GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


3 posters

    A Vörös Rózsa Fogadó

    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:49 am

    Arleth szemszöge
    - Leya szerelmére, Katherine! Hát persze, hogy nem vagy szörny! Hogy is gondolhatod, hogy annak tartunk?! A barátunk vagy! * Arleth dühös lett a gondolatra is, hogy valakit lenézzenek csupán a származása miatt, beszéde alatt Keith hevesen bólogatott kifejezve egyetértését * A bátyád, ő, nos, majd vigyázunk, bár kétlem, hogy félnünk kéne tőle, de majd elválik.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:50 am

    -Igazából Williem nem gonosz, de bármire hajlandó, ha azt nagyon akarja, bármi legyen is az. Igazából csak te, Arleth, és Coraline óvakodjatok tőle nehogy megharapjon...mert nem hinném, hogy téged Keith, mint egy férfi, megharapna...
    *Mondta Katherine egy mosolyogva, hogy barátai elfogadták őt úgy ahogy van.*
    -De ami engem illet...Én valamiért ki nem álhatom a vért, legalábbis most. Most jobban szeretem a normális ételt, de azért vigyázzatok. Nem tudom és ti sem tudhatjátok mikor fogok tényleg vérre szomjazni, és akkor ki lesz az áldozatom... na nem mintha véretekre szomjaznék, csak hát... be kell vallanom az illatotok...nagyon csábító.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:50 am

    Keith szemszöge
    - Óóó, engem nyugodtan harapdálhatsz, bírom a heves nőket * felelte vigyorogva Keith, aki ezúttal elhajolt Arleth kezétől, aki tarkón akarta csapni...megint * Ó, szivi, ha régen is ennyire heves lettél volna! Jót tett neked ez a pár év. Ja, igen, ha már így elárultam magunkat, bevallom, hogy én is Arleth több mint egy évig szeretők voltunk. Slussz-passz!

    Arleth szemszöge
    * Arleth félve pillantott barátnőire, figyelve azok reakcióit, hogy mit szólnak az ő és Keith kapcsolatára. Remélte, hogy nem érzik majd magukat becsapva, illetve katherine nem érzi-e, mert Coraline már tudta *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:50 am

    -Áh, engem egy cseppet sem zavar, sőt nem érzem becsapva magam ettől. Elvégre csak voltatok szeretők. De.. így ittvagytok ti, mint volt szerelmespár, meg én és a bátyám mint vámpír..hm, ebből a végén még valami jó kis szappanopera, valami jó kis szerlmi románc alakulhat majd ki.
    *Mondta Katherine mosolyogva és nevetve, majd a végén nem tudta megállni, hogy ne szóljon valamit Keith önkénti felajánkozására.*
    -Tudod én bírlak téged Keith. Csak tudod szivi, az a helyzet, hogy nem ismerjük ahoz eléggé jól egymást, hogy ezt műveljem. Ahoz, hogy megharapjalak drága sokkal többet kell tenned, ki kell ezt érdemelned valami jó cselekedettel...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:51 am

    Keith szemszöge
    * Keithet megmosolyogtatta Katherine csipkelődése, de eszében sem volt hagyni, hogy a lány nyerje a szópárbajt *
    - Ó, sok jó dolgot tudnék neked tenni, kedves, ha hagynád * húzta föl jelentőségteljesen a szemöldökét * De, ki kell érdemelni, hogy jó dolgokat kapj, és megharaphasd ezt a nyakat...

    Arleth szemszöge
    - Kezdem magam fölösleges harmadiknak érezni, úgyhogy inkább megyek és sétálok egyet a réten. Jó mulatást...akármit is fogtok csinálni.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:51 am

    -Persze, persze menjél csak Arleth. Jó mulatást hozzá!
    *Mondta miközben Arleth elment mellette majd meglepetten látta, hogy Coraline is elment, szó nélkül. ~Remek, így legaláb egyedül, ketesben maradhatok, Keith-el aki talán még...~Mondta majd eszébe jutott, hogy hol van és mit csinál és kivel és hogyan beszél.*
    -Képzeld én hagyom hogy azt tegyél velem amit akarsz, de a karót és a fokhagymát húzd ki a listáról, nálam az nem jön be.*Mosolyogta miközben végig a férfi szemébe nézet, és kacsintott egyet.*-És mégis mivel tudnám kiérdemelni?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:52 am

    Keith szemszöge
    ~ Nocsak, azt hiszem valaki flörtöl velem...hát, játszunk az én szabályaim szerint ~
    - Ó, ne aggódj, kedves, a listámon nem szerepel se karó, se foghagyma...annál egy kicsit nagyobb a fantáziám * Keith elbűvölően nézett a lányra, miközben rossz fiúsan mosolygott * Nem hiszem, hogy nekem kéne elmondanom, hogy mit kéne tenned...tudod, neked kell rájönni, hogy mit szeretnék...az okos nőket is szeretem...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:52 am

    -Nekem kell rájönnöm? Hm... akkor játszunk csak szépen, van rá időnk.
    *Mondta Katherine mosolyogva miközben fejében a lehetséges kívánságokon gondolkodott.*-Netán hallhatatlanság... örök ifjúság...örökké tartó szerelem....boldogan amíg meg nem halsz...vagy család alapítás?
    *Mondta Katherine miközben végig a férfit nézte. A szemét fürkészte már jó ideje így csak most látta az auráját.*
    -Te jó ég... mien gondolataid és vágyaid lehetnek ha az aurád izzó vöröses színben ragyog...?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:53 am

    Keith szemszöge
    - Elég változatosak, be kell vallanom. De, el kell keserítselek, nem vágyom sem örök életre, se örök ifjúságra, de még családra sem. De az örökké tartó szerelem nem is hangzik rosszul * Keith mélyen Katherine szemébe nézett, hangsúlyozva szavait. * Habár kételkedem benne, hogy létezik-e olyan...Te mit gondolsz erről?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:53 am

    Katherine szemszöge
    -Nem kell se örök élet, se örök ifjúság, de még család sem...
    *Ismételte meg a félvámpír a férfi válaszát, miközben a szeme a férfiról a teájára vándorolt.*
    -Nagy kár, mert a családot nem akarsz, akkor a végén valami eldugott helyen, magányosan fogod végezni. Meg így nincs értelme megharapnom téged, ha nem akarsz vámpír lenni... De csak, hogy tud én mindig megkapom azt, amit akarok. És most sem lesz másképp, ha meg akarlak harapni, akkor meg is foglak harapni. Ha akarod, ha nem akkor is. De rátérve erre az örök szerelemre, szerintem egészen jól hangzik. Kötődni valakihez, valaki olyanhoz akit tiszta szívedből szeretsz...bármire hajlandó lennél csakhogy ő éljen, hogy ő boldog legyen... illetve hogy boldogok legyetek örökkön-örökké... Ez persze vagy úgy történik, hogy halandóként éltek s halálotok után is szeretitek egymást a túlvilágon, vagy hallhatatlanok vagytok és örökké éltek és örökké szeretni fogjátok egymást. Nos a második nem tűnik valószínűnek, a láng kettőtök között egyszer majd kialszik, de az első megoldás lehetséges...
    *Felelte Katherine Keith kérdésére, majd egy nagy sóhaj után folytatta.*
    -De az én esetemben vagy halandó lesz az akit szeretek, aztán ő megöregszik és fiatal maradok, majd ő meghal és én továbblépek. Ez nem éppen biztató. De ha a párom vámpír lenne,, akkor azt lehet, hogy kibírnám. Bár én egy egyszerű kis szerelemnek, egy kis románcnak is örülnék...Te mit gondolsz? Mihez kezdjek én, egy fél vámpír a szerelem terén?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:53 am

    Keith szemszöge
    - Tudod, kedves, nem biztos, hogy neked kellene alkalmazkodnod másokhoz. Ha valaki tényleg, igazán szeretni fog, akkor az illetőt nem kell majd akarata ellenére megharapnod. Önként fogja kérni tőled, még ha nem is akarja. A szerelem ilyen...rávesz minden bolondságra, botorságra. Voltál már az?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:53 am

    Katherine szemszöge
    -Nem, nem voltam az. De az nem jelenti azt, hogy nem is akarok az lenni. Éppen ellenkezőleg már nagyon is vágyom egy kis kalandra, egy kis románcra. Igazán végre szeretnék szerelmes lenni, aztán ki tudja, ha a bácsikám ideadja végre azt ami az enyém akkor szívesen férjez is mennék. Csak hát eddig még nem talált rám a szerelem, úgyhogy még álmodozok és még mindig várom az igazit, a nagy őt...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:54 am

    Keith szemszöge
    - Hiszel a nagy Ő-ben? Tudod, kedvesem, a szerelem a világ legszebb és legpokolibb érzése. Annyira kiszámíthatatlan...De hidd el, az első szerelem, az az igazi mámor! Nincs ahhoz fogható, talán csak a...hm, mindegy. Mit adna neked a bácsikád?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:54 am

    -A bácsikám azt mondta egy nap enyém lesz a közeli városban Erdill-ben lévő bárói kastély, a hozzá tartozó város...az itt lévő rétek és erdők és még a fogadó is a birtokon van. Szóval minden amit itt látsz az enyém lesz, de egyedül magánosan élvezhetem ki. Nagy kár érte de ez van. Elvégre senki sem akarna elvenni egy vámpírt... De most térjünk inkább rád. Te már voltál szerelmes, Arleth-be. Aztán ő elhagyott vagy mi, te meg ha jól látom itt sopánkodsz milyen jó is volt, az az első szerelem. De ha egyszer rád talált a szerelem, akkor másodszorra is megtalál. Amúgy meg a környék tele van szebbnél szebb lányoknál, csak tetszik, vagy tetszeni fog neked valaki, nem igaz?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:54 am

    Keith szemszöge
    - Sopánkodás, igen. Kész, lehullott az álcám * Keith nevetve dőlt hátra a székében * Alig egy napja ismerlek, de már felfedted a titkom. De igazad van, ennyi év után még mindig nyalom a sebeimet, pedig már rég tovább kellett volna lépnem. És most azt is fogom tenni * Keith egy hirtelen mozdulattal előrehajolt, megfogta Katherine tarkóját, magához húzta és ajkaik találkoztak *
    ~ Hmm, cseresznye ízű ~
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:55 am

    Katherine szemszöge
    *A jelenetek annyira gyorsan játszódtak le a lány szeme előtt, hogy észre sem vette, hogy Keith megcsókolta. De persze amikor már ajkaik rég találkoztak végül feleszmélt. ~Istenem, mit művelek? És legfőképpen ő mit csinál?~ Gondolta magában miközben próbálta eltolni magától a férfit, ami végül sikerült is.*
    -Te alávaló szörnyeteg!*Kiáltotta miközben jól arcon csapta Keith-et.*Nőcsábász! Az nem jutott eszedbe, hogy ha azt akartam volna, hogy csókolj meg szóltam volna neked, hogy tedd is meg?!
    *Kiáltozta dühösen miközben felállt. Egy másodpercre eszébe ötlött, hogy jól faképnél fagyja a fiút, vagy leönti valamivel, de más ötlete támadt. Egy másodperc alatt a férfi mellet termet, majd ajkai vészesen közel kerültek a férfi nyakához.*
    -De elvégre ezt a játékot ketten játszuk. És az nem fair, hogy csak te élvezed. Itt az ideje, hogy az én játékszabályaim is színteret kapjanak.
    *Mondta végig a férfi fülébe, közben a lehetséges viselkedéseket találgatta a fejében. A helyzet alkalmas lett volna rá, hogy megharapja. De az ajkai mégis feljebb vándoroltak a Keith nyakától egészen az ajkáig.*


    A hozzászólást Eper összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 04, 2011 3:32 am-kor.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 04, 2011 3:32 am

    Keith szemszöge
    * Keith nem tudta eldönteni, hogy sírjon-e vagy nevessen. A legjobb variáció az lett volna, ha sír. A nevetéstől. Rendkívül szórakoztatónak találta Ketherine kitörését, majd...próbálkozását? Mielőtt egyenesen a lány szájába nevetett volna, elszakította ajkait a lányétól, majd hangosan kacagni kezdett, de észrevette, hogy az egész fogadó őket figyeli, így lejjebb vette a hangerőt *
    - Tudod, nem hittem, hogy te kérni szoktad a csókokat * csipkelődött a lánnyal * De, ahogy elnézem, még magad sem tudod, hogy mit is akarsz.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 04, 2011 3:33 am

    Katherine szemszöge
    -Oh tényleg? Szerinted nem tudom, hogy mit akarok?
    *Dühöngött mérgében Katherine. Legszívesebben már megint arcon vágta volna a férfit amiért így viselkedik. De mivel, hogy most mindenki az őket nézte, úgy gondolta az lesz a legjobb ha még jobban dühöng. ~Ha eddig nem értette meg, hogy kivel beszél, most megérti.~
    -Én legalább nem csókolok meg minden vadidegent aki az utamba kerül!És igenis tudom mit akarok mert most ehhez van kedvem!*Mondta majd a bögréjében lévő maradék teát mind ráöntötte Keith-re.*
    -Ja és a flörtölési és a csókolózási stílusod nem éppen valami szívet melengető.
    *Hazudta gúnyos mosollyal az arcán.*
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 04, 2011 3:33 am

    Keith szemszöge
    - Tudod, kedves, ha eddig nem tűnt volna fel, nőcsábász vagyok * válaszolt, miközben teljesen figyelmen kívül hagyta a tea foltokat az ingén * Általában vadidegen nőkkel csókolózok. Ezen nem kéne annyira meglepődnöd. Oh, és szivi: én inkább nem mondok semmit a te csókolózási és flörtölési technikádról. Van még mit tanulnod... * Hazudta Keith az asztalnak dőlve, miközben az egyre dühösebb lányra kacsintott *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 04, 2011 3:34 am

    Katherine szemszöge
    -Istenem, hogy te milyen egy alak vagy...
    *Mondta idegesen. Annyira erősen szorongatta a dühtől a bögrét, hogy már kezdett szétrepedezni. Muszáj volt néhány percig mélyeket lélegeznie nehogy nekiessen a férfinak mindenki szeme láttára.*
    -Jó teszed, hogy nem kritizálod a csókozásomat és a flörtölési technikáimat, mert most úgy...áh mindegy. Feleslegesen idegesítem így is magamat, de térjünk akkor a tárgyra! Azt mondod, hogy nőcsábász vagy és minden nővel csókolózol, hát rendben ezt nem cáfolom meg. De a csókolózás után mit csinálsz velük? Egy kis beszélgetés, egy kis bor és máris az ágyadban találják magukat igaz?*Csipkelődött.*-Csak azért vagyok erre kíváncsi, hogy tudjam mire számítsak. De minden bizonnyal ez fog történni velem is. Elvégre minden nőcsábász ezt műveli. És ha jól tudom minden nőcsábász, férfi egyforma, mindegyiket csak a szenvedély, maguk kis románcokkal és szerelemmel túlfűtött a vágyaik hajtják, úgyhogy te sem lehetsz kivétel. Vagy igen?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 04, 2011 4:35 am

    Keith szemszöge
    - Szivi * vont vállat *, ezt nem nekem kell megmondani. Talán még én is, a bérgy...a nőcsábász is tudnék változni, csak nem akarok. És ha azt gondolod, hogy minden férfi olyan, mint én, el kell keserítselek; én egyedi és utánozhatatlan vagyok * vigyorgott nagyképűen a lányra *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 04, 2011 5:54 am

    Katherine szemszöge
    -Egyedi és utánozhatatlan...Ez tetszik! Nem tudom hogyan, de úgy érzem, hogy minden órával, minden egyes pillanattal jobban ismerlek téged. De persze jó irányban, mert kezdesz jó benyomást mérni rám, olyannyira, hogy a végén azt hiszem szerelmes leszek beléd.*Mondta mosolyogva, miközben elpirult.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 04, 2011 6:08 am

    Keith szemszöge
    - Elcsábított az egyedi és utánozhatatlan bájam? Megnyugtatlak, nem vagy egyedül * kajánul vigyorgott, aztán kissé komolyabb képet vágott * De ennek örülök. Tudod, azt hiszem én is kedvellek, de a szerelem nem megy egyik percről a másikra.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 04, 2011 6:21 am

    Katherine szemszöge
    -Hát igen.Persze egy szóval sem mondtam, hogy szerelmes vagyok beléd mert azt még én is tudom, nem lehet az ember könnyen szerelmes. De.. hát igen kedvellek, ennyi.
    *Mondta miközben végig Keith szemébe nézett.*
    -Ennek ellenére mégis érzem, hogy van benned valami, amit eltitkolsz. És erre sem az auralátással, sem semmilyen varázslattal nem tudok rájönni.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 04, 2011 6:26 am

    Keith szemszöge
    - Hidd el * felelte miközben gyengéden megsimogatta Katherine arcát *, addig jó ameddig nem tudod azokat a dolgokat, amiket titkolni akarok. De itt és most megígérem neked, hogy egy napon elmondok mindent.

    Ajánlott tartalom


    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 5 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Május 15, 2024 5:00 pm