az idő, a vérfarkasok közeledtek. A harc elkerülhetetlennek nyilvánult, mert pillanatokkal később már a tisztás túloldalán voltak.*
    -A vérfarkasok már évek óta a környéken tanyáznak és minden évben eltűnik valaki a városból és később a falka tagjai közt látjuk viszont. Egyesek szerint ez valami átok, mások azt mondják maga az ördög műve, és saját magunkat okolhatjuk ezért. Nos nekem megvan a magam históriája az itteni vérfarkasoktól, és ...hát joggal félek tőlük.
    *Mondta majd teljesen lebénult. 10 nagy farkas lépet ki az erdő sűrűjéből.Közülük 7-en megálltak a tisztás szélénél, míg 3-an Katherine-ék felé közeledtek. Elől a legnagyobbik fekete bundájú vérfarkas ment, a falkavezér. Mögötte jobb és bal oldalt két kisebb, de még mindig nagy és ijesztő társa, nyilván a jobb és a bal keze.
    Majd amikor 5 méter lett közöttük a távolság a vérfarkasok megálltak.*
    -Mi járatban vagytok itt?
    *Kérdezte a vezérhím vicsorogva, mély hangon.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 18, 2011 2:37 am

    Arleth szemszöge
    - Már ne is haragudj, de attól, hogy Neban Maha, és a drága jó vőlegényem barbár, a valoriani nép normális. Nyilak egy bálon? Nálunk inkább az álarcosbálokon való "szúrjunk tőrt a királyi család tagjaiba" a menő. Egyszer majdnem leszúrták Heliast, de sajna, nem sikerült, az illetőt pedig kivégezték...Ahogy így egyre jobban megismerlek, az az érzésem lesz, hogy nőcsábász vagy. Miféle báli románcokról beszélsz?


    Keith szemszöge
    - Á, hát csak sétálgatunk, olyan jó a levegő! Ez az erdei illat! * szippantott drámaian a levegőből. * Érzem, hogy percről-percre fiatalodom! És elnézést, de ki is vagy te? Talán a telek tulajdonosa? Nem hiszem...pláne, hogy jogunk van itt lenni, mert idefele jövet sehol sem láttam stoptáblát, talán elfelejtetted kirakni? * gúnyolódott Keith. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 18, 2011 2:58 am

    Williem szemszöge
    -Kisebb-nagyobb románcokról. Tudod már beutaztam Iberia egész szigetét, voltam Valorian-ban, Derion-ban és Gor-ban egyaránt, persze bálokon. Egyik jobb volt mint a másik! Mindegyik egy-egy kis kalanddal, olyan egy éjszakás kis románccal végződött...Úgyhogy igen édes eltaláltad, nőcsábász vagyok. Bár ez is a vámpírléthez tartozik, tudod a nők elcsábítása a ...

    Katherine szemszöge
    *A vezérhím Keith gúnyolódására fölhagyott a jó modorral, és vicsorogva megtámadta. Szerencsére Katherine még éppen időben arrébb lökte a férfit, még mielőtt a vérfarkas megharaphatta volna őt.*
    -Megőrültél?!*Suttogta.*-Ezek itt élő, igaz, vérszomjas vérfarkasok! Akik csak arra várnak, hogy széttépjenek minket, erre te még viccelődsz is!
    -Szánalmas embere...De várjunk csak! Ez a lány a nem is ember, hanem félvér...félvámpír. Csak nem megint Katherine kisasszonyhoz van szerencsénk?*Gúnyolódott most a vérfarkas.*
    -De. Igen én vagyok az, Drake.
    -Engem nem érdekel miért vagytok itt, úgysem mondanátok meg. De azt viszont te is jól tudod, hogy tilos az idejövetel!*Morogta dühösen majd fejével a két segédjének biccentett.*-Intézzétek el őket!Tanítsátok meg neki mik az itteni szabályok!
    *Mondta majd elrohant az erdőbe 4 vérfarkassal. Eközben az eddig hátul álló maradék 3 vérfarkas közelebb jöttek az emberekhez, a 2 alvezérrel együtt...*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 18, 2011 3:13 am

    Arleth szemszöge
    - A vérük kiszívása? * húzta fel Arleth a szemöldökét. * Ne fogd vissza magad, beszélj erről nyugodtan! Bírom a vért, és ebben végül is nincs semmi szégyellnivalód, elvégre ez az...életmódod.


    Keith szemszöge
    - Szabályok? Utálom a szabályokat... * morgolódott Keith, miközben a kezeiben tartott tőrt és kardot forgatta. Egy pillanatot sem habozva, az egyik nagy farkas felé dobta a tőrét, ami sikeresen be is talált a farkas mellkasába, mire az állat vinnyogni kezdett az ezüst marásától. A farkas nem bírta tovább tartani magát a vérveszteségtől, ezért egyik pillanatról a másikra összeesett. Keith gúnyosan vigyorogva elővett az inge ujjából két ezüstből készült normál és egy óriás shurikent, miközben várta a vérfarkasok támadását. *


    A shurikenek:
    http://users3.ml.mindenkilapja.hu/users/sakurafunboy/uploads/fegyverek.jpg
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 18, 2011 3:28 am

    Williem szemszöge
    -Igazából nem a vérszívásra gondoltam. De igen, némelyiknek ez lett a sora. De én arra gondoltam, hogy a nőkelcsábítása a specialitásom. és az áldozataim közül te sem vagy kivétel, Arleth...*Mondta gúnyolódva.*-Mármint nem fogom véredet szívni, most nem. De az még nem jelenti azt, hogy nem leszel az enyém...

    Katherine szemszöge
    *Katherine-t egy kicsit meglepte a férfi kézügyessége, mivel normális, teljesen hétköznapi ember nem tudna ilyen jól bánni a fegyverekkel, ráadásul nem olyanokkal amiket kimondottan tolvajok vagy éppen bérgyilkosok használnak.
    De hamar elfelejtette ezt a gondolatmenetet, mivel most jobb dolga is volt. Ugyanis a vérfarkasok látván, hogy az egyik társuk halálosan megsebesült még jobban haragra gerjedtek. Támadásba lendültek.
    Így Katherine-nem nem volt más választása, minthogy mentse a bőrét varázsolt. Az egyik feléje közeledő vérfarkast egy tűzgömbbel találta el, így az a földre esett. A másikat pedig a ezüst tőrrel sikerült megsebesítenie...*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 18, 2011 3:40 am

    Arleth szemszöge
    - Ki mondta, hogy én leszek a tiéd és nem te az enyém? * nézett lekezelően a fiúra. * Kicsit szexista a gondolkodásod. Aztán kitudja, lehet, hogy nem te fogsz engem elcsábítani...


    Keith szemszöge
    * Keith eldobta az óriás shurikent, ami a negyedik vérfarkas torkát találta el, aminek köszönhetően az holtan esett össze. Már csak egy vérfarkas maradt. *
    - Nini, egyedül maradt az öleb! Veled mit kezdjünk? * kérdezte Keith, miközben elővett a másik ingujjából egy fémből készült boxert, majd mindenféle habozás nélkül az állat lábaira célzott vele, hogy még véletlenül se ölje meg. Az állat elesett, Keith győzedelem ittasan, odament hozzá, és erősen kitépte annak húsából a fegyvert. Az vinnyogva felordított, de Keith mit sem törődve vele, a többi, immáron halott kutyához ment, és azokból is összeszedte a fegyvereit, majd azoknak a bundájába törölte a rajtuk lévő vért. *
    - Esküszöm, ha berozsdásodnak, kitépem a szívedet, te korcs! * nézett az utolsó farkasra. *

    A boxer is megnézhető: http://users3.ml.mindenkilapja.hu/users/sakurafunboy/uploads/fegyverek.jpg
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 18, 2011 3:56 am

    Williem szemszöge
    -Aha, ezt úgy mondod mintha te akarnál engem.*Mondta miközben még mindig ivott. Ezt tűnt számára a legjobb dolognak.*-És mégis ki csábítani el itt téged? Egy paraszt, egy közönséges földműves? Ó, ugyan már Arleth! Hisz mindketten jól tudjak, hogy az elcsábításodra én vagyok a legalkalmasabb jelölt, akkor minek ez a szívtelen modor?

    Katherine szemszöge
    *Mikor már véget ért harc Katherine elégedetten ült le a fűbe, hogy már megmenekült, de egy kicsit félt, mert Keith előbbi viselkedése megrémisztette őt. A férfinak most szinte a sötét oldalába nyert betekintést.
    Majd Keith-ről a még életben maradt vérfarkasra tévedt a tekintete. Az állat a füvön feküdt nem messze tőle, és szinte üvöltött, vinnyogott a fájdalomtól. Nem véletlenül, mert vérzett, de nem vészesen. És annak ellenére, hogy a vérfarkasok és a vámpírok ősi ellenségek és, hogy ki nem állhatják egymás szagát, Katherine négykézláb odament hozzá.*
    -Még életben van, sok vért vesztett, de megmenthető...*Mondta miközben alaposan szemügyre vette a sebet majd tekintete Keith-re tévedt.*-Őt miért hagytad életben? De legfőképpen hol tanultál meg ilyen jól bánni ilyen fegyverekkel? Ki vagy mi vagy te?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 18, 2011 4:03 am

    Arleth szemszöge
    - Nem, félreértettél. Arra céloztam, hogy lehet, hogy én csábítalak el téged, és nem te engem. A szívtelen modorról pedig napokig beszélhetnénk, a véleményünk nem egyezne * felelte, miközben kortyolt egyet a borából, majd megdöbbenve vette észre, hogy üres. * Nem is tudom, hogy hanyadik borom ez ma, pedig még dél sincs...


    Keith szemszöge
    - Éjjeljáró vagyok. És ugyanolyan jól képeznek ki engem, mint téged, csak engem másban, nem értem, hogy ezen mit csodálkozol. Amúgy pedig ravasz vagyok és sunyi. Ebből a farkasból pedig még hasznunk lehet, arról nem is beszélve, hogy nem szennyezek be ennél is több ezüstöt. De jól fogunk járni, mert elárulhatja minden kis vérfarkastitkát, vagy elcserélhetjük valamire a falkavezérrel. Használd a fantáziád.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 18, 2011 4:29 am

    Williem szemszöge
    -Jól hallottam amit hallottam, nem kell még egyszer elmondanod, és megmagyaráznod.*Mondta miközben tovább ivott.*-Hát persze, hogy napokig beszélhetnénk. Én élvezném is, hisz már úgy 1-2 órája, hogy beszélgetünk. Ami a bort illeti...Már én sem tudom hanyadikat iszom de még a józan vagyok. Te még eszednél vagy, kedves?

    Katherine szemszöge
    -Hát persze, éjjeljáró vagy... Bérgyilkos, akit hát nem is tudom, hogy a jók vagy a rosszak közé soroljak? Bár talán a jók közé, hisz imént mentetted meg az életemet, köszönöm. Bár a személyes, kialakult véleményem egy cseppet sem változott meg. Azon csodálkoztam, hogy ezt miért titkoltad? Miért titkoltad azt aki vagy, hisz mindenki olyannak születik amilyen, és van amin nem lehet változtatni?
    *Kérdezte miközben fölállt. Most meg kellet volna ilyednie, hisz Keith egy éjjeljáró. és ahogy azokkal a vérfarkasokkal végzett az előbb, ővele is olyan könnyen és gyorsan végezhet bármelyik pillanatban.~Nem...lehet, hogy ő egy gyilkos, akárcsak én, de azért embert nem ölne meg.Annyira csak nem lehet olyan gonosz...~Próbálta magát megnyugtatni, miközben tett néhány lépést a férfi felé.*
    -De mindegy is. Az embereket illendő elfogadni, úgy ahogy vannak. Ha te eltudod viselni, hogy vámpír vagyok, akkor nekem gyerekjáték lesz megküzdeni azzal a ténnyel, hogy egyedül vagyok az erdőben egy éjjeljáróval, aki bármelyik pillanatban azt tehet velem amit csak akar...*Mondta miközben elmosolyodott, mert gondolatban azon járt az agya, hogy Keith mit is tenne vele...*-Ami a vérfarkast illeti, nem engedem hogy bántsd. Megérdemli az életet akárcsak én vagy te.


    A sebesült vérfarkas: http://kepfeltoltes.hu/view/110918/farkas_2_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 18, 2011 4:55 am

    Arleth szemszöge
    - Hát, nem is tudom. De még egy bort biztosan eltudok viselni * Újabb pohár bort töltött, ám az alkohol miatt remegett a keze, és a kehely tartalma egyenesen a dekoltázsában végezte. * Szerintem ezt vehetjük egy határozott nemnek.


    Keith szemszöge
    - Várj, te rögtön le is szűrted, hogy gyilkos vagyok? Pusztán azért, mert éjjeljáró a kasztom?! Ennyi erővel én is mondhatnám rólad, hogy egy gonosz boszorkány vagy, csak azért mert mágus vagy! * Keith nem leplezte dühét és felháborodottságát, hogy Katherine ennyire sekélyesen ítélte meg őt, és habár a lánynak igaza volt, Katherine nem tudhatta, hogy ő valóban bérgyilkos, mégis annak hiszi, azért mert éjjeljáró. *
    - Mindegy, ne haragudj, felkaptam a vizet, néha megesik.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 18, 2011 6:03 am

    Williem szemszöge
    -Szerintem is.*Válaszolta nevetve.*-A nők mindig gyengébbek az alkohol terén mint a férfiak, bár az alkoholtól sokkal merészebbé válnak. Így hát szerintem egy időre felejtsük is el a bort, mintha nem is létezne olyan ital! Inkább beszélgessünk! Szerinted most mit csinálnak Coraline-ék és Katherine-ék?

    Katherine szemszöge
    -Hát persze, megértem. De amúgy igazad van. Attól, hogy éjjeljáró vagy az még nem jelenti azt, hogy gyilkos vagy. Csak hát valljuk be, a legtöbb éjjeljáró mind gyilkos meg valami szekta tag, így te is az vagy. Bár most, hogy jobban ismerlek téged az a véleményem, hogy te jobb vagy annál, hogy ártatlanokat ölj. Te más vagy Keith, ezt érzem, még ha próbálod ennek az ellenkezőjét kimutatni, ezt tudom!
    *Mondta miközben végignézet a tájon. Még dél sem lehetett, de már érezte, hogy vissza kéne menniük a fogadóba, de nem akart. Egyszerűen még nem volt itt az ideje, hogy visszamenjenek. Még el szerette volna látni a sebesült vérfarkast és ott volt az a nagy ház is amit megszeretett volna még nézni...*
    -Most mihez kezdjünk?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 18, 2011 7:13 am

    Arleth szemszöge
    - Hát, szerintem Coraline csámborog valahol. Mármint, eddig nem sokszor láttam itt, a fogadóba. Ráadásul Klaris is eltűnt. Fogadni merek, hogy alakul köztük valami. Katherine pedig Keithel romantikázik valahol, szerintem. Vagy sétálgatnak. Keith szeret sétálni. Bár...az is lehet, hogy nincs igazam. Lehet, hogy épp harcolnak valakikkel * viccelődött Arleth. * Keith nem túl barátságos, szóval, lehet, hogy belekötött mindenkibe, ott ahol van, bárhol is legyen az.


    Keith szemszöge

    - Szerezzünk egy pórázt. Aztán kötszert, forró vizet, meg be kéne kukkantani abba a házba, hátha van ott valami orvosság a kutyának.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Hétf. Szept. 19, 2011 4:22 am

    Williem szemszöge
    -Hát igen. Meglehet, hogy most éppen ezt csinálják, bár csak az istenek tudják ezt a legjobban...Coraline meg Klaris között szerintem is kezd lenni valami, Katherine és Keith kis románca sem semmi...Egyszóval ettől a vörös holdtól most mindenki be van kattanva, mindenki csupa boldogság, meg szerelem...

    Katherine szemszöge
    -Oké, rendben...
    *Bólogatta majd villámsebességgel fölrohant a ház tornácára. Majd gyűrűje segítségével kinyitotta az ajtót. Amint ezzel megvolt a viszonylag nagy nappaliban álló antik faládához ment, és ott elkezdett kutakodni. Minden féle kacatot előszedet, majd amikor megtalálta a póráz gyorsan vissza is ment.*
    -Tessék a póráz, amit kértél.*Mondta miközben odadobta Keith-nek a fekete bőrből készült tárgyat.*-Add rá és valahogy próbáld beráncigálni a házba, addig én elégetem a tetemeket!
    *Adta ki a parancsot majd elindult az első tetem felé, és szép lassan kezdte mindegyiket meggyújtani, közben imádkozva, hogy az erőszakos beráncigálásban ne essen baja se a vérfarkasnak se Keith-nek.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Hétf. Szept. 19, 2011 6:16 am

    Arleth szemszöge
    - El se tudom képzelni, hogy mi lesz itt a többi napon. Már ma mindenki rá van kattanva valakire, később pedig ez csak fokozódik. De legalább elég minimális az esély arra, hogy bármi baj történjen. Elvégre, ki akarná elrontani ezeket a napokat?


    Keith szemszöge
    * Keith a kezében fogta a bőrből készült anyagot, amit póráznak csúfoltak, miközben lassan a farkas felé sétált. Az morgott rá, de megtámadni nem tudta, mert a lába ahhoz túlzottan megsérült. Keith végül lassan letérdelt mellette és megpróbálta ráadni a pórázt a kutyára, de az továbbra is morgott, a fogait csattogtatta. Keith dühösen nézett rá, majd sóhajtott. *
    - Figyelj, ez nekem sem egyszerű. De miért akarod megnehezíteni mindkettőnk dolgát? Ha engeded, hogy rád adjam, hamarabb túl leszünk ezen.
    * A kutya úgy tűnt elgondolkozik a dolgokon, majd végül elfordította a fejét, úgy, hogy Keith ráadhassa a pórázt. *
    - Jól van! * paskolta meg az állat hátát. * Rá tudsz állni a lábadra?
    * A kutya megpróbált felállni, de lábai összecsuklottak alatta. Keith ismét sóhajtott, majd mit sem törődve a kutya elégedetlen ugatásával, a karjaiba vette a nagy állatot. Kissé imbolygott a nagy súlytól, de sikeresen beért a házba. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Hétf. Szept. 19, 2011 7:09 am

    Williem szemszöge
    -Senki. Mindenki most jól akarja magát érezni, mindenki szórakozni akar. Most az emberek afféle "mézes"napokat töltenek el. Nem véletlen, hogy most telt ház van, az helyiek szerint a romantikázásra a legjobb helyszín egy fogadó. és hát ez a fogadó eléggé otthonos ehhez. Tudod, honnan kapta A Vörös Rózsa nevet? Nos én tudom, eléggé romantikus történet. Akarod hallani?*Kérdezte miközben már a következő pohár bort itta.*

    Katherine szemszöge
    *Miközben a vérfarkas tetemeket égette el,( a biztonság kedvéért, mert nem szerette volna ha bárki gyanút fog)néha-néha odapillantott, hogy a farkas mentőakció sikeres-e. Majd amikor látta, hogy Keith-nek sikerült bevinni az állatot a házba, és amikor már el égette a tetemeket, ő is bement.*
    -Remek! Nah látjátok, nem olyan nehéz együttműködni az ellenséggel...
    *Mondta miközben gyorsan átvágott a nappalin, és bement a konyhába. Ott egy kis tálba vizet öntött, és kereset valami kötszert és kenőcsöt is majd visszasietett.*
    -Először is kitisztítom a sebet, nehogy elfertőződjön. Másodszorra ráteszem ezt a kenőcsöt, hogy jobban gyógyuljon, míg harmadszorra betekerem a kötszerrel, hogy ne fertőződjön el és, hogy könnyebb legyen mozogni...
    *Mondta majd legugolt a farkashoz. Ki először is nehezen tűrt el a lány közelségét, ahogy a lány is az övét. Mert nyilvánvaló volt, hogy a vámpírok és a vérfarkasok nem bírják egymás közelségét.De mégis muszály volt kibírniuk egymást, s ez sikerült is.*
    -Figyelj muszály lesz együttműködnöd, hogy ellássam a sebedet. és utána is, mert ragaszkodom hozzá, hogy addig itt maradj amíg fel nem épülsz.
    *Mondta miközben nagy nehezen rávette az állatot, hogy maradjon nyugton. Így nekilátott a seb ellátásának, sikeresen. Amikor kész lett nagy meglepetésére a vérfarkas megszólalt, emberi nyelven.*
    -Köszönöm, hogy ilyen kedves vagy velem. Más emberek nem tennék meg ezt egy vérfarkassal.*Mondta miközben, nagy narancs színű szemeit Katherine-re meresztette.*
    -Én nem vagyok ember. Félvámpír vagyok, a nevem Katherine. Ami pedig a kedvességet illett... semmiség. Kötelességemnek érzem, hogy gondoskodjak rólad elvégre az a seb miattam van.
    *Mondta miközben visszavitte a tárgyakat a konyhába.*
    -Akkor a kedvességed még érdemre méltóbb. A nevem Faolan.
    *Mondta miközben odatéblábolt a fűtött kandalló elé, majd néhány pillanat múlva már aludt. Így kihasználva az alkalmat Katherine odament Keith-hez, és suttogva mondta neki.*
    -És most mihez kezdjünk? Nem hagyhatjuk őt itt egyedül. És én szívesen itt maradok vele, szóval neked nem kell itt maradnod, hacsak nem ragaszkodsz hozzá, mondjuk én ragaszkodnék hozzá, hogy itt maradj. De a döntés a tied, maradsz vagy mész, Keith?...*Suttogta Katherine miközben titkon reménykedett benne, hogy a férfi itt marad vele.*
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Hétf. Szept. 19, 2011 7:36 am

    Coraline szemszöge
    - Jó nnapot! - köszön Coraline és Klaris egyszerre - Honnan tudta, hogy jövünk? - Biztos valami boszorkány dolog, de csak okosabb lehetek.
    - Egyszerű megérzés - mondta mikozben befejezte a kotyvasztást és a fözetet egy mókus sebére tette.
    - És azt is tudja miért jöttünk? - tudakolta Coraline.
    - Szeretnétek belenézni két a barátaitok múltjaiba. Tudok nektek segíteni, de nem változtathatjátok meg a múltat mert akkor a jövő is megváltozik...
    - Logikus - szólt közbe Klaris.
    -Ha tudta, hogy jövünk és azt is, hogy miért, akkor megvan minden hozzávaló?
    - Nekem mindig van mindenem - mutatott körbe konyháján.
    - Minket nem rdekel hogyan és mennyiért csinálja a dolgot...
    -Akkor kezdjük - mondta az asszony és felrajzolt a padlóra egy pentragammát, amit gyertyákkal rakott körbe - gyertek ide és fogjátok meg a kezemet! Koncetráljatok! - szólt majd mormolt egy hosszabb szöveget.
    Majd Valorianban találták magukat, és végignézték Arleth és Keith életének fontosabb eseményeit ( lásd Septhona/Freiella regénye című topicban ).
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Kedd Szept. 20, 2011 5:49 am

    Arleth szemszöge
    - Persze, szívesen meghallgatom, imádom a valós történeteket, ha szerelmesek is, az pedig maga a csoda.


    Keith szemszöge
    - Megőrültél?! Szerinted itt hagylak nem is tudom hol, egy vérfarkassal?! Még mit nem! Attól, hogy most rendesen viselkedik * bökött fejével az állat felé *, bármelyik pillanatban próbálkozhat valamivel. De ha csak a hajad szála is meggörbül, akkor megismerkedik kicsit közelebbről is a tőreimmel...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Kedd Szept. 20, 2011 6:35 am

    Williem szemszöge
    -Hát, jó rendben.*Mondta miközben belekezdett a mesélésbe.*-Egyszer, pontosan azaz néhány nap eltéréssel 100 évvel ezelőtt a fogadó helyén nem volt semmi. Egy nagy rét volt a területen, ami telis tele volt vadvirágokkal, bár a virágok többsége rózsa volt. Az emberek kedvelték a rétet, gyakran jártak ide falusi gyerekek játszadozni, illetve egy-két szerelmes pár egy kicsit kikapcsolódni.
    Volt egy szerelmes pár, Aredhil és Elrond akik nap mint nap kijöttek a rétre. Elrond egyik nap a réten megkérte Aredhil kezét, ki igent mondod neki. Aztán készültek a lakodalomra, mindenki nagyon boldog volt. Csakhogy a lakodalom előtti estén, a lányt holtan találták meg a réten. Körülötte minden csupa vér volt és senki sem tudta a halál okát. A falusiakat olyannyira elszomorította ez a tragédia, hogy lefújták a menyegzőt, sőt a vőlegény, Elrond még föl is gyújtotta a rétet saját magával bánatában. A tűz után csak egyetlen egy virág, egy vörös rózsa maradt meg.
    Így e kettős tragédia emlékére építették meg ezt a fogadót és adták neki A Vörös Rózsa nevet, emlékül a helyén álló rózsáknak és a hű szerelem jelképének.
    Holnap után, a vörös hold utolsó napjának éjszakáján lesz 100 éves a tragédia. Minden évben hagyomány, hogy emlékül egy bált rendeznek a fogadóban. S most úgy hallom, hogy az évforduló miatt még nagyobb bál lesz mint valaha...


    Katherine szemszöge
    -Hát rendben, ahogy akarod. csak, hogy tud ha aludni akarsz akkor vagy itt a nappaliban tudsz a díványon a vérfarkas társaságában vagy az emeleten található egyetlen egy hálószobában, velem...*Mondta miközben elmosolyodott.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Kedd Szept. 20, 2011 7:01 am

    Arleth szemszöge
    - Bál? Az ember már az Isten háta mögött se szabadulhat az ilyenekről...és mégis milyen bál? Álarcos, sima, esetleg valami egyéni? Csak, hogy tudjam, hogyan öltözzek.



    Keith szemszöge

    - Én szíves örömest alszok veled, de mit csinálunk a kutyával? Őrizetlenül hagyjuk?

    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Kedd Szept. 20, 2011 7:48 am

    Williem szemszöge
    -Hát én személyesen nembálnak nevezném hanem afféle kis ünnepségnek. Olyan kis partinak, rendezvénynek...Jah de igen, olyan kis sima, bár ki tudja talán lesz benne valami spéci. Minden évben valami új van mindig, talán most is így lesz. Hogy meg milyen ruhát vegyél föl, vegyél olyat ami szépen kiemeli a szemed színét...

    Katherine szemszöge
    -A kutya igazából nem is kutya, farkas. Vérfarkas és nem kutya, meg öleb meg korcs, csak, hogy tudd. De igen őrizetlenül hagyhatjuk mivel sérült lábbal amúgy sem tud sehova sem menni, különben is ha valamire készül azt csak megfogjuk hallani...*Mondta miközben a lépcsőhöz ment, majd félúton megállt és hátranézett.*-Vetsz egy pillantást az emeletre, illetve a hálószobára?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Kedd Szept. 20, 2011 9:00 pm

    Arleth szemszöge
    - Igen, én is pirosra gondoltam, az olyan vad szín. Illik hozzám. Na és kísérőt kell szereznem? Vagy meglehet jelenni ezen a bálon, ünnepsége, mittudom én min, partner nélkül is?


    Keith szemszöge
    - Szerintem nyugodtan hívhatom őt annak, aminek csak akarom, azok után, hogy megakartak ölni minket, szóval nekem kutya marad. Még mindig nem vagyok benne biztos, hogy egyedül kéne hagynunk, de legyen. Majd csak megoldjuk az őrzését valahogy. Mutasd azt a hálószobát! * mosolygott a lányra. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szer. Szept. 21, 2011 4:26 am

    Williem szemszöge
    -Hát meg lehet jelenni kísérő nélkül is, igen. Csak a többség mindig kísérővel érkezik, vagy úgy tömegesen, csoportosan. Amúgy talán ha jól emlékszem meghívó is kell hozzá. A nemesemberek, a tiszteletbeli lakosok és vendégek kivétel nélkül kapnak és kötelesek megjelenni. Aztán aki még akar jönni az olcsón szerezhet belépőt, bár ha jól hallok most a fogadós azt beszéli meg, hogy minden fogadóbeli vendég kap meghívót...

    Katherine szemszöge
    -Rendben, ahogy óhajtod!
    *Mondta miközben ő is mosolygott majd elindult fölfelé. Az emelet viszonylag nagy volt. Egy keskeny de hosszú folyosó szelte át az egész területet. Melynek bal és jobb oldalán volt egy-egy ajtó illetve a szembe lévő oldalán, a végén is volt egy. A lépcső előtt(amin följöttek)volt még egy lépcső, ami a padlásra vezetett.
    Katherine gyorsan végigment a folyosón majd kinyitotta a végén lévő ajtót és bement. A szobában kellemes, virág illat keringet, a függönyök teljesen be voltak húzva így a vörös függönyök, és a vörös ágynemű meg a sötét színű bútorok miatt minden vörös színben pompázott.*
    -A felfelé vezető lépcső a padlásra vezet, ami tele van limlomokkal, nem túl szórakoztató látvány. A bal oldali szoba a fürdőbe vezet, ami hát elmegy, legalább van hol fürödni ha nem akar az ember a tóban. A bal oldali szoba a könyvtárba vezet, ahol könyvek és egyéb mágikus kütyük vannak. És hát akkor ez lenne a hálószoba.nekem személyesen nagyon tetszik és...*Mondogatta miközben odament a szekrényhez és kivett belőle néhány ruhát magának.*-És ha van kedved hozzá kipróbálhatod az ágyat, igazán kényelmes, vagy elszórakozhatsz a könyvtárban lévő könyvek társaságában... Én most megfürdök, átöltözök és azt hiszem majd lefekszem.
    *Jelentette ki majd mivel a szobából egyenes nyílt egy ajtó a fürdőben be is ment oda, majd biztonság kedvéért magára zárta az ajtót.*

    A hálószoba ( persze a függönyök behúzva): http://kepfeltoltes.hu/110921/h_l_szoba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Szer. Szept. 21, 2011 6:07 am

    Amikor úgy tűnt mindent láttak megköszönték és kifizették az öreganyót és vissza indulltak a fogadó felé. Most már értették miért akarja Keith megölni Arleth-et és , hogy az miért nyugszik ebbe bele.
    Mikor beléptek az ajtón csak Arleth-et és William-t látták. Feltűnt nekik mennyire részegek, és a beszélgetésüket sem akarták megzavarni de ők mégis odatámolyogtak hozzájuk. Furcsa módon még Arleth is bűzlött a piától - biztos a vörös hold miatt - .
    - Sziasztok - mondta Coraline ~ Honnan van itt ennyi pia? Az egész ház bűzlik az alkholtól.
    - Heló - köszönt Klaris is ~ Fú dülöngél itt mindenki! Lehet, hogy a személyzet a környéken kendert termeszt , és mindenki azt szívja. Tuti pár ember kipurcan az alkoholmérgezéstől, aztán vége a jókedvnek, s ennek a szagnak.

    Ajánlott tartalom


    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 10 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 16, 2024 6:41 am