GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


3 posters

    A Vörös Rózsa Fogadó

    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Csüt. Szept. 15, 2011 8:43 am

    Keith szemszöge
    - Héhéhé, nem ezt mondtam én is az előbb? Mondtam, hogy szerintem összefogunk jönni. Ha pedig már teljesen megbízom benned, és szeretni foglak, akkor nyílt leszek veled. Teljesen őszinte, és nyílt lapokkal játszó leszek.


    Arleth szemszöge
    - Nem morbid, hogy hallod flörtölni a húgodat egy pasassal? Amúgy pedig, hogyhogy hagyod, hogy Keith egyáltalán beszéljen vele? Mármint, te olyan "védem a családom" típus vagy, nem? kíváncsi lennék, hogy mi lesz velük azután, miután Keith megölt...de sajnos, arra, hogy megtudjam, elég minimális az esély.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 16, 2011 3:40 am

    Williem szemszöge
    -Dehogy morbid! Mert mivel vámpír vagyok sokkal jobb hallásom egy embernél. Meg a húgom azt csinálni amit akar, elég nagy hozzá meg különben is ő a környék bárónője. Jah és vámpír, úgyhogy ő előbb bántaná a te kis ex-bérgyilkosodat mint, hogy fordítva történne meg. meg itt vagyok és ha csak egy ujjal is hozzáérne, vagy bántaná őt előbb szívom a vérét, mintsem...Áh hagyjuk! A lényeg az, hogy csak hagy flörtöljenek, ha akarnak.*Mondta miközben tekintete a húgáról a pultra tévedt.*-Hát én is kíváncsi vagyok, hogy mi lesz velük miután..megölt. De én ezt láthatom te meg nem. Meg ha jól tudom a holtak haláluk után visszajöhetnek kísérteni vagy haláluk után követni tudják az itteni eseményeket, vagy tán tévedek?

    Katherine szemszöge
    -De én nem a jövőre gondoltam. Én nem úgy értettem, hogy majd jöjjünk össze.*Mondta miközben a férfi nyaka köré fonta a kezeit.*-Én most akarok összejönni veled. Mert én tényleg szeretlek téged, Keith.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 16, 2011 3:50 am

    Arleth szemszöge
    - A morbiddal arra céloztam, hogy ennyi erővel azt is hallhatnád, ahogy...már megint ez a nyamvadt pia. Amúgy pedig nem tudom, hogy mi van a kísérteteknél, mert még és körülbelül 4 napig élni fogok. Remélem. Mr. Bérgyilkos Nőcsábász legalábbis azt ígérte. De ha szellem leszek, te leszel az első, aki megtudja, hogy tudok-e kísérteni vagy sem. Élvezni fogod. Vagy nem * vont vállat a lány könnyedén. * Minden esetre, én élvezni fogom * nézett a fiúra kacéran. *


    Keith szemszöge
    - Katherine * nézett mélyen a lány szemébe *, összejöhetünk. De nem ígérhetek semmit. Azt viszont megígérem, hogy beléd fogok szeretni. És, hogy meg fogom érdemelni a te szerelmedet.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 16, 2011 4:24 am

    Williem szemszöge
    -Egy szellem a fogadóban...Ez olyan romantikusan vagy kísértetiesen hangzik. Bár igazad van élvezném ha találkozhatnék egy szellemmel. Mivel én állítom, hogy szellemek igenis léteznek. Csak nem mindenki lesz halála után visszajáró szellemke. Hogy te vissza jössz-e arra kíváncsi vagyok. A szellemek általában azért jönnek vissza a földi síkra mert valami befejezetlen dolguk van még az élők világában, tehát akkor neked van még valami dolgod itt?*Kíváncsiskodott csak úgy.*

    Katherine szemszöge
    -Értem. Akkor ha már te is ígérgetsz akkor én megígérem nem foglak átváltoztatni, megölni és olyanra rákényszeríteni amit nem akarsz.*Mondta miközben hátrált néhány lépést a vére szaga miatt.*-Elmegyünk sétálni? Csak mert most olyan szép az idő, és ha tovább itt maradok az esti vérivás után nem hinném, hogy tovább türtőztetném magam egy ilyen nagy tömegben...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 16, 2011 4:35 am

    Arleth szemszöge
    - Óó * fészkelődött izgatottan * ez a legjobb! Egész listám van! Először is, szerelmes akarok lenni még egyszer, de úgy igazán, amikor szinte robbansz a féltékenységtől! Aztán megölni Heliast, kicsit bosszút állni Keithen, bocsánatot kérni anyámtól és atyámtól, és biztos van még rengeteg ilyen tervem. Talán tényleg listát kéne írnom...


    Keith szemszöge
    - Persze, mehetünk. Merre? Az erdőbe, a rétre, vagy valahova máshova? Ha érdekel * jegyezte meg álsuttogva *, ismerem Valoriant, mint a tenyeremet.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 16, 2011 4:48 am

    Williem szemszöge
    -Nos ez egy eléggé érdekes lista. De elvégre ezeket a kívánságokat úgyis tekinthetjük mint a halot végakaratát, vagy utolsó kívánságait...*Gondolkodott nevetve.*- A szerelem-t, a bosszút meg a bocsánat kérést meg lehetne oldani de a hercegölést...Az már más tészta. És valami egyéb kívánság nincs? Te ilyen ambiciózus vagy?

    Katherine szemszöge
    -Valorian? Nem, nem oda nem terveztem kiruccanást.*Mondta miközben elnevette magát.*-Én az erőre gondoltam. Tudod ha mész 50-100 métert északnak, majd a kereszteződésnél jobbra fordulsz és még egy kicsit gyalogolsz elérkezel egy szép vízeséshez melynél van egy kis faház...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 16, 2011 4:54 am

    Arleth szemszöge
    - Ha egy kicsit több időm lenne, meg is tudnám ölni azt a férget. Csak valamivel ide kéne csalogatnom, aztán, ha minden jól megy, nyert utam van. Egyéb kívánság? Nem, jelenleg nincs. Majd szólok, ha lesz. Na és te? Mit kívánnál, ha tudnád, hogy csak pár napod van?


    Keith szemszöge
    - Remek! Még sose láttam vízesést, és megtisztelve érzem magam, hogy maga a bárónő kísér el engem * hajolt meg játékosan Katherine előtt, majd megfogta a lány kezét, bátorítóan rámosolygott és elindultak a fogadóból. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 16, 2011 5:08 am

    Williem szemszöge
    -Ha csak pár napom lenne...Hát nem is tudom. Talán megkeresném a szüleimet meg a húgomat és elbúcsúznék tőlük. meg persze az ismerőseimtől és a barátaimtól is. Jah és az utolsó éjszakán jól lerészegednék, azt csinálnám amit csak akarnék talán még szerelembe is esnék. De ezek közül a lerészegedés a legtutibb, mert akkor nem lennék önmagam és nem fájna a halál...De én nem akarok ilyeneket gondolni, azaz a halálra nem akarok gondolni. Bele se merek gondolni, hogy mi várhat valakit ami után az illető meghalt. Nem, Nem a halált nem nekem találták ki. Ezért is örülök, hogy élek és, hogy vámpír vagyok és így nem fenyeget a halál, legalábbis annyira nem...

    Katherine szemszöge
    -Bárónő?De hisz nem is említettem erre te mégis tudod?Hm...de igaz ami igaz. Bárónő vagyok most már hivatalosan is. Azt teszem amit csak karok nem parancsol nekem senki! De éppen e miatt a rang miatt úgy látszik néhány nap múlva, vagy egy hét múlva vagy legalábbis nemsokára vissza kell mennem a városba...*Gondolkodott a jövőről miközben gyalogoltak.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 16, 2011 5:25 am

    Keith szemszöge
    - Akkor hivatalosan bárónő lettél? Nekem csak azt mondtad, hogy bárónő leszel, ezért vicceskedtem egy kicsit. Néhány nap múlva távoznod kell? A hülye papírmunka, igaz? Annyira lelombozó, hogyha az embernek hatalma van, akkor egy csomó teher a nyakába szakad...


    Arleth szemszöge
    - Félsz a haláltól? Szerintem a halál jó dolog. Mármint, megszabadulsz az evilági gondjaidtól és jön a megérdemelt pihenés. Hacsak nem a pokolba kerülsz * borzongott meg a lány. * Az a hely maga lehet a szörnyűség.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 16, 2011 7:56 am

    Williem szemszöge
    -Éppen ezért félek a haláltól, nem akarok meghalni. Mert én személy szerint úgyis a pokolra jutnék, de minek? Akkor inkább élek ezer meg egymillió évet itt a földön, és iszom le magam a sáros földig vérrel és alkohollal mintsem, hogy ott égjek szét...És te? Te szerinted hova kerülnél, menybe vagy a pokolba?

    Katherine szemszöge
    -Hát egy dokumentum igazolja, hogy a környék űrnője vagyok illetve ez a szép gyűrű is igazolja, hogy bárónő vagyok...*Mondta miközben fölemelte a jobb kezét és megmutatta Keith-nek az opál drágakövet, ami aranyba volt öntve és az ékkövön vörös színnel ki volt karcolva a családi címere.*-Szép igaz? Ami meg a feladataimat illeti...A bácsikám azt mondta, hogy egy ideig elintézi a munkáimat így szabad vagyok! Amíg vissza nem megyek azt csinálok amit csak akarok! Hát nem nagyszerű?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 16, 2011 8:18 am

    Keith szemszöge
    - Mikor kaptál te üzenetet? Az előbb még arról volt szó, hogy mész, most meg maradsz? * nevetett fel Keith. * De amúgy igen, csodás a hír. A gyűrűd, hm, nos...sose szerettem az ilyen giccses izéket...utálom, ha megkülönböztetik egymástól a nemest és a "pórnépet".


    Arleth szemszöge
    * Arleth szomorúan nevetett fel, miközben egy újabb üveg bort rendelt. *
    - Nekem bérelt helyem van a pokolban. Túl sok bűnt követtem el, és sajnos egyet-kettőt nem tudok, és nem is akarok megbánni. És napok óta van egy megérzésem, hogyha meghalok, oda jutok. Szóval, ha esetleg meghalsz, és odakerülsz, legalább lesz ott egy ismerős arc. Ha belegondolok, nekem is több ismerősöm van lent, mint fent...lesz társaságom.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 16, 2011 8:33 am

    Williem szemszöge
    -Jah vagy úgy...Hát nekem most őszintén kifogytam ebből a halál témából.Beszéljünk valami másról!*Mondta miközben rendelt magának még inni.*-No de miről?Áh..megvan!Arról már beszéltünk, hogy mi lenne ha néhány nap múlva meghalnánk. De akkor mi lenne ha tovább élnénk? Nos én akkor, sőt biztosan még egy darabig itt maradnék a fogadóban... tovább szívnék vért és innék alkoholt...illetve ki tudja? Talán megnősülnék...És te? te mit csinálná Arleth ha tovább élhetné jó sokk évet?

    Katherine szemszöge
    -Ma kaptam üzenetet. Meg amúgy is egyszer el kéne innen mennem, hisz nem élhetek egész végig egy fogadóban! Most még maradok aztán megyek, elvégre még életcélom: házasság és gyerek. Bár, ez egy kicsit meglepő egy vámpírtól, de én így érzek. Elvégre már mindenem megvan csak ez a kettő nem.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 16, 2011 8:52 am

    Keith szemszöge
    - A vámpírok képesek szülni? Mégiscsak igaz, hogy az ember mindennap tanul valamit * vigyorodott el Keith. * Hát, én nem vagyok túl nagy gyerekpárti. Az apám sose volt egy jótét lélek, nem tekintett soha a fiának. Egy időben, kamaszként azt tervezgettem Arleth mellett, hogy összeházasodunk és egy rahedli gyerekünk lesz * Keith visszaemlékezett régi önmagára, próbálva felidézni akkori gondolatait. * Aztán, vele együtt ez az álmom is elszállt, és azóta nem akartam sose gyereket.


    Arleth szemszöge
    - Hát, nem is tudom. Mindig is egy burokban éltem, ahol minden szép és jó volt, nekem sose kellett semmit csinálnom. Sőt, még a jövőmön sem kellett gondolkodnom, valaki mindig megmondta, hogy mit tegyek. De...ha tovább élhetnék, kifordulnék önmagamból. Mindig jó kislány voltam, de ebből annyira elegem van! Rossz akarok lenni, olyan aki nem fél semmitől, akit nem lehet szavakkal és hazugságokkal megvesztegetni! Ha tovább élhetnék...lázadnék. Félredobnék mindent, amit eddig tanultam, piálni kezdenék, és flörtölnék fűvel-fával, szóval a mának élnék. Vagy talán kerítenék egy hozzád hasonló illetőt, hogy megállapodjak mellette, de mellette ne érezzem magam gúzsba kötve. Talán ha hozzászoknék a piához, nem is fecsegnék ennyit...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 16, 2011 9:08 am

    Williem szemszöge
    -Hát igen az rendkívül igaz, hogy hajlamos vagy beszédeket tartani a semmiről...*Mondta nevetve Williem.*-Néma jó ha az ember bőbeszédű, néha meg az okozza az ember vesztét...Hát komolyan isten óvja azt akivel még az életben vagy a pokolban fogsz találkozni.

    Katherine szemszöge
    -Aha..Hát ez szörnyű élet lehetett, sajnálom. Ami pedig a szülést illeti egy magamfajtánál...Nem tudom. A nőstény vámpírok nem képesek szülni mivel megfagytak abban az állapotban amiben. De a félvámpír nők mint én, szerintem képesek rá. Nagyon remélem, mert én az életemet mindig egy férj és néhány gyerek mellet képzeltem el. Bár most, hogy visszagondolok az életem, a gyerekkorom nem volt valami leányálom. Apám, anyám elhagyott, majd később kiderült, hogy élnek és, hogy apámat nem érdekeltem anyám néha gondolt rám de nem volt mersze megkeresni és fölnevelni és persze, hogy apám vámpír.*Mondta sóhajtva.*-Ezért is szeretnék egy családot. Hogy végre megtudjam mi is az a család, meg a szeretet amiből nem jutott nekem valami sok. Férjem talán lenne is de, hogy gyerekem lehet-e, azt meg kell próbálni...Istenem! Itt beszélek össze-vissza a múltamról és a jövőmről. Jaj, ezek az érzelmek...!
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 16, 2011 9:20 am

    Keith szemszöge
    - Ne, beszélj csak! Az a legjobb, ha kiadod magadból a felgyülemlett feszültséget, az érzelmeket. Én megértem, a...családvágyadat, én is szeretném megismerni a család fogalmát, de nem akarok gyereket, mert nem tudom, hogy mi lenne, ha olyan lennék, mint apám? Én nem akarok olyan lenni, és ha mégis, valami oknál fogva úgy viselkednék a fiammal, mint valami idegennel, azzal csak neki lenne rossz...Egyszóval, nem érzem magam olyannak, mint aki megérdemli az apaságot.


    Arleth szemszöge
    - Szóval most arra célzol, hogy a pokolba annyit fogok fecsegni, hogy attól mindenki megőrül? * nevetett fel a lány. * Sajnos, ha nem iszok, akkor elég rideg kőszobor vagyok, ezért nem is beszélek túl sokat, és kétlem, hogy a pokolban lenne bor. Hú, de tényleg, mióta beszélgetünk már? Pedig, sokkal kellemesebb dolgokra is használhatnánk fel a szánkat * kuncogott fel flörtölve Arleth. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 16, 2011 9:32 am

    Williem szemszöge
    -Igen, teljesen igazad van. Hát ha jól számolom kb. reggel 10 óra van. *Gondolkozott.*-Kellemesebb dologra? Mint például az evés, ivás vagy a csókolózás? Mégis szerinted mire Arleth?

    Katherine szemszöge
    -Én csak..Jó néha valakinek elmondani mindent ami bánt, jó néha kiönteni a lelket. nem vagyok ideges, se érzelem teli, elvégre ami megtörtént az már megtörtént.A múlton nem lehet változtatni, de a jövőn igen...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 16, 2011 9:38 am

    Arleth szemszöge
    - Speciel a csókolózásra gondoltam, de még egy pohár bort se utasítanék vissza. Akkor viszont a te szavad lesz a döntő. Mit csináljunk? Kétlem, hogy lehetne egyszerre a kettőt...Milyen kár! * sóhajtott fel vidáman. *


    Keith szemszöge
    - Valóban, a döntéseinken múlik minden. Csak tudod, a döntéseinket nagyban meghatározza a múlt. Én például elég sokszor bánok meg dolgokat, amiket csupán azért tettem, mert bosszúra szomjaztam.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 16, 2011 9:28 pm

    Williem szemszöge
    -Hát valóban nagy kár...De elvégre ezt a két dolgot úgy is vehetnénk mint a "halott" utolsó végakaratát. A végakaratot pedig illendő teljesíteni szóról, szóra...*Mondta nevetve miközben gyorsan, megcsókolta Arleth-et. Majd amilyen gyorsan közel került hozzá, olyan gyorsan távolabb ment még mielőtt jobban elfajultak volna a dolgok.*-Két bort kérnék.*Mondta a kocsmárosnak miközben a lányra kacsintott.*

    Katherine szemszöge
    -Hát persze.A múltban hozott jó és rossz döntéseink nagyban alakítják életünket...*Kezdte el mondani de váratlanul abbahagyta, mivel zajt hallott.*-Hallod ezt? Víz, a közelben patak... vagy talán vízesés csobog?*Mondta majd a választ meg sem várva elkezdet a víz hangja irányába futni.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 16, 2011 10:05 pm

    Arleth szemszöge
    - Hé, ez nem ér! * durcáskodott a lány vigyorogva. * Esélyt sem adtál, hogy visszacsókoljalak. Na mindegy, a bor majd kárpótolja "bánatom". A pia az ember legjobb barátja, szerintem...a kutyák meg mehetnek a süllyesztőbe.


    Keith szemszöge
    * Keith nevetve Katherine után rohant, de meglepetésére a lány nagyon gyorsan és ügyesen futott. Lassan azért Keith is kiért egy apró kis tisztásra, ahol vadvirágok nőttek, egy sziklafalból pedig hatalmas vízesés zúdult le, az alja egy közepes méretű, kristálytiszta vizű tavacskában landolt. A tónak két része volt, az egyik a nagyobb, lentibb rész, a másik pedig a vízeséshez közelebbi, amit egy köves kis patka választott el a nagyobb résztől. A fák, amik körbevették a tisztást, tökéletes kört alkottak és hagyták átszűrődni a napból áradó fényt. A kis tisztás jobboldali részén pedig egy apró, de otthonos kis fakunyhó állt. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 16, 2011 11:02 pm

    Williem szemszöge
    -Figyelj, ha annyira meg akarsz csókolni akkor gyere közelebb és csókolj meg!*Mondta nevetve.*-Meg persze én nem megyek sehova, és ha akarsz valamit tőlem megkaphatod...Meg amúgy is néha az ivás nem segít rajtunk, néha valami másra, valami sokkal jobbra van szükség mint az alkohol.

    Katherine szemszöge
    *Katherine amilyen gyorsan csak tudott futott. Hála félvámpír létére ügyesen kikerülte a fákat, a bokrokat és egyéb akadályokat. Majd amint a vízeséshez ért egy nagy part menti tölgyfa alá ült le.*
    -Ugye milyen szép? Itt minden olyan gyönyörű, olyan mesébe illően csöndes, hogy mindig ide jövök, ha egyedül akarok lenni vagy ha egy kis kikapcsolódásra vágyok...*Mondta mikor már Keith is odaért.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 16, 2011 11:07 pm

    Arleth szemszöge
    - Nem kell köszi, túlélem a csókod nélkül is. Az ivásnál jobbra? Ha arra gondolsz amire én, akkor inkább nem mondok semmit. Tudod, sok itt a kiskorú * forgatta meg a szemeit vicceskedve. *



    Keith szemszöge

    - Valóban csodaszép. Ritkán látni ilyen gyönyörű tisztást, amit még nem pusztított el az ember keze. Tud erről a helyről még valaki? Vagy ez egyedül a te "birtokodban" van?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 16, 2011 11:18 pm

    Williem szemszöge
    -Hát rendben. Ahogy akarod, csak aztán ha le részegedsz ne gyere akkor az ilyenekkel mert nem fogom kontrollálni magam...*Mondta unottan miközben ivott.*-De akkor legalább valami jóval töltsük el az időt! Mesél csak, Valorian mégis milyen egy ország?

    Katherine szemszöge
    -Hát igazából az ez a hely az erdőben van, ami meg közös tulajdon. De mivel senki nem jár ide, csak az erdész lakik itt, de még ő is elkerüli ezt a környéket így nem vesznek róla tudomást. Csak a bátyám tud még erről a helyről, de ő csak vadászni jár ide, míg én...Nos én inkább a vízesés és a fakunyhó miatt járok ide. A ház amúgy is enyém...*Mondta miközben a haját meg a ruháját igazgatta.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Szept. 17, 2011 6:20 am

    Arleth szemszöge
    - Elég kemény. Amolyan katonai. Mármint, szinte mindenhol találsz egy-két őrt, így a bűnözés elég ritka, ráadásul a törvényünk szigorú, a büntetések között még halálos is van, arról nem is szólva, hogyha törvényszegő leszel, onnantól fogva az egész családodat lenézik, és az ilyen mocskot nehéz lesikálni. A lakók hűségesek is, imádják Leyát, és a király szava számukra szent. Legalábbis, ha a király törvényesen az. Mármint, nem trónfosztó, vagy ilyesmi. Szerintem neked esnének, ha nem tudod valamivel igazolni, hogy valóban te vagy a trónörökös * kuncogott föl a lány. *


    Keith szemszöge
    - Jó lehet néha így elszakadni a külvilágtól. Tudod, ez nekem jól esik, hogy megmutattad nekem ezt a helyet * mosolygott Katherine-re Keith. *


    A hozzászólást Sephtona/Freiellla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Szept. 17, 2011 8:28 am-kor.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 17, 2011 6:34 am

    Williem szemszöge
    -Áh vagy úgy...Hát igen mindig is gondoltam azaz tudtam, hogy Valorian afféle katonai nemzet. Szigorúság, fejelt kiképzés, talpnyalás és állandó belső és külső harcok. Ez úgy eléggé rossz, bár valoriannak is megvan a maga jó oldala, igaz? Ti hogy szoktatok szórakozni? Elmentek végignézni egy kivégzést a harcmodorotok szerint vagy valami különleges szórakozásaitok van az unaloműzésre?

    Katherine szemszöge
    -Jól esik? Mégis mi? A táj szépsége vagy az, hogy valaki kedves veled?*Mondta nevetve miközben fölállt, leporolta magát és a vízhez sétált.*-Ránézésre nem lehet olyan hideg a víz...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Szept. 17, 2011 8:36 am

    Arleth szemszöge
    - Oh, igen a kivégzések utáni after party mindig nagyon ütős, pláne azért mert valószínűleg annyira lerészegedhettem, hogy egyre sem emlékszem...de azért jobban szeretünk valami rosszban sántikálni. Felmászunk egy-két háztetőre, megdobáljuk a katonákat tojással és egyéb zöldségekkel, aztán nevetve elfutkosunk. Vagy mondjuk, köveket dobálunk valaki ablakára, egyebek. Kicsit komolyabbra fordítva a szót, gyakoriak a lovagi tornák. Ezek egyrészt izgalmasak, a nyeremény egyszer például 100 arany és egy tánc volt velem. Megjegyzem, ekkor együtt voltam Keithel, aki jelentkezett és nyert is, szóval vele táncoltam. Na és ti, derioniak? Mi jót csináltok, ha akad pár szabad percetek?


    Keith szemszöge
    - A megtiszteltetés, hogy becsülsz engem annyira, hogy megmutasd nekem ezt a helyet. Uh, be akarsz menni a vízbe? A nap nem süt be eléggé ahhoz, hogy felmelegítse a vizet, éppen csak fényt ad. Szerintem hideg lehet...

    Ajánlott tartalom


    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 9 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Május 16, 2024 4:27 pm