GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


3 posters

    A Vörös Rózsa Fogadó

    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Kedd Szept. 13, 2011 8:29 am

    Keith szemszöge
    * Amint Keith leért a fogadóba, legnagyobb megdöbbenésére Katherine énekelt a színpadon egy lassú, szerelmes számot. Andalító volt, és Katherine-nek szép hangja volt, Keith örömmel hallgatta. Arleth ekkor lépett a fogadóba, és Keith csodálkozott, hogy ma minden nő milyen kihívóan öltözött fel. A színpad előtt lassan párok kezdtek táncolni, és a tömeg belökte őt is a táncolok közé. Párja egy vörös, fonott hajú nő lett, aki...kétszer akkora volt mint ő maga. A lány (???) felemelte őt (merthogy volt köztük pár fej különbség), annyira, hogy Keith lába nem érte a földet. *
    ~ Leya, ments meg! ~


    Arleth szemszöge
    * Arleth a táncoló Keith + Tanklány pároson tartotta a szemét, de nem bírta tovább, a bárpultot lefejelve kezdett könnyezni a nevetéstől. Körbenézve megállapította, hogy mindenki így van vele. Itt-ott dülöngéltek a nevetéstől (vagy a részegségtől) a népek, és elég egyértelmű volt, hogy mindenki a bérgyilkos és bájos társnőjén kacag. Arleth végül lenyugodott, és lassan a fal mellé sétált, hogy onnan nézze a párost. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szer. Szept. 14, 2011 6:24 am

    Katherine szemszöge
    *Katherine tudta jól, hogy jól énekel és, hogy a dal is nagyon fülbemászó de nem hitte, hogy olyan nagy sikert fog aratni, hogy az emberek táncolnak majd az énekére. Mert elvégre félrészegen énekelt, éneklés közben ivott. Meg persze mosolygott, nevetett amikor nem kellet énekelnie, mivel a táncoló párok közül volt egy-kettő mely annyira vicces volt, hogy mindenkinek mosoly jelent meg az arcán tőlük.
    Katherine kiszemelte a tömegből Keith-t és az elefánt méretű párját, kik eléggé viccesen táncoltak, így Katherine kénytelen volt a táncolók helyet a saját lábát vagy a bejárati ajtót néznie, nehogy nevetőgörcsöt kapjon.
    Majd a dal lassan a végére ért, és így egy kis szünet következet. Ezt kihasználva a bárd elkezdet beszélni.*
    -Erről a dalról jut eszembe...*Mondta miközben hol Katherine-re hol a közönségre pillantott.*-Nah először is nagyon szépen köszönöm én is, meg a zenekar is, meg nyilván a közönség is, hogy előadtad ezt a gyönyörű dalt Katherine...
    -Szívesen. Máskor is ékelhetek, talán majd este újra előadhatom más dalokkal együtt...*Mondta miközben nagy tapsvihar tört ki és közben meg-meghajolt.*
    -Igen, persze-persze.De erre a dalra és a mai vörös holdra visszatérve...Nah hát a dal is jó ha hallgatja az ember, a szerelem is jó ha érzi az ember, meg a vár hold is jó ha jól érzi magát az ember ilyenkor...Csak hát tudni illik, hogy ilyenkor mindenki a szerelemet hajkurássza meg ilyenek. Ma mára már mindenki elfelejtette a vörös hold igazi jelentését, mert kérem szépen a vérhold nem a szerelem jelképe hanem a szörnyeké vagy miké akik ilyenkor éjfél tájban....
    *Filozófiált volna, de az emberek nem hallgattál meg. Megdobálták és mindennek kikiabálták, úgyhogy a bárd sikítva menekült a konyhába,ahonnan a szakácsné seprűvel kikergette úgyhogy úgy rohant fel az emeletre mint egy lány...Az emberek ezen is jól mulattak.
    Katherine pedig mivel a bárd már elvette mindenki kedvét a tánctól,(meg a sajátját az énekléstől)odament a fal mellet álló Arleth-hez.*
    -Szia, Arleht!Mi újság veled? Hogy érzed most magad, így nos a... az érzelmek időszakában?*Kérdezte tőle mosolyogva miközben nekidőlt a falnak.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szer. Szept. 14, 2011 6:36 am

    Arleth szemszöge
    - Szép reggelt, Katherine! Nem is tudom, úgy érzem magam, mint akinek a világon semmi gondja nincs. Állandóan énekelhetnékem és táncolhatnékom van, és az önbizalmamat is megdobta, hogy elég sokan bókoltak már. Csak fura módon úgy érzem, hogy bárkivel flörtbe elegyednék. Te hogy érzed magad?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szer. Szept. 14, 2011 6:55 am

    Katherine szemszöge
    -Hát én is valahogy így érzek most Arleth. Csak nekem még ott van az a égető szomjúság, a vér utáni vágy, ami kikészít, és hogy ne gondoljak rá muszály alkoholt innom vagy valamit csinálnom...Meg persze ott van még az aura látás is, és hát.. most mindenkinek olyan vöröses rózsaszín árnyalatú aurája van, ami nagyon mókás, mert így ki lehet következtetni, hogy az emberek pontosan mire is gondolnak...

    Williem szemszöge
    *Williem ajtó nyitódásokra, csukódásokra és hangzavarra ébredt a tornácon lévő kanapén.Majd gyorsan föleszmélt, már csak azért is, mert nem akarta az egész napot henyéléssel tölteni, meg persze az éjjel valahogy a birtokába jutott egy levél.
    Alapos megvizsgálás után rájött, hogy a levelet Katherine-nek címezték méghozzá a bácsikájuk küldte, valószínűleg az áll benne, hogy Katheirine most már tényleg a környék űrnője.
    Így bement a fogadóba és rögtön kiszemelte ahogy a falnál Katherine Arleth-el társalog, úgyhogy odament hozzájuk.*
    -Jó reggelt, hölgyeim!*Mondta mosolyogva miközben mélyen meghajolt.*-Katherine ez a levél tegnap jött, és én vettem át...a bácsikánktól van.
    -Mi?*Dadogta a lány miközben átvette a levelet és elkezdte olvasni.*-De hisz ez nem lehet...Én vagyok a bárónő!De,hisz...
    -Jaj mit nem lehet ezen érteni?!Te vagy a környék űrnője csak viseld azt a nyamvadt gyűrűt és mindenki a te kis kívánságaidat fogja majd lesni. Egyszóval azt fogsz csinálni amit akarsz!*Mondta majd Arleth-hez fordult.*-Tényleg Arleht neked mi a véleményed erről a vörös holdról, meg most tőle mihez lenne kedved?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szer. Szept. 14, 2011 7:00 am

    Arleth szemszöge
    - Nos, naphosszig sorolhatnám, de amire a legjobban vágyok, az nem tűr tintafestéket, így inkább nem szólok semmit. Na és te? Van már kiszemelted, hogy kin akarod levezetni a "vágyaidat"? Szerintem én ma tuti összeszedek valakit...ilyenkor sose bírok magammal.
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Szer. Szept. 14, 2011 7:48 am

    Coraline szemszöge
    Miután felkelt Coraline, felöltözött. Egy kényelmes, lovagló ruhát vett fel ha már egész nap lovagolnom kell legalább kényelmes ruhában teszem ~ és kiment a folyosóra, ahol megpillantotta Klaris-t.
    - Jó reggelt Coraline! - Klaris hirtelen megölelte Coraline-t ,aki viszonozta az ölelést.
    - Szia Klaris!
    - Képzeld az emberek teljesen meg vannak őrülve a vörös hold miatt. Gyere látnod kell! - mondta a fiú és megfogta a lány karját.
    Mikor leértek a lépcsőn Coraline nagyon csodálkozott, de még Klaris is amikor meglátták Keith-et, aki egy elég méretes nővel "táncol". Bár inkább csak dülöngéltek.
    - Hát tényleg nem semmi ez a vörös hold - mondta Coraline.
    - Igen, eléggé, na de megtudtam, hogy a környéken él egy boszokány, Alys anyó. Ő tud nekünk segíteni.
    - Nagyon ügyes vagy Klaris! Akkor menjünk.
    Felnyergelték a lovakat és elindultak.
    - Milyen messze van az a falu, Klaris?
    - Úgy 3 óra lovaglásnyira, keletre. Fogod bírni az utat?
    - Persze!
    Dél felé odaértek a faluhoz. Alys anyó háza a falu végén állt. Kopogtak.
    - Gyertek be! Már vártalak titeket.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szer. Szept. 14, 2011 8:22 am

    Williem szemszöge
    -Jah, igen. Már van egy kész listám, hogy milyen vágyaim vannak és már kiszemelt áldozatom is van.Sőt pont itt áll előttem...
    -Williem!*Kiabált bátyjára Katheirne.*
    -Mi az? Ő kérdezte én meg feleltem. Amúgy igen, Arleth-et szemeltem ki. Na és? Úgyis kevésszer történik ilyen! Amúgy drága Arleth, benne lennél? Csak egy ici-pici harapás esetleg egy-két rosszabb dolog...*Viccelődöt Williem.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szer. Szept. 14, 2011 8:34 am

    Arleth szemszöge
    - Drága, jó Williem, hogy is utasíthatnék vissza egy ilyen ajánlatot? A harapásokkal meg szerintem megbirkózok * kacsintott a fiúra a lány. * Tudod, azt kapsz amit adsz. Ha te megharapsz, te sem maradsz nyom nélkül.


    Keith szemszöge
    * Keithnek végre sikerült kiszabadulnia az elefántlány fogságából, majd megcélozta a többieket. Épp drámaian beleszólt volna Arleth és Williem flörtölésébe, amikor megcsúszott, és orral előre bukott. Szemei előtt Katherine cipői tűntek fel. *
    ~ Nem kellett volna annyit inni már kora reggel... ~
    - Mibe fogadunk, hogy másnapos? * jegyezte meg Arleth *
    - Katherine * szólalt meg Keith, miközben lassan felkászálódott a padlóról *,remélem értékeled, hogy a lábaid előtt hevertem.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Csüt. Szept. 15, 2011 3:37 am

    Williem szemszöge
    -Jah igen, értem. Hát akkor drága szívesen megharaplak csak mondj egy helyszínt és egy időpontot, a többit majd elintézem...*Mondta gúnyosan Williem miközben elővet egy papírt és egy tollat, hogy jegyzeteljen.*

    Katherine szemszöge
    -Keith...*Mondta miközben fölhúzta újjára a gyűrűt.*-Persze, hogy értékelem. A kérdés csak az, hogy azért tetted ezt, mert behódoltál nekem vagy más oka van? Mik a mostani álmaid, vágyaid? Meséld csak el, hátha teljesíteni tudom őket...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Csüt. Szept. 15, 2011 3:59 am

    Keith szemszöge
    - Én szívesen mondanám, de nem játszok nyílt lapokkal. Talán előbb avass be egy két tervedbe, aztán beszélhetünk az enyéimről. Szóval * felelte, miközben nekidőlt a falnak *, dalolj csak, kedvesem.


    Arleth szemszöge
    - Te vagy az első lyukas memóriájú vámpír akivel találkoztam * jegyezte meg szintén gúnyolódva a lány. * Nálad biztos nem áll össze valami. Sajnálom, de hibás termékekkel nem állok össze. * A lány ismét kacsintott, majd a megcélozta a pultot, hogy kérjen magának valami erőset. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Csüt. Szept. 15, 2011 4:17 am

    Williem szemszöge
    -Mi?Lyukas memóriájú? Én nem vagyok feledékeny csupán minden részletet le akarok írni!*Mondta miközben ő is odament a pulthoz és rendelt magának.*-Jaj Arleth ne légy már ilyen gyerekes! Nem mindennap állhatsz össze egy vámpírral, légyszíves diktáld...

    Katherine szemszöge
    -Hát, jó elvégre okos enged, szamár szenved...*Felelte miközben a férfi szemébe nézet, és próbált nem az ereiben lévő vérre figyelni.*-Nos, hát először is annyira szomjas vagyok, hogy legszívesebben itt helyben megharapnék valakit... másodszorra ott van ez az barátság-szerelem érzés, valakivel most úgy flörtölnék meg ilyenek...Harmadszorra, hát már megmondtam.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Csüt. Szept. 15, 2011 4:54 am

    Arleth szemszöge
    - Oké, nagyfiú, ha ennyire akarod. Diktáljam a helyet és az időpontot? Ahogy óhajtod. Ma naplemente után találkozzunk itt a bárnál. A többit meg ugye te intézed. * Arleth nem igazán tudta eldönteni, hogy Williem komolyan gondolja-e, vagy nem, de úgy gondolta, kockáztat. *Majd meglátjuk, hogy mi sül ki ebből.


    Keith szemszöge
    - Hát, ha megígéred, hogy nem változtatsz át, egyszer talán megízlelheted az én véremet is, és a flörtről is lehet szó...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Csüt. Szept. 15, 2011 5:25 am

    Williem szemszöge
    -Aha...értem.*Mondta miközben csak úgy, direkt írt.*-Köszi szépen, nagyon rendes vagy.Amúgy naplementéig mi jót fogsz csinálni?Az a programod, hogy leiszod magad vagy esetleg valami spéci programjaid vannak?

    Katherine szemszöge
    -Hát rendben.Legyen úgy ahogy óhajtod, nincs átváltoztatás...De a véred megkóstolásába és a veled való flörtölésbe benne vagyok!Sőt kitudja lehet, hogy a napvégére még több is lesz egy egyszerű flörtnél...Amúgy az aurád izzóan vöröses színű.Remélem tisztában vagy az érzelmeiddel, elvégre nem gondolnád azt, amit tudom, hogy gondolsz...*Mondta mosolyogva miközben becsukta a szemét, hogy addig se lássa a körülötte lévő színmasszákat.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Csüt. Szept. 15, 2011 5:35 am

    Keith szemszöge
    - Fura, pedig most nem érzek semmit. Teljesen nyugodt vagyok, nincs se dühöm, se haragom, semmi ilyesmi. Mit gondolsz, a te aurád most milyen?


    Arleth szemszöge
    - A programjaim egymásból következtethetőek ki. Első lépésként, leiszom magam. Azután, mikor a pia kellőképpen magabiztossá tett, megyek és flörtölni kezdek az első emberrel, aki szembe jön velem, szóval lehetőleg ne menj sehová. Aztán megcsókolom az illetőt, a többi meg majd magától jön. Te mit tervezel?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Csüt. Szept. 15, 2011 5:56 am

    Katherine szemszöge
    -Hát a attól, hogy azt mondod nem érzel semmi olyat, attól ez még nem úgy van. Meg talán azért ilyen az aurád, mert ez a vörös hold befolyásolja...A magam auráján nem kell gondolkodnom, az enyémet ugyanúgy látom mint bárki másét. Vörös mint a többieké, bár szerintem a vér miatt van...Van valami programod mára?

    Williem szemszöge
    -Nos hát úgy döntöttem a délelőttöt itt töltöm, de most már talán az egész napot. Elvégre igazad van nem hagyhatom, hogy te itt részegen járkálj és fecseg mindenféle marhaságot bárkinek, ha elvégre itt vagyok én. És én szívesen meghallgatnám, hogy részegen mit beszélnél...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Csüt. Szept. 15, 2011 6:05 am

    Keith szemszöge
    - Nem igazán...nem is tudom, hogy merjek-e ma bármit is csinálni. Kitudja, a végén kifogok még egy elefántlányt * bökött a fejével a nem túl nehezen észrevehető "hölgyre", aki most egy másik férfit "cserkészett be". * Tudom, hogy ellenállhatatlan vagyok, na de ennyire?


    Arleth szemszöge
    - Tudod, nem igazán bírom a piát. Mármint, nem csuklok és nem akadozik össze a nyelvem, sőt, elvileg ilyenkor vagyok a legjobb csókpartner, de mindent kikotyogok, és nyitott könyv leszek mindenkinek. Ráadásul ilyenkor az érzelmeim vezetnek, szóval, ha most valaki megcsókolna, egészen biztos nem mondanék ellent. Egyszer annyira elkábultam a piától, hogy mindenkiben Keithet láttam, amikor együtt voltunk. Majdnem lekaptam egy vadidegen alakot. Keith nem győzött bocsánatot kérni, és elküldeni engem és az összes feljebbvalómat mindenhova féltékenységében. Hupsz * kapta kislányosan a szája elé a kezét *, ezt se akartam elmondani * huncutul kuncogni kezdett, miközben Williemre pillantott. *

    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Csüt. Szept. 15, 2011 6:16 am

    Williem szemszöge
    -Nos azt már tudom, hogy hajlamos vagy az alkoholra, és könnyen lerészegedsz. meg persze, hogy hajlamos vagy olyanokat fecsegni amiket nem kéne. De mond csak milyen vagy te még, milyen vagy igazából?*Tudakolta miközben bort ivott.*

    Katherine szemszöge
    -Haha, ez vicces. Egy vérbeli nőcsábász fél bármit is csinálni az érzelmek időszakában, amikor jól tudja, hogy mennyire ellenállhatatlan...Hát igazat megvallva, sőt talán még túlozva is te tényleg ellenállhatatlan vagy. te külsőleg igazán jóképű vagy, sőt lefogadom az érzelmek terén is... És hidd csak el, elvégre ez a véleménye rólad egy vámpírnak.*Mondta Katherine teljesen őszintén.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Csüt. Szept. 15, 2011 6:25 am

    Keith szemszöge
    - Wao, egy vámpír jóképűnek tart * vigyorgott, miközben a kezével beletúrt a hajába. * Nos, én is nagyon csinosnak tartalak téged. És hidd el te is, elvégre ezt egy igazi nőcsábász szájából hallod.


    Arleth szemszöge
    - Milyen vagyok? Amilyennek akarnak * vallotta be őszintén. * Egyszer aranyos, imádnivaló hercegnőke, akinek minden szava szent. Máskor, egy lázadó, aki vadabb, mint egy oroszlán. Néha vadmacska vagyok, aki nem foglalkozik a holnappal, csak a szenvedély vezérli * jegyezte meg kihívóan, miközben kicsit közelebb csúszott Williemhez, hogy hangsúlyozza szavait. * Ezeknek az összekevert változata lehetek, azt hiszem. De most speciel, a harmadikat érzem a legerősebbnek * Végül annyira közel húzódott a fiúhoz, hogy beszéd közbe szinte súrolta az ajka a fiú száját, aztán az utolsó pillanatban kuncogva arrébb csúszott. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Csüt. Szept. 15, 2011 7:27 am

    Williem szemszöge
    *Williem sajnálta, hogy Arleth közel ment hozz, egy vámpírhoz majd gyorsan arrébb is ment. De nagyon tetszett neki a lány bátorsága, és ki nem hagyhatta, hogy ne kezdjen ki vele.*
    -Ha most a szenvedély vezérel téged, akkor mond el, hogy mit érzel most...*Mondta majd kihasználva az alkalmat Williem megcsókolta Arleth-et.*

    Katherine szemszöge
    -Hát igen nem mindennap jöhet össze valaki egy vérbeli nőcsábásszal, úgyhogy elhiszem, hogy igazad mondasz...*Mondta miközben nagyon közel ment Keith-hez.*-Csak egy kérdésem van: Mit érzel irántam? Szerinted ha szeretnénk egymást, akkor egy nap összejöhetnénk?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Csüt. Szept. 15, 2011 7:38 am

    Keith szemszöge
    - Mármint egy nap alatt? Szerintem igen. Összeillenénk, és még a hold is kedvez nekünk. Az érzelmeim pedig...kuszák. Tetszel nekem és vonzódom hozzád, de nem vagyok szerelmes. Habár, egyértelműen többet érzek irántad, mint barátság. És te, kedvesem? Hogyan érzel irántam?


    Arleth szemszöge
    * Arleth nem lepődött meg azon, hogy a fiú megcsókolta, ám elhatározta, hogy megmutatja neki, hogy vele nem lehet szórakozni. Kezeit Williem tarkójára csúsztatta, így húzva közelebb magához, majd pár másodpercig hagyta, hogy ajkaik játszadozzanak egymással, végül beleharapott a fiú szájába és nevetve elhúzódott. *
    - Hogy mit érzek? Szenvedélyt és szabadságot! Úgy érzem magam mint aki képes meghódítani a világot, de... * adott egy kis puszit a fiú szájára * ...egyenlőre beérem veled is. És te mit érzel, ha megcsókollak?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Csüt. Szept. 15, 2011 7:59 am

    Katherine szemszöge
    -Hát mit is mondhatnák...ezt is-azt is. Tetszel nekem, vonzódok hozzád, de azt nem mondhatom, hogy nem vagyok szerelmes beléd. Mert valamilyen szinten szeretlek téged, mert többet érzek irántad mint egy szimpla barátság.*Mondta miközben még mindig közel állt a fiúhoz, és végig a szemébe nézett.*-De ha azt mondanám neked, hogy szeretlek téged és megcsókolnálak, hogy reagálná?

    Williem szemszöge
    ~Nos az tény, hogy Arleth egy kicsit többet ivott a kelleténél...~*Gondolta magában miközben szemét le sem vette a lányról.*
    -Hogy mit érzek miközben megcsókolsz?Hm...nehéz kérdés. De a válasz pofon egyszerű. Érzem a finom illatodat, a bőröd selymesen puha érintését, az ereidben folydogáló vért, a dobogó szívedet...Meg persze a szenvedélyt.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Csüt. Szept. 15, 2011 8:06 am

    Keith szemszöge
    - Visszacsókolnálak, de nem mondanék semmit. Ha, tudod...elkezdenénk egy "kapcsolatot", akkor egy idő után biztos beléd szeretnék. De lehet, hogy akkor már nem tetszenék neked. Megismerni engem kívül-belül...páran már csalódtak.


    Arleth szemszöge
    - Igen? És szívesen érzed ezeket? És egyáltalán mit tervezel velem? Csókolózgatunk, aztán eltöltünk egy éjszakát, esetleg többet, aztán mi lesz?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Csüt. Szept. 15, 2011 8:18 am

    Katherine szemszöge
    -Csak találgatod a lehetséges viselkedéseket...De ha nem kísérletezel, akkor nem is fogod tudni.Szerintem ha kapcsolatunk lenne akkor én beléd szeretnék, tetszenél nekem sőt talán sokkal jobban mint most. És ha megismernélek téged igazán, én nem csalódnék benned, elvégre mindenki olyan amilyen. Mindenki valamiről különleges, és néha a másság miatt tetszik az egyik ember a másiknak...

    Williem szemszöge
    -Igen szívesen érzem ezeket.Hogy mit tervezek veled? Hm...hát flörtölés, csókolózás, esetleg valami több és személyesebb,nem tudom. Majd az idő eldönti,de én élvezném bármi is lenne közöttünk, mert kedvellek téged...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Csüt. Szept. 15, 2011 8:24 am

    Keith szemszöge
    - Talán igazad van, de...tudod, még én se vagyok kibékülve magammal. De ha te úgy gondolod, hogy működne...hát, szerintem a hold ideje alatt amúgy is összejövünk majd * vigyorgott a lányra. *


    Arleth szemszöge
    - Elég diplomatikus válasz * kortyolt egy keveset a borából a lány. * De én is élvezném, ha lenne köztünk valami, mert én is kedvellek. Csak tudod, szerintem olyanok vagyunk, mint a tűz és a víz. Mármint, még csak nem is egy fajba valóak vagyunk. Én pedig előbb-utóbb meghalok. Illetve...nem mondtam semmit. Ha becsiccsentek, akkor sajnos néha túlzottan előre tervezek, de ez egyrészt idegesítő, másrészt pedig felesleges, mert holnapra elfelejtem. Észrevetted, hogy körülöttünk már szinte mindenki megtalálta a párját? Mindenki csókolózik... *nézett körbe Arleth. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Csüt. Szept. 15, 2011 8:34 am

    Williem szemszöge
    -Ööö...nem. Az az igazság, hogy mindenki társalog valakivel, és mindenki csókolózik, kivéve Katherine és Keith. Bár ahogy elnézem őket nem sokk kel hozzá, hogy csókolózzanak. Sőt a te füled talán nem hallja, de én tisztán hallom, hogy mit beszélnek. Meglátod, ezek a végén még szerelmesek lesznek egymásba...*Mondta unottan miközben egy pohárral játszadozott.*

    Katherine szemszöge
    -Nah látod...De te állandóan semleges válaszokat adsz, sosem beszélsz úgy igazán, olyan nyíltan.*Mondta miközben rákacsintott a fiúra.*-De úgyis itt ez a hold, meg itt vagyunk mi egymásnak. Akkor miért nem adhatnánk egy esélyt magunknak? Keith miért nem próbálhatnánk ki, hogy működne e köztünk egy afféle románc?

    Ajánlott tartalom


    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 8 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Pént. Ápr. 26, 2024 5:51 am