GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


3 posters

    A Vörös Rózsa Fogadó

    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 04, 2011 6:42 am

    Katherine szemszöge
    *Amikor Keith megsimogatta az arcát, hirtelen kizökkent abból a világból ahol most volt. csak bámult a semmibe míg lelki szemei előtt olyan jelenetek játszódtak le amelyeket talán sosem szabadot volna látnia, semmilyen körülmények között. lelki szemei előtt látta Arleth-et ahogy a földre zuhan mert beleszúrtak egy tőrt. Pillanatokkal később már a földön feküd körülötte mindenütt vér, és a gyilkos csak ott állt mellette és nevetett, majd ahogy lehajolt hozzá, a mozgása és ruhája nagyon ismerős volt Katherine számára. De még mielőtt látta volna az arcát, a vízió véget ért.*
    -Te jó ég...*Mondta miközben Keith-re pillantott, sírva.*-Valami rossz, nagyon rossz fog történni! Én érzem...én láttam ahogy, jaj istenem ez szörnyű! Ez nem lehet igaz, ez nem történhet meg...

    Williem szemszöge
    *Williem és Arleth éppen most értek be a fogadóba. Odamentek Katherine-hez akik éppen nagyon bizalmas beszélgetést folytathattak.*
    -Katherine, mi az?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 04, 2011 6:50 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth elképedve nézett a zokogó Katherinre, majd nagyon rossz érzése lett, kicsit megszédült, és sajnos akaratlanul is erősebben szorította meg Williem kezét, pedig nem akarta, hogy észrevegye rajta, hogy rosszul van, maga sem tudta miért. Úgy érezte, mintha egy kést szúrnának a tüdejébe... *


    Keith szemszöge
    * Keith döbbenten bámulta Katherine kitörését, majd mivel nem tudott mit csinálni, így sután megveregette a vállát, ám feltűnt neki, hogy Arleth is megszédült egy kicsit és fájósan fogta a tüdejét. Mi történik itt? *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Hétf. Szept. 05, 2011 4:14 am

    Katherine szemszöge
    -Az egész, annyira gyorsan, hirtelen történt. Az egyik pillanatban még itt voltam, míg a másikban valami...valami sötét helyen. Egy sarokban álltam és némán néztem, a szemem nem tudott illetve nehezen szokott hozzá a sötéthez. Egyfolytában két ember beszélgetését hallottam... nem inkább kiabálását, illetve zokogást. Aztán amikor végre láttam megpillantottam, hogy A...ahogy Arleth ott fekszik egy késsel átszúrva és minden csupa vér és...és az egész olyan gyorsan, és szörnyen történt, hogy...a gyilkost nem láttam de a mozdulataiból és a hangokból azt gondoltam, hogy...
    *Mondta gyorsan, szaggatottam miközben végig zokogott. Az egésztől teljesen kikészült, hiába, hogy ez nem vele történt meg. Arleth volt az aki ott feküdt egy vértócsa közepén, is hiába, hogy ő élt, nem halt meg, a jelenés akkor is sírást váltott ki Katherine-ből.*

    Williem szemszöge.
    -Katherine,*mondta miközben odament húgához.*-Ez biztos szörnyű lehetett látni, ahogy Arleth-et megöli,... akit láttál. De ez nem történt meg, vagy még nem vagy lehet hogy nem is fog, elvégre itt van Arleth, és él.*Mondta miközben megveregette a lány hátát majd az ideges Arleth és az értetlen Keith felé fordult.*-Egyes emberek akik nagyon elmerülnek a mágiában és egyéb természetfeletti dolgokban képesek megjósolni, meglátni a múltat, a jelent vagy éppen a jövőt. és az imént hallottak alapján arra lehet következtetni, hogy Katherine látta, hogy valamelyik nap valamelyik órájában Arleth-t gyilkosság áldozata lesz.
    *Mondta miközben odament Arleth-hez is.*
    -Arleth jól vagy?Csak mert ilyenkor nagyon valószínű, hogy az érintet emberek is megérzik a jóslatot, hogy valami majd fog történni velük a jövőben.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Hétf. Szept. 05, 2011 4:24 am

    Arleth szemszöge
    - Nem...nem kapok levegőt *Arleth fájósan fogta a bal tüdejét, majd pedig felsikított. Úgy érezte, mintha...kivágnák a szívét. A következő pillanatban az tűnt fel neki, hogy a kezei véresek ott, ahol a kezét a szívéhez szorította. Aztán már csak a sötétséget látta maga körül, miközben érezte, hogy feje és teste a fapadlón köt ki *


    Keith szemszöge
    * Keith előtt mintha lassítva történt volna minden. Látta ahogy Arleth kezéről vér csöpög le, és ahogy elájul *
    - Nem!!! Arleth! * Mit sem törődve a fogadóban felhangzó sikításokkal, gyorsan cselekedve előkapta a csizmájába dugott tőrt, majd pedig felhasította a lány ruháját és fűzőjét, ami tocsogott a vérben. Amikor viszont szétnyitotta a fűzőt, meglepetésére még mindig rengeteg vért látott, viszont sebnek nyoma sem volt *
    - Mi a...? * Megtapogatta azt a helyet ahol a sebnek kellett volna lennie, de csak ép, és meglehetősen hideg bőrt érzett. Tanácstalanul pillantott Katherine és Williem felé. Ez valami átérző varázslat? *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Hétf. Szept. 05, 2011 4:44 am

    Williem szemszöge
    -Istenem...*mondta miközben ő is letérdelt a lány mellé.*-Seb sehol, csak vér. És fájdalom...Ez egy bűbáj lehet, egy nagyon erős varázslat. Dehogy?mégis ki...*Gondolkodott miközben húga felé fordult.*-Van valami ötleted?

    Katherine szemszöge
    -Hát, nos...*Gondolkodott a lány miközben már ő is Arleth mellet volt.*-Ez egy varázslat, ez egyértelmű. Méghozzá egy nagyon erős, ősi eredetű, afféle átok amelyet még az ősök alkalmaztak, hogy a bűnösök haláluk előtt is szenvedjenek. Hogy ezt pontosan mitől történik most Arleth-el azt nem tudom...Talán én idéztem elő, talán valaki más vagy esetleg maga az idő, nem tudom. De meg lehet gyógyítani, csak idő kell hozzá. Vigyétek föl a szobájába, fektessétek le az ágyára, aztán a többit majd megmondom csak megyek a varázskönyvemért és hozom a gyógyfüveket és az többit!
    *Mondta majd felrohant a szobájába.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Hétf. Szept. 05, 2011 4:55 am

    Keith szemszöge
    * Keith egy percet sem tétovázott, karjaiba vette a lányt, akinek már nem csak a tüdő- és szívrész közelében vérzett, hanem a szájából is bugyogott egy kicsi *
    ~ Akkor nyilván a légzőrendszer közelében "sérülhetett meg". A tüdejét elöntötte a vér, nehezen vesz levegőt. ~
    * Gyorsan felszaladt a lánnyal a lépcsőn, majd berúgta annak szobájának ajtaját *
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Hétf. Szept. 05, 2011 5:28 am

    Keith szemszöge
    * Keith azonnal lerohant a konyhába, amint meghallotta Katherine utasítását. Ott felkapott két vödröt, majd lélekszakadva futott a fogadó mögött lévő kúthoz. Igyekezett olyan gyorsan megtölteni őket, amennyire csak lehetett, majd futott is vissza. Az egyik konyhában dolgozó nőt megkérte, hogy kezdje el megmelegíteni az egyiket. A nő láthatta rémült arcát, mert azonnal tette amit kért. Pár perc múlva már rohant is fel a vödrökkel Arleth szobájába *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szer. Szept. 07, 2011 7:46 am

    Katherine szemszöge
    *Az egy helyben álldogálásba teljesen bele unt. Így elővette a pálcáját és fűzős, vörös ruháját lecserélte egy fekete bőröltözetre. Ami egy fekete fölsőből, egy fekete nadrágból, fekete csizmából és fekete kesztyűkből állt (amik a szabadon hagyták az ujjakat).
    -Ha kerestek, kint leszek a fogadó tornácán.*-Mondta majd fogta magát és lement a földszintre.*
    -A kisasszony kér valamit enni?-*kérdezte a fogadós.*
    -Igen, Fred. Valamit majd hozzon ki a tornácra ott leszek.
    -Igenis kisasszony.
    *S körülbelül ennyi volt a beszélgetés amit a fogadóban folytatott. Gyorsan kiment a főajtón majd mivel senki nem volt a tornácon örömmel foglalt helyet az egyik díványon és máris elkezdett olvasni egy könyvet.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szer. Szept. 07, 2011 8:08 am

    Arleth szemszöge-
    * Arleth kilépett szobája ajtaján és rögtön Keithbe botlott. A férfi nem vette észre érkezését, hátát a falnak vetette, szemei csukva voltak, kezei halántékát masszírozták. Itt-ott teafoltos volt inge, csizmáján némi sár volt. A lány sosem látta őt ilyen elhanyagoltnak. Lassan odament hozzá - aki felkapta fejét cipőjének kopogására - és a kezére tette a saját kezét, majd aggódva pillantott fel a csodálkozó szemekbe. *
    - Jól vagy? Fáradtnak tűnsz.
    * A fiú nagyot sóhajtott, majd barátságosan, nem bántó szándékkal lesöpörte Arleth kezét a sajátjáról, és inkább tenyerébe vette Arleth aprócska kezeit és azokkal játszadozott. Válaszánál nem nézett fel, szemeit szorosan Arleth gyűrűsujján lévő gyűrűre függesztette. *
    - Még mindig hordod a gyűrűjét? * Horkantott fel a fiú szemrehányóan. Arleth megforgatta a szemét az oly megszokott horkantásra.*
    - Nem tudom levenni * vallotta be a lány szégyenkedve * Az az idióta mégsem volt olyan idióta. Valami akadályozó bűbáj van rajta. Úgy sejtem, meg kell tennem valamit, és akkor letudnám venni. De kétlem, hogy megtudnám már tenni.


    Keith szemszöge
    * Keith nem akart belegondolni, hogy mire célzott Arleth ezért inkább témát váltott. *
    - Hogy érzed magad? Tudod, mindenkit nagyon megijesztettél.
    - Jól vagyok, nem is tudom, hogy Katherine látomása miért váltotta ezt ki nálam. Neked pedig nem kell aggódnod, élek, meg tudsz majd te ölni. * Most Arleth volt a gúnyos horkantás sora. Keith nem sokszor látta ilyennek, és nem is tetszett neki a látvány. Ha Arleth gúnyos volt, az azt jelentette, hogy titkol valamit, vagy fél, esetleg újra felemelte falait, így pedig megakadályozva, hogy az emberek igazán megismerhessék. Ő már csak tudja, rengeteg ideje volt megismerni. De nem akarta a lány orrára kötni, hogy tudja, hogy valami baj van. Nem játszik nyílt lapokkal. *
    - Most viszont megyek * szólt a lány, miközben kihúzta tenyerét a férfi jóval nagyobb markából, majd elindult a lefelé, a fogadóba. * Ha esetleg keresnél, lovagolni megyek az erdőbe. Az mindig me...
    - Megnyugtat. Tudom * bólintott a fiú. A lány rámosolygott és barátságosan intett a kezével. A bérgyilkos még megvárta, amíg látja ellovagolni az egyik folyosói ablakból, majd ő is elindult. Szeretett volna Katherinnel beszélni. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Csüt. Szept. 08, 2011 5:22 am

    Katherine szemszöge
    *Katherine teljesen belefeledkezett könyveinek tanulmányozásába. A szobájából magával hozot öt jó vastag köynvet, melyek a természetfeletti lényekkel, erőkkel és egyébb dolgokkal foglalkoztak. Mindegyiket nagyon érdekesnek találta, de legjobban mégis édesanyja varázskönyvét szerette. Annak vörös volt a borítója (és a többi varázskönyvel ellentétben)egy vörös rózsa volt szimbólumként az elején. De persze ez a könyv teljesn más volt, amolyan különleges. Nemcsak varázsigéket, átkokat, rituálékat és varázsitalokat tartalmazott hanem egyes helyek részletes leírását illetve szörny és állat leírásokat. És persze még emberi élettel és érzések kis leírása is volt benne, mintha az anja tudta volna, hogy egy nap szüksége lesz rá.
    Aztán hirtelen megjelent a tornácon Arleth. Majd gyorsan tovább is állt, de Katherine azért még hallotta, hogy mond egy Szia-t miközben elmegy. Majd utána rögtön megjelent a szakácsné.*
    -Tessék, Katherine kisasszony!*Mondta a fogaadós felesége miközben letett egy jól telerakott tálcát.*-Itt az ebédje. Jó étvágyat hozzá!
    -Köszönöm, Fiona néni. Elmehet, másra nincs is most szükségem.
    -Igenis...*Mondta az asszony miközben visszaindult, majd hirtelen megállt.*-Hoztam még ki néhány takarót, mert látom, hogy hideg van...hogy fúj a szél, nemsokára vihar lesz. És mivel a kisasszony itt akar kint lenni, hát legyen de meg ne fázzön ön nekem!
    -Nem fogok.*Mondta a varázslőnő mosolyogva.*
    *Majd a kövér, jószívű szakácsnő távozott. Katherine pedig a tálcára pillantott. Volt azon minden, leves, főzelék és desszertnek sütemények sőt még innivalónak bor is volt. Gyorsan döntött, elvet egy finomnak látszó lekváros rétest, majd lábait felhúzta a díványra és könyve fölött elkezdte enni.
    Maj néhány perc múlva lépteket hallott. Még a könyvét olvasva is megtudta állapítani, hogy az illető férfi és, hogy ismeri is. Majd amikor ajtó nyitódása hallatszot fölnézet.*
    -Áh,szia Keith. Mit akarsz?*Kérdezte Katherine a fiútól, mert tudta, hogy akar valamit tőle.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Csüt. Szept. 08, 2011 6:05 am

    Keith szemszöge
    * Keith nem válaszolt, csak leült a Katherine melletti székbe, miközben azon törte a fejét, hogy hogyan kérdezze ki a lányt, anélkül, hogy lebukna. Végül úgy gondolta, kockáztat. *
    - Katherine, felismerted a látomásodban lévő személyt?


    Arleth szemszöge
    * Nagy, nehéz ruhájának köszönhetően ismét csak nőként tudott lovagolni, de nem bánta. Így visszaemlékezhetett a régi szép időkre, amikor minden héten bálokra járt, a nép a legszebb és legkülönlegesebb ajándékokkal lepte meg, ha felismerték, és amikor azt gondolta, hogy nincs is jobb dolog, mint hercegnőnek lenni. Annyira sekélyes és ostoba volt! Négy-öt évvel ezelőtt büszkén és szófogadóan ment volna hozzá egy férfihoz, akit nem is ismer, akit nem is szeret, és akinek csak egy trófea lett volna. Valorianban pedig nincs erősebb kötelék a házasságnál. Ha valaki megházasodik; nincs visszaút. Nem létezik válás, vagy ellenkezés. Sose gondolt még bele, hogy a nők micsoda elnyomás alatt lehetnek. Elűzte gondolataiból ezeket, majd tovább lovagolt. Amikor a pokolban volt, felismerte a helyet, ahol a lénnyel találkozott: az északi erdő volt az. Meg akarta találni azt a helyet. Tudni akarta, hogy hol fog meghalni. Pár perc lovaglás után meglátta. Leszállt Zephyrinről, majd körbe nézett. Azon kívül, hogy itt semmi sem égett és sehol egy árva lélek sem volt, ez volt az a hely. Pár percig még álldogált ott, majd amikor indult volna, egyik percről a másikra elájult. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Csüt. Szept. 08, 2011 8:10 am

    Katherine szemszöge
    -Nem. De már ezt elmondtam. A hely nagyon sötét volt, és csak hangokat hallottam. Sírást, kiabálást. De azt ki tudtam szűrni, hogy egy nő és egy férfi beszélgetett. Így minden bizonnyal a látomásomban lévő másik személy férfi. De, hogy pontosan ki azt nem tudom, nem láttam rendesen...
    *Mondta miközben vissza emlékezet. Nem nagyon volt hozzá kedve, de elvégre úgy tűnt ez most fontos témává vált egyeseknek. Ezért témát váltott.*
    -De amúgy csak ezért kerestél meg? Más nem tudsz kérdezni, azaz más témád nincs amiről beszélhetnénk?*Mondta gúnyosan mosolyogva.*-Nem láttam olyan jól a látomást, de ha legközelebb megint történik ilyen és látom a tettest akkor te leszel az első akinek megmondom, jó?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Csüt. Szept. 08, 2011 8:25 am

    Keith szemszöge
    - Csak? Drágám, azt hittem, hogy Arleth neked ennél egy kicsit fontosabb. De nem, nem csak ezért. Aggódom érted. Hogy érzed magad? Az a látomás megviselhetett. Borzalmas lehetett látni a halálát... *Keith tényleg aggódott. Nem volt érzelgős típus, ezt is próbálta a legérzelemmentesebben elmondani, de azért közölni Katherie-nel, hogy fontos neki. *


    Arleth szemszöge
    * Arleth megint a pokolban volt. Most viszont máshol. Amikor kinyitotta a szemeit, egy trónon ült. Körül sem kellett néznie, a hely teli volt alvilági lényekkel. A legfurcsább viszont mégis az volt, hogy áhítattal és tisztelettel néztek rá. Csodálkozva nézett magára, amikor megérezte a fején az égő tiarát, és a furcsa öltözetet. Hosszú, piros bőrruha volt rajta, mély dekoltázzsal, vékony pántokkal, könyökig érő fekete bőrkesztyűvel. A karjai a trónon voltak - leláncolva. Ahogy húzta a kezeit, a lánc nemhogy engedett volna, de erősödött, és úgy érezte, hogy karjai égen. Csak nagy akaraterejének köszönhette, hogy nem sikított fel. Balra nézve két ártatlannak tűnő udvarhölgyet látott, de amint azok felpillantottak, észrevette teljesen fekete szemeiket és kígyókra emlékeztető hosszú, villás nyelvüket. Jobbra pillantva egy másik trónon ült, ahol meglátta, az egyszerre vonzó és taszító férfit. *
    - Hogy kerülök ide már megint? Még élek, és az Leyára mondom, nem követtem el olyan sok bűnt, amiért megérdemlem a Pokol Királynője címet! * Ismét megpróbálta kiszabadítani kezeit, de annyira fájdalmas, égő fájdalom keletkezett a kezébe, hogy felsikított. *
    - Most nem érek rá magyarázkodni, drágám. Csak pár percig élvezheted vendégszeretetünket, mert mint mondtad; még élsz. Nemsokára találkozunk, királynőm! * A lény szájából már jött a megszokott tűz, és Arleth ismét az erdőben találta magát, ijedségétől vacogva átkarolta térdeit, és halkan sírdogálni kezdett. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Csüt. Szept. 08, 2011 8:32 am

    Katherine szemszöge
    -Arleth igen is fontos nekem! Elvégre ha egy cseppet sem kedvelném, akkor értelemszerűen nem mentettem volna meg. De megmentettem mivel a barátom. És ha nem lenne az értelemszerűen nem láttam volna amit láttam.
    *Majd vett egy nagy levegőt, és nyugodtabban beszélt tovább.*
    -A látomás tényleg megviselt. De most már...sokkal jobban vagyok. Meg jó esik beszélgetni arról ami történt, illetve nagyon kedves tőled, hogy aggódsz értem.*Mondta mosolyogva miközben elpirult.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Csüt. Szept. 08, 2011 8:47 am

    Keith szemszöge
    - Mondták már neked, hogy szép vagy, amikor elpirulsz? Annyira vidámmá teszi az arcodat *Keith feltette csizmás lábait az asztalra, kicsit lejjebb csúszott a székén és bűbájosan nézett Katherinere. Maga sem tudta miért, de tetszett neki, amikor a lány szemeiben észreveszi az örömöt a szavai hallatán. Úgy gondolta, hogy egész életében eltudná nézegetni azokat a mély, érzelmes szemeket. *


    Arleth szemszöge
    * Arleth percek múlva se nyugodott meg, sőt, egyre jobban zokogott, miközben belegondolt a történtekbe. *
    ~ Hát valóban ilyen szörny vagyok? A bűneim oly súlyosak, hogy nem kapok bocsánatot? Hogy megérdemlem a Pokol Királynőiségét? ~
    * Önkínzóan felidézte a vért a kezein, amikor megölte azokat az őröket, ami után ő maga is megakart halni. A mélységes mély bűntudatot és megvetést, ahogyan magára gondolt. Az álmatlan éjszakákat, a szívszorító rémálmokat. No meg amikor szerelmes lett! Keith elbűvölte őt! Szerette a fiút, teljes szívéből, de elengedte, mert tudta, hogy gyanakszanak rá, és nem akarta mindkettejük vesztét okozni. Azok a hónapok, amiket nélküle töltött el, mielőtt sikerült volna őt elfelejteni...akkor úgy érezte, hogy meghal, és valóban; sose bánta meg azt az affért. Aztán, ahogy elszökött az esküvő előtt. De nem szerette Heliast, és a fiú se őt! Sose lehettek volna boldogok. *
    ~ Megérdemlem vajon ezekért a bűnhődést? Talán igen...de bánom, hogy fájdalmat okoztam sokaknak, pedig nem akartam. ~
    Amet
    Amet


    Hozzászólások száma : 34
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Amet Pént. Szept. 09, 2011 3:55 am

    Coraline kezdte érteni a dlgokat, amik az elmúlt pár napban lezajlottak körüle. De még mindig nem tudja mit akar Keith Arleth-től. Most, hogy látta mennyire fontos Keith-nek Arleth, és Katherine és persze Williamnek is a két lány és ez igaz fordítva is, tudta ,hogy nem fog semmi rossz se történni, legalább is a közeljövőben, úgy határozott elmegy Valorian-ba, és válast keres kérdéseire. Össze a legszükségesebb dolgait és felült lovára Raum-ra és elindult.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 09, 2011 4:47 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth végül megnyugodott, habár úgy érezte, hacsak egy rossz szót szólnak hozzá, újra zokogásban tört ki, ezért inkább úgy gondolta, hogy elég fárasztó volt ez a nap, ezért elindult lefeküdni. Egy gyors varázslattal eltüntette a koszt a ruhájáról és feltett egy egyszerű, de hatásos kendőző bűbájt, hogy valamivel eltakarja a sírástól véreres szemeit. Lassan, komótosan felült Zephyrien hátára, majd nyugodt tempóban hazaügettek. A fogadónál látta a tornácon beszélgetni Katherinet és Keithet, viszont nem akart velük most találkozni, ezért meghagyta okos kis lovának, hogy menjen be egyedül az istállóba, míg ő a szobája ablaka alá sétált. Az ablaka nyitva volt, ahogy jól sejtette. Összeszedte minden erejét, és erősen koncentrálva hollóvá változott. Papként imádott repülni, és ereje nagysága miatt akár órákig tudott transzformálva maradni, most viszont ez a pár pillanat és szárnycsapás is megviselte. Szinte alig esett be a szobájába és már vissza is változott, nem bírt tovább holló alakjában maradni. *
    ~ Bizonyára amikor lemondtam a papságról, és elvesztettem a képességeim java részét, akkor a megmaradtak is legyengültek. A papképességeim egy tízéves szintjén lehetnek. ~
    * Végül nem gondolkodott tovább, csak lefeküdt aludni. Álmai egytől-egyig rémálmok voltak. *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 09, 2011 5:23 am

    Katherine szemszöge
    -Nem, még nem hallottam, de biztosan sokan gondolták már ezt. De te vagy az első aki ezt ki is mondja. És be kell vallanom, hogy az eféle hízelgések, bókok, udvarlások tetszenek. Meg persze nagyon jól esik hallani ezt egy olyan férfi szájából, aki meglehetősen eléggé egy sármos, jóképű egy fickó...*Felelte Katherine teljesen őszintén, mosolyogva. Valamiért úgy érezte, hogy tényleg érez valamit, valami bizalmasat Keith iránt. Szinte egész nap hallgatta volna, hogy udvarol neki.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Pént. Szept. 09, 2011 9:22 am

    Keith szemszöge
    * Keith felkacagott a lány magabiztossága hallatán. "De biztosan sokan gondolták már ezt"! Tetszett neki a lány viselkedése, őszintesége, nyíltsága. *
    - Hát, egészséges önbizalmad az van. De nem köthetek bele, hiszen aki sármosnak és jóképűnek tart engem, az csakis fantasztikus személyiség lehet * vágta rá önelégülten. Egyszer csak észrevette, hogy Arleth lova, Zephyrin lassan elsétál a fogadó előtt és bemegy az istállóba. Csodálkozva nézett a fenséges paripa után, de tudta, hogy nincs baj, mert akkor már felverte volna az egész környéket a nyihogásával. Egyszer már volt "szerencséje" megtapasztalni az állat kirohanását, ha gazdája bajban van. *
    - Azt hiszem Arleth nem akart most beszélni velünk * jegyezte meg, miközben az erdő felé nézett. * Tényleg, merre van Coraline? Kissé ritkán látni őt, nem?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Pént. Szept. 09, 2011 7:44 pm

    Katherine szemszöge
    -Nem tudom. Igazából még nem is volt alkalmam beszélgetni vele. Coraline...nos ő nagyon különc, afféle rejtély. Mindig akkor tűnik fel amikor valami fontos dolog történik, majd aztán el is tűnik.
    *Felelte miközben töltött magának egy kis bort, majd a korláthoz ment. Nekidőlt az egyik oszlopnak majd a messzi erdőt nézte, miközben ivott.*
    -Ma telihold van.Ilyenkor a táj...olyan mesés. De holnap este...holnap a hold vörös színben fog ragyogni, az még gyönyörűbb...Szerinted a hold miért ölt néha vérvörös színt?*Gondolkodott hangosan.*
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Szept. 10, 2011 1:10 am

    Keith szemszöge
    - Talán tiltakozásul a sok vérontás ellen? Vagy valami borzalomnak az előjele? Őszintén szólva, elég ritkán gondolkodok ilyeneken. Te mit gondolsz?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 10, 2011 4:17 am

    Katherine szemszöge
    -Nos én a másodikra tippelek. Szerintem a hold, a nap és a csillagok már előre tudják mit hoz a holnap, és a vérvörös hold ezt jelzi. Hogy a holnap valami különlegeset tartogat majd az emberek vagy valamelyik vagy valamennyi ember számára. De én személyesen a szenvedély, a szerelem időszakának tartom...
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Szept. 10, 2011 4:43 am

    Keith szemszöge
    - A szerelem? Hát, ez az amire soha nem gondoltam volna...Hé, várjunk csak! * Szólt vicceskedve. * És mi van a tavasszal? Nem az a szerelem időszaka, évszaka?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 10, 2011 4:54 am

    Katherine szemszöge
    -De de. A tavasz a szerelem évszaka, igen. Csakhogy a vörös hold háromszor jelenik meg egy évben: most, tél elején és tavasz közepén. Mind a háromszor három éjszakára. Ilyenkor minden ember máshogy viselkedik. Ekkor az emberek nem a fejükkel, hanem a szívükkel gondolkodnak. Ilyenkor az embereket az érzelmeik irányítják.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Szomb. Szept. 10, 2011 6:01 am

    Keith szemszöge
    - Hú, micsoda kavalkádok lesznek itt, ha ez igaz. Mindenhol szerelmes párocskák, kézen fogva, csókolózva a nyílt utcán...Megnézném ilyenkor a komoly, karót nyelt embereket. Há, Arlethre is kíváncsi leszek * elképzelte a lányt, ahogy az rámászik az összes lehetséges hímneműre és csak nehezen tudta visszatartani a nevetést. * Meg persze, rád is.

    Ajánlott tartalom


    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 6 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Ápr. 25, 2024 10:56 pm