GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


3 posters

    A Vörös Rózsa Fogadó

    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Pént. Nov. 11, 2011 5:43 am

    Coraline szemszöge

    Gyorsan odasietett a többiekhez.
    - Figyeljetek találtam valamit... - ekkor megint megérezte azt a furcsa, vonzó dolgot, a fogadó hátsó bejáratához húzta, de most sokkal erősebben. Elfutott oda ahonnan érezte. Egy feltünően szép férfit látott aki harapdál(?) egy lányt. Amikor meglátta a fiú hogy figyelik őt elfutott. A lány holtan a padlóra esett.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Nov. 11, 2011 6:02 am

    Dazdemon szemszöge
    * Felmentem a fogadó földszintjére. Vidám zene szólt, mindenki báli ruhában virított. A díszlet ismerős volt, amikor legutóbb itt vadásztam (jobb szeretjük így nevezni a léleklopást, mert az egy kicsit röhejes) akkor is volt ilyen bál. Körbenézve eltöltött az elégedettség. Amerre csak jártam, mindenkit elért a balszerencse. Itt-ott valaki tánc közben rálépett a másik lábára, a konyhából kiabálás hallatszott (remélem felgyullad ez a viskó...), engem pedig eltöltött az elégedettség. A bosszúvágyam hatására az erőm tudat alatt elkezdte a bosszúálló hadműveletemet. Annyi pusztulást és kisebb-nagyobb bajt hozok ezekre az ostoba halandókra, amennyit csak tudok. A pultnál egy csinos, mélykék ruhájú lányt pillantottam meg. A maszk takarta az arcát, de fiatal volt, azt hiszem 15-16 éves (nem igazán ismerem fel ezeket az emberi korokat, magamat olyan 19-20-nak tippelném kinézetre), a lelke pedig olyan ártatlan, mint a frissen eső harmatcsepp. Szomorúnak tűnt, de élete utolsó perceibe csempészek egy kis boldogságot...Odamentem hozzá, majd kezemet a vállára tettem. Ő megpördült, először félősen, majd áhítatosan bámult rám. *
    - Ne haragudj, sétálnál velem, ha megkérlek? * hangom selymes volt, elbűvölő. A lányt zsinóron rángattam. Hát hol itt az izgalom? Ostoba libák, bezzeg a régebbi nők, bennük volt tartás! A lány bólintott, hevesen, mint aki attól fél, hogy köddé válok. Felajánlottam neki a kezemet, ő pedig belém karolt. Nem az elülső bejáraton vezettem ki, hanem a hátsón. Az zárva volt, de egy apró kis trükk, és tádá: a zár nyitva. A lánynak semmi se tűnt fel, egész végig az arcomat bámulta. Rajtam nem volt maszk, ezt a pokolian szép arcot szabadon lehetett látni. Ruháim sem éppen illettek egy bálba (tekintve, hogy több száz évvel ezelőtt voltak divatban), de a kisugárzásom elnyomta ezeket az apróságokat. Kint sötété volt, de érezni lehetett a levegőben, hogy közeledik a hajnal. A lány csüngött a karomon, olyan erősen szorította, hogy szinte fájt. Ragaszkodó típus. Idegesítő liba.
    - Mond, mi a neved? * érdeklődött kuncogva. Ah, kellett nekem egy kislánnyal kezdeni. *
    - Dazdemon * mondtam ki gonoszul vigyorogva, majd minden figyelmeztetés nélkül a lány ajakira hajoltam és megcsókoltam. ő megdöbbent, de visszacsókolt. Ez könnyen ment. Adtam ennek a fruskának pár másodpercet az élvezkedésre, majd magamhoz szorítottam, szemeim újra démoniban pompáztak. Elkezdtem fogyasztani a vacsorámat. A lány számára észrevétlenül szívni kezdtem a lelkét, méghozzá a száján keresztül. Nem feltétlenül kell a száján, elég ha egy testrészünk érintkezik, lehet az bármilyen, de jobb szerettem ezt a megoldást. A lány érezni kezdte a lelkének távozását, mert szemei kipattantak, döbbentté tágultak, majd arca sorvadni kezdett. Ezért szerettem jobban ezt a megoldást: érezni a számban a sikolyait! A halál édes zenéje kíséri vacsorámat. Arcán az erek egyre jobban látszódtak, bőre szürkült, teste egyre hidegebb lett, merev. Amint a lelke utolsó cseppje is elhagyta ifjú testét, szorítása elgyengült, majd megszűnt. Szíve leállt. Én meg jóllaktam. *

    Megjegyzés: Úgy gondoltam, hogy az embereknek a lélek ad erőt, méghozzá életerőt. Ha ez elfogy, vagy kihuny (halálkor), akkor a test meghal. Dazdemon úgyszólván az életerőt szívja el, aminek köszönhetően a saját életereje nő, mintha aludna, vagy enne.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Nov. 11, 2011 6:12 am

    *Williem szemszöge*
    *Gyors léptekkel lement a fogadó földszintjére. Itt rögtön a pulthoz ment és a csapostól kért egy pohár bort, amit ott a pultnál elkezdett inni. Közben jól szemügyre vette a fogadói helyzetet. Mindenki evett-ivott, táncolt, énekelt, beszélgetett. Teljesen normális volt az egész helyzet, mégis volt valami különös, szokatlan dolog a fogadóban.*


    *Cassyantirini szemszöge*(E/1. direkt)
    *Katherine sikeresen kirángatott a szobából, s ráadásul mindenki látott mindkettőnket, úgyhogy probléma megoldva. A csajszit mindenki látja (legalábbis szerintem)annak ellenére, hogy halott. Hát nem jó?
    -Te...Csak nem igaz amit látok?*Kérdeztem tőle mikor leültünk azaz leültetett egy üres asztalhoz az emeleten, ahonnan szép kilátás nyílt a földszintre.*
    -De, de. Mindenki lát pedig igazából nem is vagyok élő, nem is ide tartozom!*Mondta örülve tapsikolva.*
    -Nem kéne szólni a bátyádnak, annak a vérszívónak ott lent?*Mutatok Williemre aki lent volt a pultnál.*
    -Neki? Hát előbb-utóbb úgyis meg fogja tudni, meg persze nem sokat tudna csinálni. Nem lényeges...
    -Hát jó... Akkor nézzük végig az étlapot és válasszunk!
    *Mondtam majd ketten egy étlap fölé hajoltunk és elkezdtünk válogatni a sokk ínycsiklandó étel közül.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Nov. 11, 2011 6:22 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth követte Williemet, de így is később ért le, mint ő. Lába a döbbenettől földbe gyökerezett, amikor megpillantotta Cassy-t és Katherine-t, amint békésen fogyasztják a vacsorájukat. *
    ~ Mi a büdös fene?! ~
    * Azonnal odasietett a pultnál iszogató Williemhez, majd szinte hisztérikusan kérdezte meg:
    - Hogyan vacsorázhat együtt a halott húgod és a sárkánycsaj?!
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Nov. 11, 2011 6:30 am

    *Williem szemszöge*
    -Hogy hogyan?*Kérdezte majd válaszolt higgadtan.*-Hát úgy, hogy nyílván mindkettőnek van lába ezért lejöttek és leültek egy asztalhoz. És ha azt is tudni akarod miért esznek hát nyílván azért mert éhesek. És ezzel nem vannak egyedül, de nem mondom, hogy menjünk oda hozzájuk, így mit szólnál ha mi is ennénk? Én éhes vagyok...*Mondta majd gyorsan elővett egy étlapot, hogy másra terelje a szót.*-Szerinted sült csirkét vagy sült pulykát lenne érdemesebb rendelni?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Nov. 11, 2011 6:39 am

    Arleth szemszöge
    - Ah, férfiak! * Arleth nem válaszolt Williemnek, csak hátat fordított, majd odament a két lány asztalához. Ott megállt, és még mindig döbbenten Ketherine felé fordult. *
    - Katherine, úgy örülök, hogy élsz! * lehajolt, hogy átölelhesse az ülő Katherine-t. * De hogyan lehet ez, mi történt?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Nov. 11, 2011 6:46 am

    *Katherine szemeszöge*
    -Jaj Arleth!*Kiáltotta mikor viszonozta az ölelést.*-Nagyon jó téged újra látni! Hát most újra "élek" hála...Cassy-nak. És tudom furcsa, hogy itt vagyok és, hogy egy sárkány hozott mondjuk úgy, hogy vissza az életbe, de igen! Ez igaz és én örülök ennek.
    *Monda boldogan, nevetve. Eközben Cassy valami érdekesre lett figyelmes.*
    -Elnézést, hogy megzavarom ezt az örömteli pillanatot de látjátok mi történik? Egy lány most eset holtan össze, ott hátul...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Nov. 11, 2011 6:57 am

    Arleth szemszöge
    - Hogy mi? * kapta hátra Arleth a fejét amerre Cassy nézett. A hátsó ajtó melletti ablakon tisztán látszott, amint egy férfi kezéből holtan esik össze egy fiatal lány. A következő pillanatban a férfi befele nézett, egyenesen az ő hármasukra. Gonoszul elvigyorodott, majd kacsintott. A következő pillanatban már csak fekete füst volt a helyén. Arleth kitágult szemekkel nézte az eltűnő férfit, majd észbe kapott és kirohant a lányhoz. Közben észrevette, hogy Coraline is kint áll, de előbb a lányt akarta megvizsgálni. Megnézte a pulzusát, de semmi... *
    - Gyilkos kószál a fogadóban * szólalt meg végül síri hangon. *


    A hozzászólást Sephtona/Freiellla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Nov. 11, 2011 7:44 am-kor.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Nov. 11, 2011 7:24 am

    *Williem szemszöge*
    *Gyilkosság. Hát persze, a különös szag a levegőben, ez a különös érzés ami mindent és mindenkit áthatott, a halál bűvösen csábító illata volt. És persze egy vámpír köteles a halál, a gyilkosság közelében lenni így odament a halotthoz, aki körül sokk ember állt, maga Arleth is.*
    -Igen, egy gyilkos.*Mondta miközben odament Arlethez.*-De nem akármilyen. Ebből a...holttestnek nevezhető dologból arra lehet következtetni, hogy az elkövető nagy érdeklődést mutat a fiatal lányok irányt. DE ettől még sem az öregek, sem a gyerekek, sem a férfiak nincsenek biztonságban. Javaslom éjszakára csukjanak be ablakot, ajtót és ne engedjenek a közelükbe semmiféle idegent, de még barátot is aligha. A gyilkos ismeretlen, így bárki lehet...


    *Katherine szemeszöge*
    *Katherine és Cassyantirini Arleth után sietett, a halotthoz. A gyilkosság tetszínhelyén már eléggé nagy tömeg gyűlt össze. Mindenki érthetetlen volt, elvégre senki sem látta az esetet, vagy tudott volna valamit. Williem kis beszámolója után Katherine is megszólalt.*
    -Szerintem is jó lesz ha óvatosak leszünk. Elvégre jobb félni mint megijedni...
    -Egyetértek. Ez a gyilkosság egy háború következménye. Ha fényt derítünk a gyilkosságra, akkor a háborút is be tudjuk fejezni...*Szólt hozzá az esethez Cassy is.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Nov. 11, 2011 7:39 am

    Arleth szemszöge
    - Imádom, hogy itt az embernek egy perce sincs, amikor nem kéne a haláltól rettegnie * forgatta a szemét Arleth, de közben újra lehajolt a lányhoz és lezárta annak rémült szemeit. * Az elkövető férfi * szólt a tömeg felé. *, amennyire megtudtam nézni, vörös haja van, és kék szeme. Legyenek óvatosak és ne menjenek sehova senki olyannal, aki idegen! Ne, hagyják! * kiáltott rá a két férfira, akik a lány testét akarták elvinni. * Szeretném megvizsgálni. Talán megtudhatunk valamit.
    * Arleth ezután kizárta magából a körülötte nyüzsgő és befele igyekvő férfiakat, majd megtapogatta a lány arcán kidudorodó ereket. Ott is színtisztán látszottak ezek, ahol nem kellene. Mintha annyira lefogyott volna az arca, hogy ezek is látszódjanak...ez nem egyszerű gyilkosság lesz. Ezt valami más, valami új követte el... *
    - Azt hiszem nem emberrel van dolgunk, viszont fogalmam sincs, hogy akkor mivel...
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Pént. Nov. 11, 2011 7:52 am

    Coraline szemszöge

    Rosszul érezte magár, hogy nem tudta már megmenteni azt a lányt, de hova tűnt a démon? Hirtelen kiözönlött a tömeg. A nagy hangzavarban csak olyan szavakat tudott kivenni, hogy "meghalt" meg "gyilkos", "legyetek óvatosak". Ekkor meglátta Klarist.

    Klaris szemszöge

    Nyomasztó értetlenséget érzett. Nem tudta mit akart mondani Coraline és azt se, hogy mi történik itt. Odament megölelte a lányt majd megkérdezte:
    - Coraline, mi történt...?
    - Gyere elmondom. Gyertek ti is- szólt Arlethéknek.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Nov. 11, 2011 7:56 am

    Arleth szemszöge
    - Persze, menjünk * állt fel Arleth a lány mellől, majd odaszólt két ott tébláboló férfinak, hogy vigyék be a testet és szervezzék meg temetést. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Nov. 11, 2011 8:26 pm

    *Williem szemszöge*
    -Akkor megint egy újabb halállal nézünk szembe.*Mondta a vámpír miközben odament a húgához.*-Remélem valami normális fickó fog megölni és nem egy pszichopata vérmániás.De ha el akartok temetni ne a kertbe sőt ne a fogadó környékére temessetek. A vér szaga csábító lenne még a föld alól is....*Mondta nevetve.*
    -Te ezen még viccelődsz?*Kiáltotta Katherine.*-Jézusom, Williem! Azt hittem, hogy ennek láttára értelmesebb leszel, de tévedtem. Te az ilyenektől, a haláltól és a vértől vagy ilyen...ilyen őrülten vicces kedvedben.
    -Én is nagyon örülök, hogy újra látlak, drága kishúgom, Katherine!
    -Jaj, Williem...*Mondta a szellem miközben átölelte a testvérét.*-Nagyon hiányoztál tesó. Jó újra látni téged, és...
    -És veszekedni veled mint régen. Igen, azt hiszem én is így érzek...*Felelte a vámpír miközben elengedte a lányt.*
    -Akkor téma lezárva: újra élek.*Mondta Katherine.*
    -Igen, most a gyilkossággal kell foglalkoznunk. Bár téged nem fog senki már megölni mivel hallott vagy, de azért jobb lenne ha Cassy-val őrködnétek, járnátok a fogadót és ha bármi furcsa dolgot találtok szóljatok még mielőtt a halálba mennétek, nehogy...
    -Jó, jó megértettük.
    *Mondta a két lány egyszerre kórusban.A vámpír elment talán Coraline-ék után, a két lány pedig feltehetőleg visszaült az asztalukhoz enni, hogy egyenlőre onnan őrködjenek, észrevétlenül.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Nov. 12, 2011 12:19 am

    Dazdemon szemszög
    * A falatozásomnak sajnos nem csak én voltam szemtanúja. Megfeledkeztem a hátsó ablakokról, azon látni lehetett, hogy a lány holtan esik össze. A kotnyeles tünde meg a sárkány és a szellem (velük se találkoztam még...) kirohant, de engem már nem találhattak ott. Füstté váltam majd pedig nem túl feltűnően előbukkantam egy közeli fa mögött. Hallottam ahogy arról beszélnek, hogy gyilkos van a fogadóban (észlények...), meg egy személyleírást adtak rólam. Megint éreztem azt a színtiszta lélekragyogást, és azt hittem megfulladok a közelében, annyira ártatlan volt, amit biztosan nem ennék meg. Ez a jóság már taszított, de muszáj volt beazonosítanom, hogy ki az. Egy csinos, fiatal emberlány volt, semmi több. Ő összehívta a szobájába a kotnyeles bandát, én meg megváltoztattam a haj- és szemszínemet (kár, tetszett ez a vörös-kék kombináció) mindkettőt feketére. Arcomon itt ott változtattam, már nem volt annyira lágy, angyalian szép, inkább markánsan jóképű. Amint elmentek, megkerültem a fogadót és az elülső bejáraton mentem be. Szóval ismét kezdődik a harc köztem és a halandók között... *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Nov. 12, 2011 12:39 am

    *Katherine szemszöge*
    *A két lány visszaült pontosan ahhoz az asztalhoz ahol azelőtt ültek. Szépen elfogyasztották a maradék ételt, közben néha-néha váltottak egy-két szót. Nem voltak most valami beszédesek elvégre egy gyilkos járt-kelt a fogadóban, ennek ellenére a szellemlány kis idő múlva megtörte a csendet.*
    -Cassy, már reggel van. A nap felkelt és, nos ilyenkor a szellemek teljesen láthatatlanok...a napfény, a reggel olyan dolgok amikor nem kedvező szabadon mászkálnom mert meglátják, hogy nem vagyok élő...
    -Értem. Hát akkor bent maradsz a fogadóban, úgyis itt van dolgunk.
    -De nem érted? Ilyenkor...a napfény elszívja az energiámat ami az alaköltéshez kell. Úgyhogy elmegyek, láthatatlan leszek napnyugtáig de attól még itt leszek a fogadóban és ha kell majd valahogy tudtodra adom ezt.
    *Mondta a szellem majd felállt, faképnél hagyta a sárkányt. Odament ahol emberek nem láthatják majd hirtelen köddé vált.*


    *Cassyantirini szemszöge*
    *A szellemcsaj szépen egyedül hagyott a melóban, de nem tehettem ellene semmit. Akkor úgy látszik egyedül fogok őrködni, de jobb is ez így, legalább nem fog senki sem akadályozni, hátráltatni.
    Gyorsan körbekémleltem a fogadót. Sehol semmi szokatlan...remek. Így nem kell mást csinálnom mint kényelmesen elhelyezkednem és innen az emeletről élvezhetem a gyönyörű kilátást: nézni más embereket és résen lenni minden kis neszre. Ez menni fog, órákat tudok végigülni és nézni ki a fejemből, ez egy olyan képesség amit profira fejlesztettem, sárkány létemre. Sok dolgot tanultam az alatt a röpke 500 év alatt, de voltak olyan dolgok amikben nem vagyok járatos.
    Például az emberi érzelmekben. De itt nem a boldogságra, a haragra, a gyűlöletre vagy a szomorúságra gondolok. Annál sokkal mélyebb érzelmekre, ezeket majd megtapasztalom mind, persze csak később...
    Gondolkodtam magamban miközben csak ültem és néztem.*
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Nov. 18, 2011 2:04 am

    /Muszály volt valami izgalmas jelenetet beleszőni, meg persze ikhletett kaptam írni egy ilyet Smile /

    *Cassyantirini szemszöge*
    *Egy idő után fölálltam az asztaltól és lementem a földszintre. Ott a pulthoz mentem, és miután rendeltem magamnak egy üveg bort és egy pohárt, elkezdtem inni, bár sajnos nem sokáig maradhattam egyedül, nyugodt állapotban.*
    -Mióta iszogatnak a szép szüzek egyedül?*Kérdezte tőlem egy idegen fickó miközben leült mellém.*
    -Mostantól. Vagy legalábbis amint látod én szeretek egyedül inni...*Válaszoltam közömbösen.*
    -Vagy úgy. Akkor csatlakoznék hozzád, elvégre egy ilyen ifjú hölgy mellé elkel egy védelmező lovag.
    -Hééé...ha már szórakoztok akkor én is csatlakozok hozzátok!*Mondta egy másik pasas aki meg a másik oldalamra ült le.*-Szia cica, van gazdád?
    -Nincs, és nem is kell.*Mondtam a becsatlakozó embernek majd a lovaghoz fordultam.*-Lovag? Azt hittem valami kis szoknyavadász vagy, de mindegy. Nincs szükségem, védelemre, pláne nem ilyen senkiháziktól.
    *Mondtam gúnyosan mire a másik fickó kuncogott a hátam mögött(élvezte a jelenetet), de akinek a véleményem szólt, az csak elkomorodott, és lefogta a kezem, hogy még véletlenül se igyak.*
    -Ejnye, hát ezt nevezik jó modornak? És én még csak egyetlen egy csókot kértem...
    -Tényleg? Hát akkor ezen segíthetek...*Mondtam majd úgy tettem mintha meg akartam volna csókolni, de ehelyett a borospohár tartalmát ráöntöttem és párszor az asztalnak vertem a fejét. A másik fickó a barátja lehetett mert be akart nekem ütni egyet, de gyorsabb voltam nála, jól megütöttem. De közben a másik lefogott, nah jól fejbevertem. Azután a másiknak is adtam jó sokat, mire az elterült a földön. A másik pedig előrántotta a kardját.*
    -Tudsz mondani egy okot amiért ne intézzem el, hogy holtan feküdj?*Mondtam mire egy kést szegeztem a nyakához, másik kezemmel pedig egy másik pengéhez nyúltam.*
    -Neee...Nem hinném, hogy jó ötlet lenne...
    -Akkor tűnés innen, és meg ne lássalak se téged se a haverodat itt!
    *Kiáltottam mire a pasi fölszedte a havarját majd egy-két másik emberrel (valahogy többen is beszálltak a bunyóba)eliszkoltak. Én pedig elégedettem dőltem neki a pultnak miközben megittam a maradék bort.
    *
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 26
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Nov. 20, 2011 12:45 am

    Dazdemon szemszöge
    * Nem túl okos ez a kis csapat. Könnyedén kihallgattam az ellenem szőtt terveiket, elvégre én vagyok fajtám legutolsó tagja, legalábbis itt. Mióta megölték uralkodónkat (az én felfuvalkodott bátyámat, aki mellesleg szerintem megérdemelte) szétszéledtünk a démon- és a többi világban. Sajnos a démonvilágból eltűnt a jogar, ami annál a Heliasnál van jelenleg, és ami nélkül a démonvilág elvesztette minden hatalmát (és aki ellopta az valamilyen módon meggyengítette a fátylat). Akkor a démonvilág szinte elpusztult. Nem maradt ott más, csak a halott démonok testei. Kevesen maradtunk, túlélők. Rajtam kívül még talán 20-an voltunk. Utunk hosszú volt, fáradalmas, éhséges. 10-en útközben meghaltak. Mi szétszóródtunk a többi világban, de csak én jöttem ide, tehát, itt én vagyok fajtám utolsója. Na, szóval, a kis csapat a sárkánnyal akar előcsalogatni. Nem mondom, kíváncsi lennék az ízére, de ugyan már, nem megyek rá embereken kívül másra, hiszen számítok a csapda lehetőségére az intelligensebb fajoktól. Mindegy, így már azt is tudom, hogy ki az őrző. A fura lelkű lány, aki taszít. Így nézve jogos a taszítás.
    Ha harc, hát legyen harc. Nem vagyok semmi jó elrontója.*
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Nov. 20, 2011 4:39 am

    *Williem szemszöge*
    *Gyorsan lement a földszintre. Gyorsan kiszúrta a sárkányt, éppen verekedett. Végignézte a küzdelmet, a lány igazán jól küzdött, látszik, hogy vérében van a gyilkolási vágy. Amikor végzett odament hozzá.*
    -Gyönyörű harc volt, kedves Cassy.*Mondta mosolyogva miközben leült mellé.*-Kitűnően elvegyülsz a tömegben, bravó.
    -Haha, nagyon vicces.*Felelte közömbösen.*-Mond hogy mit akarsz, aztán távoz. Egyedül szeretnék lenni.
    -Ááá...az most lehetetlen.*Felelte a vámpír miközben közelebb hajolt a lányhoz és suttogott.*-Szükségünk van rád. A démont kéne előcsalogatnod, valahogy...
    -Lehetetlen. Hisz miközben mi itt beszélgetünk lehet, hogy a démon nem is tudom itt van, lehet, hogy kihallgat minket vagy újra ölni készül...Különben is nem akarom, hogy megöljön, most támadtam fel!
    -Figyelj, ezt a bizniszt csak nő csinálhatja!
    -Miért? Meg van szabva, hogy a démon vagy férfi nemű lehet? Jaj Williem! Hisz léteznek női démonok is, mint példásul a szukbuszok. Nincs rám szükséged.
    -De, de rád van szükségünk. Coraline alapból nem jó, ő az Őrző a démon már méterekről kiszagolná, Arleth pedig elment, úgyhogy csak te maradtál!
    -Katherine-t kifelejtetted...
    -Katherine halott, így ő végképp nem jó.
    -Éppen ez a lényeg Williem! Ő már halott így ha elkapja nem tudja megölni!
    -Itt sincs, úgyhogy te.
    -De..De ha már el akarod kapni akkor kapd el te! Különben is a varázsjogar sincs meg még igaz? Hát akkor mit akarsz?!
    -Cselekedni..de ha nem akarsz segíteni akkor nem kell. Egyedül is boldogulunk!
    *Kiáltotta a vámpír majd távozni készült. De ekkor a sárkány meggondolta magát.*
    -Hé! Várj, oké megcsinálom, csak a megölésében nem vagyok biztos. Van más módja is, hogy elintézzük, nem kell megölni.
    *Mondta a sárkány higgadtan mire a vámpír visszaült a helyére.*
    -Hogy érted?
    -Csak át kell küldeni a varázsbot segítségével, a démonok világába, a Fátylon keresztül.

    Ajánlott tartalom


    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 16 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Szer. Márc. 27, 2024 9:27 pm