GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


3 posters

    A Vörös Rózsa Fogadó

    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 25, 2011 4:58 am

    Keith szemszöge
    * Keith észre se véve Williemet, rögtön felsietett az emeletre, hogy elmondja Coraline-nak és Klarisnak a híreket, ezért bekopogott a fiú szobájába. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 25, 2011 5:19 am

    Katherine szemszöge
    *Sosem gondolta volna, hogy a látomást újra láthatja, de megtörtént. Ma éjjel újra látta Arleth megölését, csak most sokkal részletesebben. Most más volt a helyszín, máshogy ment végbe a cselekvés.Ráadásul most látta a gyilkost is aki nem volt más mint Keith.
    Mindezek látása, egy kicsit megrémisztette, sikítva ébredt föl hajnalban. Szíve vadul kalapált, de rögtön tudta mit kell tennie. Gyorsan fölöltözött, majd sietve készülte elhagyni a házat. Meglepetésére a vérfarkas már nem volt a kandallónál, a házi manó magyarázta el neki, hogy elengedte. De ahhoz sem volt türelme, hogy leszidja amiért elengedte.
    Így gyors léptekkel elindult a fogadó felé.*

    Williem szemszöge
    *A tegnapi alkoholtól alig tudott józanul gondolkodni, a feje sajgott a sok ivás miatt. Ennek ellenére még meg tudta hallani, ahogy Keith sietős léptekkel iramodik Klaris szobája felé. Ráadásul még a friss vér szagát is érezte. ~Vér? Csak nem volt mersze hozzá, hogy...~
    Gondolta magában majd gyors léptekkel követte Keith-et az emeletre, mivel tudni akarta, hogy mi történt.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 25, 2011 5:25 am

    Keith szemszöge
    * Keith várt az ajtónyitódásra, amikor észrevette a felé közeledő Williemet. Meg se várva a kérdést, lehajtotta a fejét (hogy ne látszódjanak a könnyei). *
    - Megöltem Arlethet.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 25, 2011 5:37 am

    Williem szemszöge
    -Szóval nem véletlenül érzem rajtad a vér szagot, az ő vérét...*Mondta miközben megállt.*-És ezt csak ilyen nyíltan, semmi érzelem nélkül tudod közölni? Mégis milyen egy "gyilkos" vagy te? Nyilván a legrosszabbik fajtából való, elvégre már egy nő halála szárad a te lelkeden.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 25, 2011 5:41 am

    Keith szemszöge
    - Idefigyelj, te beképzelt hólyag! * kiáltott fel, miközben megragadta Williem ingét és annak megrántásával a falhoz szorította őt. * Fogalmad sincs, hogy min megyek keresztül! Szerinted én megakartam ölni? Képzeld, nem! De muszáj volt!
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 25, 2011 5:47 am

    Williem szemszöge
    -Te figyelj, te alattomos gyilkos!*Morogta miközben most már ő szorította a falhoz Keith-et és nem fordítva.*-Muszáj volt, nah persze! Akkor muszáj ölni ha mondjuk vámpír vagy vérfarkas vagy és vérre szomjazol, nem pedig azért mert halandó vagy! De úgy látszik a te más kép gondolod, de sebaj. Elintézhetjük hogy ez máshogy legyen!*Mondta majd behúzott egy nagyot Keith-nek.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 25, 2011 5:52 am

    Keith szemszöge
    * Keith az ütéstől hátratántorodott, de aztán felbőszült bikaként rontott a másiknak. Nem elég, hogy bűntudata és önutálata van, még ez a szemétláda is rátesz egy lapáttal. Bár, nézőpont kérdése, hogy ki a szemétláda. Egy percet sem habozva, ő is egy hatalmas jobb egyenest adott neki, majd azt követte egy bal egyenes, egy jobb egyenes, és így tovább...
    - Nem akartam őt megölni. Ő az egyik legfontosabb személy az életemben. De ha nem ölöm meg, a király engem és a nekem fontosakat gyilkolja meg. És bár már bánom, hisz' nem akarom veszélybe sodorni, de a húgod is fontos nekem.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 25, 2011 6:12 am

    Williem szemszöge
    *A pofonokból és az egyéb ökölharci stílusokból már nagyon elege lett. meg Keith ütési amúgy sem értek nála sokat, csak érezte őket, nem fájt neki egy sem. De azért még beütött neki egyet balról, egyet jobbról és egyet hasba. Aztán már csak lefogta a gyilkost, de jól erősen.*
    -Tudtommal a szeretteinket nem szokás megölni, vagy ez is valamiféle valoriani morbid szokás?! Szóval a húgom is fontos neked? Talán őt is meg akarod ölni, a szeretet jelképéül?!
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 25, 2011 6:16 am

    Keith szemszöge
    - Szövegértési problémáid vannak? Ha Arleth nem hal meg, a valoriani király megöl engem is, és mindenkit aki fontos nekem plusz Arlethet. Bár tudod, eddig azt hittem, hogy neked érdektelen Arleth, hiszen tudtál a tervemről, mégsem próbáltad megakadályozni.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 25, 2011 6:21 am

    Williem szemszöge
    -Először is nincsenek szövegértési problémáim! Másodszorra ha nem vetted volna észre, egy folytában Arleth mellet őrködtem, Katherine pedig önszántából veled volt. És ha jó az emlékezetem sikerült is nekünk jó sok órára távol tartani téged Arleth-től. Azért ez ér valamit, bár sajnos elveszítettem a józan gondolkodásomat és ezét engedtem egyedül elmenni...ezt már sajnálom.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 25, 2011 6:25 am

    Keith szemszöge
    * Nem akart több kifogást keresni, hiszen tudta, hogy bűnös. Arleth nem érdemelte meg a halált, ilyet meg pláne... *
    - Ölj meg! Kérlek! Te is tudod, hogy megérdemlem! A teste az erdő külső peremén van, az erdei pataktól balra.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 25, 2011 6:35 am

    Williem szemszöge
    -Tudod, az a helyzet, hogy veled ellentétben én nem vagyok gyilkos. Mármint meg kéne most, hogy öljelek, de nem teszem. Tudod miért? Egyrészt a húgomért, látom, hogy egészen megkedvelt téged, nem lenne szép ha megölnélek azzal csak még szomorúbb lenne... Másodszorra nem hagyhatom még sem büntetlenül a tettedet. Így a halálnál sokkal rosszabbat adok neked...
    *Mondta majd egy szempillantás alatt megharapta Keith-et. A vére, nem volt különösebben ínycsiklandó, de megfelelt. Annyi vért szívott belőle, hogy őszintén remélte, hogy átváltoztatja, mert annyit azért mégsem vett tőle, hogy meghaljon de, hogy vámpír legyen ahhoz igen. Majd néhány perccel később abbahagyta a vérszívást.*
    -Remélem, hogy átváltozol, így a bűnbánásod, a szenvedésed örökké fog tartani. Éppen annyi időre, hogy kellően megbánt e tettedet, gyilkos.
    *Mondta majd megfordult és szélsebesen eliszkolt a tett színhelyéről. Szívében a fájdalommal Arleth halála miatt, és elégedettséggel, hogy Keith-et tényleg sikerült jól megbüntetnie.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 25, 2011 6:42 am

    Keith szemszöge
    * Keith érezte a vérveszteséggel járó gyengülést, majd pedig a belsőjét elárasztó égést, és reménykedett benne, hogy nem lesz vámpír. Fogalma sem volt, hogy akkor mit fog tenni. Élni biztos nem. Az első adandó alkalommal megfogja ölni magát. Nem akar ennél is többet gyilkolni. Nem, nem és nem!
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Vas. Szept. 25, 2011 7:02 am

    Coraline szemszöge

    Végül vette a fáradtságot és elindult az ajtó felé. Kicsit nehezen sikerült megtennie az utat, mert nem látott a könnyeitől, de Klaris segített neki. Mikor kinyitotta az ajtót Keith-et látta a padlón feküdve.
    - Keith? Elég rosszul nézel ki... úgy néz ki nem csak Arleth miatt. William jól helyben hagyott... Katherine hol van? Éa ami fontosabb, él még? - kérdezte miközben leguggolt Keith mellé, ekkor észrevette hogy valami baja van a fiúnak. Klaris, hoznál egy fáklyát?
    - Persze - mondta majd leemelt egyet a falról és meggyújtotta.
    - Megharapta. Klaris mit kell ilyenkor csinálni?
    - Nem tudom, nem vagyok vámpír. Vigyük be a szobájába mielőtt valaki meglátja - mondta és bevonyszolta Keith-et - Ketherine biztos tudni fogja.
    - Gondolom nem hallja mit beszélünk. Muszály gondoskodnunk róla, ha meg akarjuk tudni miért ölte meg Arleth-et. Williem visszajön szerinted?
    - Ha másért nem a húgáért biztosan. Nem szeretné őt is elveszíteni.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 25, 2011 7:58 am

    Katherine szemszöge
    *Miközben az erdőben gyalogolt újabb látomása volt. De ez a látomás sokkal valósabb, ijesztőbb volt. Látta, hogy Williem megharapta Keith-et, amitől rögtön tudta, hogy meg fog történni vagy már megtörtént. Így még egy okkal gyorsabban ment a fogadóhoz.
    Amint kiért az erdőből, és a fogadó felé vette az irányt észrevett egy elmosódott alakot menni a város felé. ~Elmosódott, fekete alak? Csak nem Williem az?~ Gondolta magában majd futva érkezett a fogadó tornácára, szinte betörte a főbejárati ajtót majd fölszaladt a lépcsőn. Vér szagát érezte a levegőben, így könnyen tudta, hova menjen.
    Fölszaladt a lépcsőn majd követve a vér szagát a levegőben és a földön, berontott Keith szobájába. Meglepetésére ott találta Coraline-t és Klaris-t is.*
    -Tudom, hogy Keith megölte Arleth-et láttam a megint visszatérő látomásomban. És azt is tudom, hogy Williem megharapta Keith-et. És a vér szagából és a seb mélységéből arra következtetek, hogy eléggé sok vér vesztett. Olyan sokat ahhoz, hogy átváltozzon. És mivel Williem genetikailag vámpír, így a harapása egyértelműen átváltozással jár, de...de azt hiszem tudok segíteni. Mármint enyhíteni tudnám a fájdalmát, befejezetté tudnám tenni az átalakulását, de ennek nem örülne, így nincs más választásom ki kell szívnom a mérget, bár nagy rá az esély, hogy belehal a nagy vérveszteség miatt...*Mondta miközben odament Keith-hez és a nyakán lévő harapást vizsgálta.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 25, 2011 8:04 am

    Keith szemszöge
    * Égető fájdalom, pokoli kín az egész testében. Mi történik? Ugye nem változik át? És miért lát homályos pacákat? Annyira gyenge, hogy nem is lát normálisan? Vagy valami fura oknál fogva meg fog vakulni? Inkább az előbbire számlájára írta ezen tünetét, mert erősen kételkedett a megvakulásban. Nem lehet belőle vámpír...nem akarja örökké érezni a bűntudatot...nem bírná ki. *
    ~ Oh, Arleth, úgy sajnálom! Bocsáss meg, akárhol is vagy... *
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Hétf. Szept. 26, 2011 4:15 am

    Coraline szemszöge

    - Katherine... Arlet... - akarta mondani csak nem tudott egy hagot se kipréselni a torkán.

    Klaris szemszöge

    - Katherine, meg tudod gyógyítani Keith-et, úgy, hogy lehetőleg ne haljon meg? Túl könnyű lenne neki - mondta alázattál és szánalommal Ketih iránt. Megvetette őt, volt rá oka.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Hétf. Szept. 26, 2011 4:33 am

    Katherine szemszöge
    -Igen meg tudom menteni. Testileg rendesen föl fog épülni, de lelkileg...az nehezebb lesz.
    *Mondta majd hirtelen megharapta Keith-et, pont ott ahol Williem is megharapta, majd elkezdte szívni a vérét. Muszáj volt megízlelnie a vérét, hogy kiszívja a mérget, mert ha nem teszi meg, Keith átváltozik vámpírrá, ami nem lenne jó dolog.
    Bár még így is, hogy méreg volt benne, Katherine rendkívül finomnak találta Keith vérét.*
    -A vére már tiszta.*Mondta miközben abbahagyta a vérszívást és jó egy-két méterrel messzebb ment Keith-től.*-Most már csak néhány perc vagy néhány óra esetleg egy-két nap és jobban lesz.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Hétf. Szept. 26, 2011 4:37 am

    Keith szemszöge
    * Keith ismét fogakat érzett a nyakánál, ezért kapálózni kezdett, illetve akart, de teste annyira gyenge volt, hogy csupán az ujjait tudta mozgatni. A fogak tulajdonosa megharapta és szívni kezdte a vérét. *
    ~ Végre meghallgatták imáimat és meg fognak ölni... ~
    * De csalódnia kellett, az illető szívta egy kicsit, majd abbahagyta. Ő pedig mély álomba zuhant. Álmában újra és újra átélte Arleth megölését, és biztos volt abban, hogy többször is kimondta a lány nevét. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Hétf. Szept. 26, 2011 5:14 am

    Williem szemgöge
    *Miután járkált egy kicsit a fogadó környékén, hogy lenyugodjon és, hogy átgondolja, hogy most mihez is fog kezdeni újra visszament a fogadóba.
    Amint belépet rögtön tudta mit fog csinálni, hova fog menni.
    Gyorsan megkereste a húgát, aki csodák csodájára (nem véletlenül) Keith szobájában talált Coraline-nak és Klaris-sal együtt. Mintha mi sem történt volna bement, és rögtön odament Katherine-hez.*
    -Életben van?*Kérdezte közönbösen.*
    -Igen, de nem miattad. Sok vért vettél belőle, közel volt ahhoz, hogy átváltozzon, de...de sikerült megmentenem.*Hangzott a felelet.*

    Katherine szemszöge
    *Katherine rá sem tudott nézni a bátyjára. Valami különös oknál fogva haragudott rá amiért megharapta Keith-et. Persze teljesen jogosan tette de akkor sem volt joga hozzá, hogy ítélkezzen, pláne nem ilyen kényes ügyben.*
    -Szóval megmentetted...Miért?!*Kérdezte Williem egy kicsit dühösen.*
    -Mert egyáltalán nem volt jogod hozzá, hogy ítélkezz felette.*Mondta teljesen higgadtan Katherine, miközben pillantásra sem méltatta a bátyját.*
    -Mégis miért nem?! Hisz megölte Arleth-et, megérdemli ezért a szenvedést, a kínt, a halált!
    -Mert én vagyok a bárónő, az én jogomban áll döntést hozni, ez ügyben! És különben is akkor téged is el kéne ítélni emberölési kísérlet miatt!
    -Hah...Hát ezt nem hiszem el! Mindig is tudtam, hogy milyen érzékeny vagy de, hogy ennyire! Hogyhogy az emberek pártját fogod, ráadásul az övét aki még meg sem érdemli ?!
    -Mindenki megérdemli a szeretetet, mindenki kivéve te bátyám!*Mondta dühösen, könnyes szemmel Katherine mert már elege lett a témából.*-Jól tudom, sőt te is jól tudod, milyen gonosz, ocsmány dolgokat műveltél az elmúlt években!Emberek tucatjai, gyerekek, nők és idősek halála szárad a lelkeden, olyan halál miatt amit meg sem érdemeltek! Hát mégis milyen ember vagy te? Sőt te nem is vagy ember, te egy szörnyeteg vagy! Egy vérszívó, egy élő hulla, egy vámpír a legrosszabbik fajtából! Undorodom attól amiket elkövetsz, de legfőképpen attól ami vagy, ami lettél. És ha választanom kéne, inkább fognám egy bérgyilkos, egy ember pártját mintsem egy vámpírét!
    -Juj, de ügyes vagy! Végre leeset, hogy vámpír vagyok!*Mondta Williem gúnyosan.*-Szóval ezzel azt akarod mondani, hogy ellenem szegülsz? Hogy jobbnak tartasz egy embert mint a tulajdon testvéredet?
    -Igen! Nem érdekel már mit művelsz, de figyelmeztetlek: ha még egy embernek baja esik, vagy itt a fogadóban vagy a városban, méltó büntetésben foglak részesíteni!
    -Óh, istenem! Mennyire félek ettől az ici-pici fenyegetéstől!*Mondta gúnyosan a vámpír.*-Tudod neked kéne megtanulnod, hogy az emberek ételek és nem játékbabák akiket babusgatni, meg szeretni kell!
    -Nem érdekelsz! Nem érdekel amit egy hülye, neveletlen, faragatlan tuskó, a vámpírok legvérszegényebb fajtájából való vámpírnak sem mondható korcs, ugat nekem!
    -Ez már azért túlzás! Te kis szenvtelen...*Kiabálta majd jól lekevert húgának egy pofont.*-Engem senki sem vethet meg így!
    *Mondta majd egy szempillantás alatt elment.
    Katherine pedig elkezdett sírni, de a dühtől és nem a fájdalomtól.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Hétf. Szept. 26, 2011 5:24 am

    Keith szemszöge
    * Keith a szemébe sütő napfényre ébredt, majd lassan kipillantva szempillái közül döbbenten nézte, hogy máris reggel van, ráadásul nem is lett vámpír. A nap nem sütött olyan élesen, felhők takarták, amik azt sugallták, hogy bármelyik bármelyik percben eleredhet az eső. Keith az első esőcseppek koppanására gyorsan felpattant, majd magára kapva mellényét, sietve trappolt le a lépcsőn, igyekezve az Északi erdőbe, amikor hirtelen Katherine tűnt fel előtte. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Hétf. Szept. 26, 2011 5:29 am

    Katherine szemszöge
    *Már megint egy újabb nap lett, újra tele meglepetésekkel. Katherine szokásához híven most is a fogadóban járkált, néha néha válaszolt a holnapi bállal kapcsolatos kérdésekre amiket az emberek föltettek neki, de különösebben nem volt semmi dolga.
    Aztán amikor meglátta Keith-et, aki úgy tűnt más sokkal jobban van a tegnapi állapotához képest, önként elmosolyodott, és megszólította.*
    -Jó reggelt, Keith!*Üdvözölte egy barátságos mosoly kíséretében.*-Jobban vagy már?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Hétf. Szept. 26, 2011 5:34 am

    Keith szemszöge
    - Katherine! * köszönt Keith a mostanság rá jellemző rekedt tónussal. Nem tudta mit mondhatna. Szégyellte magát, és a bűntudat még mindig fojtogatta szívét-lelkét, ráadásul meg kellett találnia Arleth testét is, mielőtt kitörne a vihar. *
    - Köszönöm kérdésedet, igen. Ne haragudj, de szembe kell néznem a tetteim következményével és meg kell találnom Arleth testét...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Hétf. Szept. 26, 2011 5:38 am

    Katherine szemszöge
    -Gondoltam, hogy ezt fogod csinálni. Arleth megérdemel egy hozzá illő, tisztességes temetést vagy hamvasztást.*Mondta miközben nagyot sóhajtott miközben belegondolt, hogy hol is lehet Arleth holtteste és, hogy hol is lehet most maga a lány lelke.*-Elkísérhetlek? Szeretném látni a testét, illetve nem jó ha most elzárkózol a külvilágtól, azzal csak magadnak ártanál...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Hétf. Szept. 26, 2011 5:43 am

    Keith szemszöge
    - Persze, gyere csak...lóval menjünk, a test az északi erdőben van, a lenti kis pataktól balra * felelte a férfi, majd fejét lehajtva sietett ki éjfekete lovához, Gurdenhez. Felpattant rá és vágtatva indult el az erdő felé. *


    A hozzászólást Sephtona/Freiellla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 26, 2011 6:18 am-kor.

    Ajánlott tartalom


    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 12 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 4:39 pm