GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


    Cassyantirini szobája (Belépés csak nyugodtan!)

    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Cassyantirini szobája (Belépés csak nyugodtan!) Empty Cassyantirini szobája (Belépés csak nyugodtan!)

    Témanyitás  Eper Kedd Nov. 08, 2011 5:44 am

    *Cassyantirini szemszöge*
    *Miközben a szobában szedtem elő a tárgyakat a varázslathoz fejemben többször fontolóra vettem, hogy mihez kezdjek. Amikor az átok alól kellet volna fölszabadítani akkor Katherine-nek nem szabadot volna meghalnia, egy léleknek kellet volna lennünk és nem kettőnek. Ami annyit jelent, hogy valami másképp történt, valami van amiért Gor fontosnak tartotta, hogy úgy énem teljes egészében megmaradjon...De ezt csak úgy tudom kideríteni ha megidézem Katherine-t, és meg is tettem.*
    -Mi az?*Köszöntött közömbösen a szellemlány mikor megidéztem, persze teljesen érthetően.*
    -Szia Katherine!*Köszöntöttem.* Azért idéztelek meg, hogy válaszolj néhány kérdésemre. És ha együtt működsz velem csak néhány perc az egész, utána szabadon távozhatsz.
    -Tudod Cassy...*Felelte miközben az egyik kanapén kényelmesen elhelyezkedett.*Az a néhány óra amit holtan, szellemként töltöttem el segített abban, hogy teljesen másképp látom a helyzetet. Meg persze semmi kedvem visszamenni a túl világba mivel ott csak egyedül vagy, a sötétségben...Egyszóval szívesen segítek neked, ha már úgyis itt lehetek, egy olyan helyen ahova oly sok jó dolog köt...
    -Igen. Nos akkor Csak azt szeretném tudni, hogy most mi történik itt? Mert az a kevés ember akit most ismertem meg, a barátaid, nem voltak valami szeretők.
    -Nos ez a történtek miatt. Egy kis idő és minden jobb lesz, minden helyre fog jönni, kivéve az, hogy halott vagyok. De akkor folytatom...
    *Mondta majd belekezdet egy kisebb történetbe, egy olyanba amit csak a szellemek tudhatnak, elvégre csak ők tudnak mindenről ami a földi életben történik, ráadásul ezt a sokk információt egyszerre...*

    /Folytatom és lehet számítani Katherine visszatérésére mint szellem!/
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Cassyantirini szobája (Belépés csak nyugodtan!) Empty Re: Cassyantirini szobája (Belépés csak nyugodtan!)

    Témanyitás  Eper Szer. Nov. 09, 2011 5:25 am

    *Cassyantirini szemszöge*
    *Sokat beszélgettünk. Katherine annyi mindenről oly sokk mindent oly érdekeset tudott mondani, hogy én csak ültem a padlón és némán hallgattam.*
    -Ööö...Hát ez mind igazán remek.*Mondtam bólogatva mikor már abbahagyta.*
    -De hisz még nem is hallottad az egész sztorit!*Kiáltotta majd elhallgatott, és egy sóhaj után folytatta.*-Bocsi, csak olyan jó, hogy valamennyire újra élek és, hogy valakivel normálisan el tudok beszélgetni...!
    -Hát nos pillanatnyilag a helyzeted nevezhető "élő" embernek, de nem hinném, hogy étkezni illetve megérinti egy embert képes lennél...
    *Mondtam de ő erre nem is figyelt ehelyett kaján vigyor jelent meg az arcán miközben megérintette a karomat. Ahol megérintet, ott a kettőnk közti terület (azaz a bőrünk között)halvány kék színű fátyol jelent meg. Ennek ellenére éreztem őt, még ha érintése hideg is volt, de ez már jó ha egy szellem az illető.*
    -Érezted?*Kérdeztük egyszerre.*
    -Igen.*Feleltem.*
    -Én is, jaj de jó! Gyere menjünk le és nézzük lát-e engem mindenki!
    *Mondta izgatottam miközben megfogta a kezem és kivonszolt a szobából.*

      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 2:07 am