GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


3 posters

    A Vörös Rózsa Fogadó

    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Hétf. Szept. 26, 2011 6:13 am

    Katherine szemszöge
    -Jó, rendben.*Felelte majd fölült a saját lovára, Lunára, és vágtatni kezdett. Majd amikor beérte Keith-et, egy kicsit lassított.*-Tudom, hogy hogy történt ez az egész. Láttam, megint egy látomásban, és...sajnálom. Tudom, hogy szörnyen megviselt téged ez az egész, hisz nem volt más választásod, ráadásul Arleth nagyon közel állt hozzád. Csak.. szívből kívánom és remélem, hogy a lelke békében nyugszik, valahol...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Hétf. Szept. 26, 2011 8:24 am

    Keith szemszöge
    - Katherine, kedves vagy, de ez megbocsáthatatlan, ráadásul te engem sajnálsz, pedig Arlethet kéne. A király nemsokára hírét veszi a halálának és akkor talán még a háború is kitör a két nemzet között. Mindez miattam...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Hétf. Szept. 26, 2011 8:27 am

    Katherine szemszöge
    -Nos lehet, hogy egyes emberek őrültségnek hiszik amiket gondolok, de...de én máshogy látom a dolgokat. Arleth-et is éppúgy sajnálom, mint téged. A halált nem érdemli meg senki, de ennek ellenére mindenki joggal hal meg. Ami pedig a háborút illeti...A háború több ember közös hibája.
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Pént. Szept. 30, 2011 7:09 am

    Coraline és Klaris kint besélgettek a verandán, amikor megpillantották az ügető Katherine-t és Keith-et, nyomukban egy rohanó manóval.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 30, 2011 7:26 am

    Katherine szemszöge
    *Szépen elügetett a fogadóhoz. Majd ahhoz érvén leszállt a lováról és bevezette azt az istállóba. Mikor onnan kijött észrevette Coraline-t és Klaris-t a verandán, és nagy meglepetésére Zimbi is ott üldögélt.
    Így odament hozzájuk.*
    -Sziasztok!*Mondta mosolyogva miközben lazán nekidőlt az egyik gerendának.*-Mit csináltok itt? Jut eszembe ma a vörös hold második, vagy a harmadik napja van? Csak mert meg kell írnom a meghívókat és szeretném tudni, hogy ti eljöttök?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 30, 2011 8:49 am

    Keith szemszöge
    * Keith nem akart kint sokáig lenni, még mindig szégyellte magát az események miatt, ezért inkább nem kapcsolódott be a beszélgetésbe, hanem bement a fogadóba és kért magának egy erős italt. *
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Pént. Szept. 30, 2011 8:16 pm

    Coraline szemszöge

    - A harmadik nap nem? - kérdőn nézett Klarisra - Mit csináltatok Keith-szel?

    Klaris szemszöge

    - Igen, harmadik. Természetesen elmegyünk - mondta mosolyogva - Katherine, te kivel mész? Keith-szel, vagy Williammmel?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 30, 2011 8:38 pm

    Katherine szemszöge
    -Hát akkor harmadik nap van, ami annyit jelent, hogy néhány óra maradt csak a bál kezdetéig...*Mondta nagyot sóhajtotta miközben leült Zimbi mellé, Coraline-nal és Klaris-sal szemben.*- Kint voltunk az erdőben, Arleth holttestét kerestük. De nem találtuk meg, a nyomok az erdőben lévő tünde birodalomba vezettek, ahova nem tudtunk belépni így visszajöttünk. Ami pedig a bált illeti...Nem tudom. Williem elment kitudja hova és mikor jön vissza, úgyhogy vele biztos nem megyek. Keith pedig egyáltalán nincs olyan állapotban, hogy mulasson, bár most már talán holt részeg...Úgyhogy talán egyedül megyek...Ha csak el nem hív valaki, vagy valakik...
    *Találgatta, miközben elkezdte az asztalon lévő üres meghívókat kitölteni. Szerencsére a fogadós mellékelt hozzá egy névsort is, hogy kit kell meghívni a fogadóból így csak Katherine ki kell töltenie őket...*
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Pént. Szept. 30, 2011 10:14 pm

    Coraline szemszöge

    - Ha a tündék elvitték Arleth testét, akkor lehet, hogy feltámasztják.
    Egy ilyen nép mi mást csinálna a holtesttel - mondta, majd odasétált az erdő szélére és leült egy fa alá, Arleth-re várva.

    Klaris szemszöge

    - Coraline túl makacs ahhoz hogy visszajöjjön. Szerinted a tündék feltámasztják Arleth-et?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 30, 2011 10:53 pm

    Katherine szemszöge
    -Nem tudom. A tündék nem cipelnek árkon bokrán át egy holttestet, hogy eltemessék ugye? Így szerintem is talán föltámasztják. Bár egy kicsit összetűzésbe kerültünk velük az erdőben, és nem látszottak valami vendégszeretőnek, inkább olyanok akik törődnek a saját fajtájuk beleikkel, de más fajúakkal nem. De ha jól tudom Arleth rokonságban áll a tündékkel, talán segítenek rajta...
    *Mondta majd letette a tollat. Kész volt, befejezte a meghívók megírását. Már csak ki kell őket osztania.*
    -Mindenesetre akkor itt van Coraline és a te meghívód az estére.*Mondta miközben átadta a férfinak a meghívókat.*-Gyertek el és érezzétek jól magatokat! Bár ahogy látom ti az utóbbi napokban összejöttetek, nagyon is illetek egymáshoz. Nah de én most megyek. Kiosztok egy-két meghívót illetve készülök a bálra...Jah és Zimbi, te itt maradsz és kidíszíted a verandát és az istállót meg a fogadót kívülről, de ne túlozd el!
    *Mondta, majd végignézte ahogy a manó az istállóhoz megy és elkezd tevékenykedni, majd bement a fogadóba. Amint bent volt rögtön odament Keith-hez, mivel több okból is szeretet volna vele beszélni.*
    -Tessék, a meghívód a ma esti bálra!*Mondta mosolyogva miközben odaadta a meghívót.*-Ragaszkodom hozzá, hogy ott légy. Ne félj, jó móka lesz. Lesz ital, étel, zene és szép nők ha az érdekel...Jah és nem illik egyedül jönni, úgyhogy ha van kedved mehetnénk együtt.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 30, 2011 11:10 pm

    Keith szemszöge
    - Bál? Hát, nem szeretnélek kísérő nélkül hagyni * mosolygott fáradtan a férfi *, szóval, mehetünk. Túl sok veszítenivalóm már nincs, nem igaz? * forgatta a kezei között az ízléses meghívót. * Mibe öltözzek? Mármint színvilágilag? Te miben leszel? Nem akarom leégetni a környék bárónőjét.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 30, 2011 11:17 pm

    Katherine szemszöge
    -Valami feketébe.Most valahogy az megy hangulatomhoz vörössel tarkítva...De az egész bál lényege talán egy picit szomorkás. Olyan halotti megemlékezés minden évben, több ok miatt. Bár most, nah ezt figyeld...*Mondta miközben kezébe vett egy papírt.*-Programok:6 óra-8 óráig zene+tánc;7 óra ünnepi tábortűz; 8-9 óra vacsora ; este 9-től hajnali 6-ig tánc és egyéb elfoglaltság... Nem valami szórakoztató, de a tánc-t és a zenét legalább élvezni lehet.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Okt. 01, 2011 12:50 am

    Keith szemszöge
    - Muszáj ott lennünk az ünnepi tábortűznél? Olyan unalmasan hangzik...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Okt. 01, 2011 2:21 am

    Katherine szemszöge
    -Nem, nem muszáj. Amúgy is már csomószor láttam, mindig ugyanaz. De akkor ahelyett mégis mit csináljunk?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Okt. 01, 2011 2:35 am

    Keith szemszöge
    - Nem tudom. Készülődünk arra, hogy megjelenjünk este 9-kor a táncon. Vagy iszunk. Esetleg sétálgatunk. Több ötletem nincs * felelte a férfi miközben kiitta a poharában lévő utolsó cseppeket. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Okt. 01, 2011 2:49 am

    Katherine szemszöge
    -Jah, értem. Csak azt nem értem, hogy jó most még itt vagy. Aztán holnap?Most már, hogy nincs semmi dolgod, feltehetőleg visszamész Valorianba és végzed tovább a maga módján "szép" munkádat, igaz?*Kérdezte miközben bort ivott.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Okt. 01, 2011 2:52 am

    Keith szemszöge
    - Azt hiszem felmondok a helyes kis munkámnál. Puhány lettem. És semmi kedvem torkokat nyiszálni, meg fejeket vagdosni. Túl mocskos munka, ráadásul már bőven kerestem vele elég pénzt. De nem hiszem, hogy visszamegyek Valorianba. Szerintem veszek valahol itt, vagy Gorba egy kocsmát, vagy tudom is én mit, és majd eléldegélek valahogy életem végéig.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Okt. 01, 2011 3:00 am

    Katherine szemszöge
    -Hát..Igen helyénvaló dolog, hogy felhagysz az öldökléssel. Pont úgy ahogy a letelepedés is, ha nem akarsz életed végéig magányosan élni. Mármint nehezen nézném ki belőled, hogy évek múltán is agglegény életet élnél, bár talán el is mennél annak...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Okt. 01, 2011 3:03 am

    Keith szemszöge
    - Én az ellentétét tudom nehezen elképzelni. Mármint, hogy megnősülök, meg gyerekek, meg a fene se tudja, hogy mi. És te hogyan képzeled a jövődet? Bárónőként éldegélsz örökké?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Okt. 01, 2011 3:07 am

    Katherine szemszöge
    -Nem tudom, talán...Igazából nem tudom elképzelni, hogy hátralevő mit tudom én hány évemet egyedül éljem le. Talán férjhez megyek, talán lesz gyerekem...Talán tovább leszek bárónő, aztán lehet, hogy az évek múltán fölhagyok vele és átadom ragot a bátyámnak...Ki tudja?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Okt. 01, 2011 3:09 am

    Keith szemszöge
    - Tényleg, hogy lehet, hogy te vagy a bárónő? Mármint, nem a legidősebb fiú szokta megkapni a címet? Vagy külön téged kértek?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Okt. 01, 2011 3:13 am

    Katherine szemszöge
    -A bátyám nem akart báró lenni így nekem kell betöltenem a rangot. De amint látod nem vagyok úgy oda érte, mert akkor már hip-hip a városban lennék...Meg különben is nem nagyon értek én az ilyen feladatokhoz, fiatal is vagyok hozzá, meg az ilyen vezetés nem férfi munka? Hát egy darabig ezt művelem, aztán átadom Williem-nek vagy ki tudja ha férjhez mennék akkor ez a sokk feladat a férjemet terhelné és nem engem...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Okt. 01, 2011 3:18 am

    Keith szemszöge
    - Akkor aktakukac férfit kell szerezned. Mármint, szerintem egy hozzám hasonló egész biztosan nem görnyedne naphosszat a papírmunka felett. Ráadásul elveszi az időt, hogy az ember (vagy valami más) a családjával legyen.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Okt. 01, 2011 3:24 am

    Katherine szemszöge
    -Papírmunka? Hát igazából nem papírmunkából áll a város igazgatása. Bár a feladatok között az is szerepel, de nem olyan sok, meg azt a helyi bankár elintézi. A feladatok többsége: értekezletek, város szemlélés, bár naphosszat csak henyélés az egész. Mert a munka nagy részét más emberek végzik, igazából unalmas egy élet. Csak az a jó benne, hogy egy bizonyos területen bizonyos létszámú embereknek parancsolhatsz, meg ilyenek... Úgyhogy az embernek jut idő a családjára, olykor-olykor amikor nem kell a városban szaladgálni, a a fővárosban az országgyűlésekre vagy amikor nem kell semmi hadjáratba meg csatába indulni...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Okt. 01, 2011 3:28 am

    Keith szemszöge
    - Így már nem hangzik annyira rosszul, a parancsolgatós rész kifejezetten tetszik, habár akkor nem aktakukacos, hanem unalmas munka, de az valóban jó pont, ha van idő családra, barátokra, aki fontos...Neked eddig mi tetszik a legjobban benne?

    Ajánlott tartalom


    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 13 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 8:42 am