GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


3 posters

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 5:49 am

    Arleth szobája (belépés előtt kopogni tessék!)

    Így néz ki a szoba, kicsit több festménnyel, meg egy szekrénnyel és az íróasztal ott van, ahol ahonnan a kép készült:
    https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/843/legenda7.jpg/
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Re: Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 6:04 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth éppen csak, hogy belépett a szobájába, már tudta, hogy baj van. A vastag, sötétkék bársonyfüggöny el volt húzva az ablak előtt, a hirtelen sötétségben semmit se látott. Tisztán emlékezett rá, hogy ő elhúzta a függönyöket, hogy a nap besüssön a szobába. Egy erősebb széllökésnél kicsit megmozdultak a függönyök, és Arleth megpillantotta azt az arcot, amit sose szeretett volna *
    - Szervusz, édesem * köszönt felé az ezüst szőke hajkorona tulajdonosa. Arleth döbbenetében eltátotta a száját, nem fogta vissza magát, tudta, hogy régi szerelme ismeri őt, mint a tenyerét. Meglepően keveset változott. 15 éves korában látta utoljára, amikor a fiú 17 volt. Már akkor is jóképű volt, de akkor halványkék szemeiben még csillogott némi élet. Arleth most nem látta azt a csillogást.
    - Mit keresel itt? * kérdezte gorombán. Kezét úgy tartotta, hogy könnyedén elérhesse a ruhája ujjába rejtett tőrt. Tudta, hogy a fiú éjjeljáró, és az eltalálásának esélye szinte egyenlő a nullával, de így jobban érezte magát.
    - Ejnye, hát így kell üdvözölni a férfit aki jobban ismer téged bárkinél? * duruzsolta Keith, lustán nekidőlve a szekrényének *
    - Egyáltalán hogyan jutottál fel ide?
    - Az ablakod tárva nyitva volt, édesem.
    - Ne hívj édesemnek!
    - Fura * szólt töprengve a férfi *, régen imádtad ha így szólítottalak. És akkor sose adtad elő a bátrat. Most se tedd. Felesleges. Tudom, hogy félsz.
    - Miért jöttél? Tudod, szeretnék lepihenni, de ha itt vagy, nem fog menni.
    - Régebben bezzeg mennyit pihentünk együtt * kuncogott fel álszerényen Keith. * De nem húzom az időt. Meg kell öljelek.
    Arleth hirtelen nem kapott levegőt.
    - A király bérelt fel * folytatta színtelen hangon a férfi. * Tudod, a nép annyira ostoba. Mindenki azt hiszi, hogy elraboltak. Amikor szüleid meglátták, hogy nem vagy a szobádban, azonnal riasztották a királyt. Így nem vették észre, hogy eltűntek a ruháid, az ékszereid, mindened! A király pedig rögtön lezáratta a szobád, észrevette ezeket, és tudta, hogy nem elraboltak, hanem megszöktél az esküvő és Valorian elől.
    - Akkor miért akar megöletni? Az ember azt hinné, hogy vissza akar ráncigálni.
    - Tudod, nem akárhogy kell téged megöljelek. Le kell vágnom a fejedet, és kivágnom a szívedet.
    Arleth nehezen tudta visszafogni az öklendezést, de valamilyen fura módon elmúlt a félelme.
    - Ezeket el kell vinnem a királynak, és ő úgy fogja beállítani, mintha egy csomagot kapott volna Ruard Lopesa királytól. Így pedig, megakadályozhatatlan lesz a háború. Elvégre, képes lenne-e a nép megbocsátani annak a gonosz derioninak, aki ily' kegyetlenül meggyilkolta a hercegnőt? Nem hiszem.
    - Akkor mire vársz? * kérdezte bátran Arleth, habár bátorság csupán szavaiban volt * Ölj meg, itt az alkalom!
    - Még nem, szerelmem. Illetve, régi szerelmem * a férfi újra felkuncogott az olcsó poénon * Most csak szólni akartam. Élvezd ki utolsó napjaidat. Egy hét múlva, éjfélkor itt leszek, édesem. Készülj fel.
    Mielőtt a lány szólhatott volna, a férfi kiugrott az ablakon, Arleth előtt pedig minden elsötétült.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Re: Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 6:04 am

    * Arleth reggel fáradtan ébredt. Rémálmai voltak, mindegyik arról szólt, hogy Keith megöli őt. Habár nem gondolta volna, hogy komolyan megteszi, egyre inkább félt, hogy mi vár rá 7...illetve már csak 6 nap múlva *
    ~ Ugyan már, a halál nem lehet olyan rossz. Csak mintha elaludnál vagy ilyesmi. Leszámítva, hogy sose ébredsz fel. Örök alvás. Nem is hangzik rosszul ~
    * Komótosan felkelt az ágyból, majd a szekrénye előtt ruháján kezdett gondolkodni. Valahogy úgy gondolta, hogyha úgyis közel a halál, akkor hagy legyen az utolsó napjaiban még szebb. Leakasztott az egyik fogasról egy gyönyörű selyemruhát, aminek mellrésze lila volt, a szoknyarész pedig fehér, amit különböző motívumok díszítették. A ruhát a királynétól kapta, a motívumok jelentése pedig ha jól emlékezett az volt, hogy "Az egyetlen igazi hercegnő, az egyetlen igazi szépség, az egyetlen örök valoriani ciklon". Igen drága ruha volt, mert a ruha vállainál igazi arany volt, és teli volt pakolva drágakövekkel, a faragott aranyövről már nem is szólva. Arleth fittyet hányva arra, hogy ha valaki ért a rúnákhoz, az simán elolvashatja a ruhán lévő szöveget, felvette a ruhát, majd megfésülködött és feltette az öltözékhez való tiarát is, majd lement reggelizni.

    A ruha (csak az alján rúnák vannak): https://2img.net/r/ihimizer/img849/7874/nvtelen1.jpg

    A következő posztot a "A Vörös Rózsa Fogadó"-ban keresd Smile
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Re: Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Eper Hétf. Szept. 05, 2011 5:20 am

    Williem szemszöge
    *Arleth-et cipelő Keith nyomában ő is bement a szobába. majd fogta magát és leült az első székre amit megpillantott és türelmetlenül várta, hogy mi fog történni.~Csak jöjjön már Katherine, hagy oldódjon meg ez a probléma.~Gondolta magában amikor végre húga is beállított jó sok dologgal.*

    Katherine szemszöge
    -Rendben, itt vagyok.*Mondta miközben betéblábolt a rengeteg cuccal amit úgy röptében szedet össze, s mivel nem volt hely mindet ledobta a padlóra.*-A művelet nagy részét én fogom elvégezni mint mágus, de azért fiúk rátok is van szükségem. Keith hoz egy lavórba hideg,a másikba meleg vizet egyikkel Arlethet kéne törölni és itatni a másik pedig a főzethez kell...Williem te pedig rajzolj kérlek egy pentagrammát a padlóra az ágy köré azzal a fehér porral amíg én a növényekkel foglalkozok...*Mondta majd fogott egy mozsárt beleszórt néhány növényt és elkezdte őket összetörni.*
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Re: Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Eper Hétf. Szept. 05, 2011 5:40 am

    Katherine szemszöge
    -Áh, köszi tedd csak le a melegebbiket ide a földre a másikat meg vidd Arleth-hez és foglalkozz vele...*Mondta miközben kristályokat rakott a pentagram szélére körbe.*-Mindjárt mehet a víz a kandallóba Williem amint meggyújtottad a gyertyákat.
    -Rendben, ez is kész.
    *Felelte Williem majd a kandallóhoz ment. Onnan levette az üres fazekat beleöntötte a fizet majd újra föltette. Kis idő múlva már éget a tűz.Katherine pedig amikor kész lett a kristályokkal odament Arleth-hez.*
    -Sietünk kell.. ki tudja mi történik ha kifutunk az időből...*mondta miközben megsimogatta Arleth fejét, közben végig varázsigét mormolt.*-Williem mehet a vízbe a növények és a porok és a többi ami még ott van. Aztán már csak várnunk kell és ha kész megitatjuk vele. Addig néhány varázslat, hogy kibírja...
    *Mondta majd elkezdet a levegőbe furcsa jeleket rajzolni, közben varázsigéket mormolt, miközben furcsa fények, szikrák jelentek meg a levegőben.*
    ~Tarts ki Arleht, csak még egy kicsit.~
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Re: Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Hétf. Szept. 05, 2011 6:01 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth kinyitotta a szemét. Arra számított, hogy majd megpillantja barátai arcát, de helyette egy borzalmas helyet látott. Minden vörös volt, sikításokat sodort felé a rohadás szagú szél, a távolban egy lávafolyót látott, és a közelében lévő néhány növény égett, száraz, fullasztó füstszagot árasztva. Lent, egy kis völgyben démonok és egyéb szörnyek kínozták az embereket, akik mind rémes állapotban voltak. Egy fához kötözve egy nőt is látott, akiről folyton leégett a bőr, a hús, az izom, majd visszanőtt és újra leégett. A körforgást a nő vérfagyasztó sikolyai kísérték. Arleth megborzongott *
    ~ Ez a pokol... ~
    - Üdvözöllek, Arleth de Énorme, bűnösök királynője! * Szólalt meg mögötte egy hang. Arleth arra fordult, és majdnem fel is sikoltott. A "lény" piros bőrű volt, ami úgy nézett ki, mint a szén. Hatalmas szarvai voltak, de emberi arca, hollófekete hajjal, amit egy lángoló korona díszített, sebes, ám egykor nyilván jóképű arccal és rubinvörös szemekkel, amik kiköpött olyanok voltak, mint Arlethé. Testét csak egy ágyékkötő takarta, felfedve izmos, ám valami furcsa oknál fogva taszító felsőtestét. Kezében egy égő vasvillát tartott *
    - Ki vagy te? * Kérdezett rá remegő hanggal a lány *
    - Sok néven ismernek. Neked talán az király lesz a legmegfelelőbb. A Pokol királya vagyok. Te pedig azért vagy itt, mert itt a helyed.
    - Meghaltam? * A lány szemei döbbenten nyíltak szét *
    - Nem, még nem. Ez csak egy figyelmeztetés. Ha meghalsz, ide fogsz kerülni. Hacsak nem bánod meg bűneidet. Látom, párat már megbántál, élen a gyilkossággal és a szüleid elárulását, de azt a régebbi affért...azt nem igazán * a lény mintha remekül szórakozott volna a lányon, mert ajka állandóan felfelé görbült. *
    - De, még nem vagyok halott. Haza kell engedned.
    - Valóban. Nemsokára látjuk egymást, királynő! * Azzal a lény a lány ajka felé közeledett, majd amikor Arleth azt hitte, hogy meg fogja csókolni, a lény szájából tűz tört elő, ami átvándorolt a saját szájába. A következő pillanatban pedig kinyitotta a szemét és barátait pillantotta meg, ugyanakkor képeket látott, amin ők szenvednek kínok-kínjai között. Fájdalmasan felsikoltott, majd újra álomba zuhant. Most azonban érezte, hogy eláll a vérzés a szívéből. *
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Re: Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Amet Kedd Szept. 06, 2011 4:43 am

    Coraline miután lement a földszintre megkérdezni hol vannak a többiek, felsietett Arleth szobájába. Mikor kinyitotta az ajtót elszörnyedve látta, amint Arleth véresen fekszik az ágyon, mellette Kathrine és Keith, a kandalló előtt pedig William. Látta amint Katherine koncentrál , és közben varázsigét mormol és azt is ahogy Keith kétségbeesetten törölgeti Arlet-et. Majd végül erőtt vett magán, és odament a többiekhez és megkérdezte:
    - Mi történt? - alig, hogy kimondta elcsuklott a hangja. Hosszas csönd után még mindig válaszra várva leguggolt Arleth mellé.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Re: Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Kedd Szept. 06, 2011 4:48 am

    Keith szemszöge
    * Keith krákogott egy kicsit, majd Coraline felé fordult. *
    - Az egyik pillanatban vérezni kezdett, és fájdalmai lettek a légzőrendszerében és a szívében, nehezen vett levegőt, azt gondoljuk, hogy Katherine látomásához van köze. De már nem vérzik, és nyugodtabbnak is tűnik.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Re: Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Eper Kedd Szept. 06, 2011 5:18 am

    Katherine szemszöge
    -Ööö..igen, ez történt. És mivel már elállt a vérzés, az jót jelenthet. De azért Williem hozd a főzetet, a biztonság kedvéért itassuk meg vele!
    *Mondta miközben leült Arleth ágyának a szélére. A varázslásban kimerült, de még van ereje ahhoz, hogy virrasszon a beteg mellet. ~Ha éhesen, ha szomjasan, ha fáradtan de itt maradok amíg föl nem ébred!~ Mondta magában miközben Williem odajött hozzá a serleggel.*
    -Itt van a serleg.*Mondta miközben odaadta és lazán nekidőlt az ágynak.*-Minden benne van ami kértél.
    -Rendben, kösz.
    *Felelte Katherine majd megemelte egy kicsit Arleth fejét és megitatta vele a serleg egész tartalmát.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Re: Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Kedd Szept. 06, 2011 5:35 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth lassan ébredezett. Érezte, hogy valaki megitatja (valószínűleg Katherine), egy leves ízű folyadékkal, majd pedig hallotta a serleg koppanását az éjjeliszekrényén. Kinyitotta szemeit, majd kissé bágyadtan felült, szorosan magához szorítva meztelen mellkasához fűzője megmaradt darabjait, majd tetetett kíváncsisággal nézett körbe a szobában lévőkön. *
    - Gyűlés van, emberek? * kérdezte poénkodva. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Re: Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Eper Kedd Szept. 06, 2011 5:57 am

    Williem szemszöge
    -Jah gyűlés van, de ha már poénkodsz akkor minden okés.*Mondta mosolyogva miközben szeme a fölébredt Arleth-ről Katherine-re vándorolt.*-Összeszedem a cuccokat és átviszem a szobádba, mert szerintem te most úgyis itt maradsz...
    *Mondta majd másodpercek alatt körbejárta a szobát, összesedet minden holmit és éppen a könyvekért, nyúlt amikor Katherine rászólt.*
    -Azokat hagyd itt lécci, még átnézném őket.
    -Rendben. Sziasztok!
    *Mondta azzal Williem távozott a szobából.*

    Katherine szemszöge
    -Szia!
    *Mondta mikor bátyja távozott, majd visszafordult a még itt maradt kis társasághoz.*
    -Örülök, hogy fölébredtél Arleth. És már úgy néz ki nincs semmi bajod ez jó, de szeretném ha a maradék főzetet is elfogyasztanád a biztonság kedvéért. Úgy két-három pohárral naponta...*Mondta mosolyogva.*-Nah de akkor most mit csináljunk, srácok?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Re: Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Kedd Szept. 06, 2011 6:04 am

    Arleth szemszöge
    - Hát, először is menjetek ki, hogy át, illetve inkább feltudjak öltözni. Aztán majd biztos kitalálunk valamit, amivel megköszönhetem amit értem tettetek. Szerintem megmentettetek a pokoltól. * A lány őszintén hálás volt, ugyanakkor nem szerette volna barátait terhelni a pokolban (már ha nem csak álmodta) történtekkel. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Re: Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Eper Kedd Szept. 06, 2011 8:14 am

    Katherine szemszöge
    -Persze ahogy akarod.
    *Mondta Katherine majd fölállt és elkezdte magával ráncigálni Coralin-t az ajtó felé. Közben intett Keith-nek, hogy kövesse őket.*
    -Szólj ha kész vagy. Kint megvárunk.
    *Mondta majd kiment. Majd kint a folyosón nekidőlt a falnak.*

    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Re: Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szer. Szept. 07, 2011 3:14 am

    ]b]Arleth szemszöge[/b]
    * Arleth, habár nem mutatta ki, nagyon fájlalta a helyet, ahol nemrégiben még vérzett, ezért előkészített egy fűzős ruhát, ami szorosan tartotta volna azt a helyet, ám előtte megmosakodott, ugyanis szinte mindenhol alvadt vér terítette be. Pirulva gondolt bele, hogy mindenki láthatta fedetlen mellkasát, ám inkább sietve magára húzta a különböző kék árnylatú ruhát, ami meglehetősen kihívó volt pántnélkülisége miatt, hiszen fedetlenül hagyta a vállait, amit a szülei mindig is illetlenségnek vettek, de úgy gondolta majd a hajával eltakarja. Pár szemébe logó tincset hátrafésült, és egy apró, kövekkel díszített hajtűt tett bele, ami megtartotta a rakoncátlan tincseket. Most nem vett fel tiarát, ám egy mithril köves nyakláncot igen. *

    A ruha: ttp://kepfeltoltes.hu/110907/spirit_of_water_dress_design_by_eranthe-d33lji4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Re: Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Kedd Jan. 03, 2012 8:41 am

    Arleth szemszöge (E1)
    * Amint elértem a fogadót, felszaladtam a szobámba, megfogtam az egyik bőröndömet, kinyitottam a szekrényemet, kirángattam az összes benne lévő ruhát és belegyömöszöltem a bőröndbe. Egy percet nem maradok tovább. El kell mennem egy kis időre, nem bírom ki ezt a...ezt a nyomást! A könyvet az ágyamon hagytam, hogy a többiek megtalálhassák. Amint mindent elcsomagoltam, gyorsan firkantottam egy üzenetet, miszerint pár hétre elmegyek. Hagytam egy külön leveleit Williemnek, hogy ne haragudjon rám, de valami baj történt, majd kis habozás után az aljára firkantottam egy nagybetűs "Szeretlek"-et is. Nem vesződtem a lépcsővel, kitártam az ablakon és kiugrottam. Guggolva érkeztem meg, majd rohantam is Zephyrin felé. A bőröndöt felkötöttem a nyereg hátulsó részébe, majd lóra pattantam és vágtázva indultam el az éjszakába. *

    Ajánlott tartalom


    Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!) Empty Re: Arleth szobája ( belépés előtt kopogtatni tessék!)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 19, 2024 7:02 am