GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


3 posters

    Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót)

    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót) Empty Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót)

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 5:48 am

    Coraline szobája (ha kopogsz talán kinyitom az ajtót)
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót) Empty Re: Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót)

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 6:03 am

    *Coraline korán kelt. Azt hitte valaki sikítozik, de végül meggyőzte magát, hogy biztos csak álom volt. Felkelt felöltözött, és lement a fölszintre.*
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót) Empty Re: Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót)

    Témanyitás  Amet Pént. Nov. 11, 2011 5:06 am

    Coraline szemszöge

    Leült az ágyra és elkezde tanulmányozni a talált tárgyakat. A tőrhüvely üres volt de nagyon szép piros rubintokkal díszítve. A könyv... kicsi barna bőrkötéssű volt. Belülről jobban hasonlított egy naplóra. A dátumok nagyon régiek voltak, többszáz évesek. Egy bizonyos Makennájé lehetett. Egy vörös démonról, Dazdemonról írt. Megjelenéséről nem írt túl sokat de az elpusztítása is bizonytalan. Annyi biztos, hogy a fogva tartásához szükség van egy tőrre, ami valahol a fogadóban van elrejtve. Leírta milyen érzés volt érezni a szörny jelenlétét. Coraline-nak feltűnt hogy ő is pont ilyesmit érzett : hihetetlen vágyat,hogy odamenjen ahoz a dologhoz... Megemlítette Makenna, hogy előtte még 2 őrző volt, természetesen jó pár száz évvel előtte.~ Akkor kétség sem fér hozzá, hogy én is őrző vagyok. ~ Makenna még egy idézetet is írt valami régi könyvből furcsa nyelven, amit ő nem tudott megfejteni. Csak egy majd eljövendő lány tudja ezt elolvasni- tette hozzá. Coraline képes volt rá. ~ Coraline az örök életű örző~ olvasta. ~ Akkor nekem meg kell keresnem ezt a tőrt és a megoldást hogyan szabadíthatnám meg a világot ettől a Dazdemontól. Egész jól hangzik: örök élet, persze ettől a démontól megszabadulva. ~ A könyvet egy kilazult padlódeszka alá rejtette a tőrhüvelyt pedig a csizmájába rakta és lement a földszintre elmesélni felfedezését a többieknek.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót) Empty Re: Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót)

    Témanyitás  Eper Szomb. Nov. 12, 2011 8:45 pm

    *Williem szemszöge*
    * Williem követte a kis csoportot Coraline szobájába. Miután feltehetőleg mindenki bement, (ő volt az utolsó), becsukta az ajtót. Majd lazán nekitámaszkodott, s karbatett kézzel megtörte a csendet.*
    -Nos akkor most mi van? Van egy őrült, egy pszihopata gyilkoló fickó aki relytéjes módon ölni itt az embereket, de ő maga nem is ember? Hogy kerül ide? Mit akar? Hogyan tudjuk megfékezni? És egyáltalán mi az amit közölni akarsz velünk Coraline?
    *Zúdította kérdéseit a kis csapatra a vámpír.*


    /Mivel senki nem írt hát írok én csakhogy tisztázzuk már végre és haladjunk Smile /
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót) Empty Re: Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót)

    Témanyitás  Amet Hétf. Nov. 14, 2011 9:52 am

    Coraline szemszöge

    Coraline gondolatait összeszedve igyekezett mnden kérdésre pontos választ adni.
    - Az egész úgy kezdődött, hogy hirtelen megéreztem valami különös, vonzó erőt a pincéből. Meg akartam nézni mi az, le is mentem az oda vezető lépcsőn, amikor megbotlottam valamiben. Egy lépcsőfok mozdult el, ami alatt volt egy könyv és egy törhüvely. Felmentem a szobámba elolvasni a könyvet , ami egy , az előző őrző naplója, A szörny őrzője-é. Makenna a neve, előtte még két őrző van. Csak azt irta le hogyan lehet bezárni a szörnyet- le kell szúrni a tőrrel amit a fogadóban rejtett el- de a szörny megsemmisítésére csak egy az örök őrző képes, aki én vagyok. Tehát meg kell semmisíteni a szörnyet,Dazdemont, akit nem tudom ki szabadíthatott ki, de lenne rá tippem. Ja és még egy: a szörnyet egy varázsjogarral lehetett kiszabadítani , amit szintén meg kell semmisíteni a fogadó, sőt az egész világ békéjének érdekében. Nagyjából ennyi. Mit gondoltok?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót) Empty Re: Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót)

    Témanyitás  Eper Kedd Nov. 15, 2011 8:02 am

    *Williem szemszöge*
    -Tehát az az ember aki kiszabadította ezt a szörnyet valószínűleg egy jogarral mászkálós dilis fickó lehet. Pompás, úgyis azt mondják az ilyen gyilkos fantáziájú fickóknak van a legjobb ízük...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót) Empty Re: Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót)

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szer. Nov. 16, 2011 2:02 am

    Arleth szemszöge
    - Ez a hely biztosan el van átkozva...Azt hiszem, kicsit több, mint egy hete vagyunk itt és a borzalmas események közül ez nem is tudom hanyadik...
    Szóval, akkor keresünk egy démont, akiről semmit nem tudunk, és egy embert, aki varázsjogarral mászkál. A démonok különben is erősek, hatalmas gonosz mágiájuk van, lehet, hogy alakot váltani is képes. Mármint, elég kellemetlen helyzet lenne, ha felvenné valamelyikünk alakját és meghallgatna ezt-azt a tervünkből, arról meg, hogy esetleg biztosak legyünk a külsejében, esély sincs...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót) Empty Re: Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót)

    Témanyitás  Eper Szer. Nov. 16, 2011 8:40 am

    *Williem szemszöge*
    -Rendben! Javaslom, hogy váljunk szét, de úgy, hogy mégse legyünk egyedül. És majd a fogadóban járkáliunk ügyelünk a rendre és ha meglátjuk a körözött személyeket elintézzük őket... Coraline és Klaris ti lesztek az egyik csapat, Katherine és Keith lehet majd a másik, én és Arleth lehetünk a harmadikak. Cassy pedig...nos ő egyedül is felér két emberrel, legfeljebb lehet ő a csali. Egy ember aki előcsalogatja búvóhelyéről a mi kis démonunkat vagy az ismeretlen varázsbottal mászkáló fickót. Aztán mi meg várunk és majd Coraline lecsap elintézi hipp-hopp a szörnyet, és probléma megoldva!*Mondta el gyorsan a haditervet.*-Nos mi a véleményetek? Jó terv?


    /Csak azét hogy a sárkányomnak legyen már valami szerepe és mert bármikor bármilyen horror sztorira egyik szereplője lehet Smile /
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót) Empty Re: Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót)

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Csüt. Nov. 17, 2011 3:56 am

    Arleth szemszöge
    - Hmm, klassz terv, csak a legnagyobb kérdés, hogy hogyan csalogatjuk elő? Ha megbocsátotok, én most elrohannék pár órára, ki akarom kérdezni erről Najlihr-t, ő biztos tud valamit mondani a démonokról. * A lány szó nélkül elfordult, majd elindult a szobájába, hogy átvegye a báli ruháját lovaglóruhára, aztán megkereste az istállóban lévő lovát, Zephyrint, aki kicsit megbántottnak tűnt. Arleth kiengesztelte őt pár kedves szóval és egy sebtében odavarázsolt répával, majd felpattan a nyeregbe és elindult Oak Elven felé. *


    A lovaglóruha (ez annyira tetszik, hogy muszáj kiraknom Very Happy): http://kepfeltoltes.hu/111117/N_vtelen_4_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót) Empty Re: Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót)

    Témanyitás  Eper Csüt. Nov. 17, 2011 9:55 pm

    *Williem szemszöge*
    -Nah ez a hogyan csaloggassuk elő, tényleg jó kérdés...Talán balhét, egy kis bunyót kéne csapni a fogadóban...DE majd nyugi, gondoskodok erről.
    *Mondta miután már Arleth távozott, s miközben Coraline és Klaris a könyv fölé görnyedt, és sugdolóztak, rájött itt már nincs rá szükség. Így távozott a szobából feltehetőleg a kocsmai részlegre, egy italért.*
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót) Empty Re: Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót)

    Témanyitás  Amet Szomb. Nov. 19, 2011 5:44 am

    Coraline szemszöge

    - Klaris szerinted hogyan csalogassuk elő a szörnyet? - kérdezte Coraline elgondolkodva.
    - Nem is tudom... Mi lenne ha Cassyt elküldenénk a fogadó egy csendesebb részére, hátha megtalálja a szörny?
    - Oké, eddig rendben van, ha Arleth visszatér az infókkal a démonokról majd bezárjuk, amig a jogaros embert is megtaláljuk és a tőrt...

    Ajánlott tartalom


    Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót) Empty Re: Coraline szobája ( ha szimpi vagy talán kinyitom az ajtót)

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Okt. 17, 2024 8:25 pm