GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


2 posters

    Déli Rétek

    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 5:46 am

    Déli Rétek

    A Déli Rétek a fogaó előt, délen terülnek el. Melyeket az emberek már évek óta használnak növények termesztésére, állatok legeltetésére.
    S e hely szintén misztikus, tele van relytelymekkel éppen úgy ahogy az Északi Erdő. Hogy miért?
    Azért mert a rét nyugati szélén lévő temetőbe temetet holtak napnyugtakor fölkelnek sírjukból, s a réten bolyonganak. Ők a lidércek, se nem élők, se nem holtak. A két világ köz barangolnak megnyugvást keresve. Ezért az emebrek elkerülik alkonyat után a rétet, csak a legbátrabbak merészkednek oda, de egy sem tér vissza... csak lidécként.
    Így te mihez fogsz kezdeni? Elkerülöd napnyugta után a rétet vagy nem, s végre a holtak világába kiséred elhunyt embertársaidat?

    Irányítható NJK:
    - A réten lévő tanya tulaja: Lobar
    - A tanya tulajának felesége: Marry
    - Lobar és Marry fia: David
    - Lobar és Marry lánya: Anna
    - Földműve: Tom
    - Földműves: Albert
    - Földműves: Robert
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 6:11 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth kissé búskomoran sétált az egzotikus virágok között, miközben egy helyet keresett, ahol gondolkodhat. Talált is a tóparton egy kis kényelmes, eldugott kuckót, ahol magasan nőttek a növények és a fű, így külső szemlélő nem láthatta meg, csak ha nagyon jó a szeme. Kivételesen nem törődve semmivel, leheveredett a nedves fűre *
    ~ Katherine és Keith előbb-utóbb összejönnek...vonzódnak egymáshoz, ez biztos. Keith engem megöl 6 nap múlva...már, ha megteszi. Kételkedem benne, hogy megtudná tenni. Elvégre mégis csak én vagyok az, az első szerelme. De ha mégis megöl, akkor már sosem leszek többet szerelmes. Arleth, ostobaságokat beszélsz! Úgy viselkedsz, mint valami ostoba kis álmodozós tini, pedig már rég nem vagy az! ~
    * Álmodozása közben a kék eget nézve fohászkodott Leyához, hogy utolsó napjai boldogan teljenek *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 6:12 am

    Williem szemszöge

    *Williem már egy jó ideje kint volt aszabad ég alatt. Talán már vagy egy jó fél órája lehetet , hogy otthaygta hugát és a kis társaságot. maga Williem nem is bánta meg, hogy ezt tette.*~Vámpír vagyok, a hugom pedig félig. És az a kis társaság most mindenről tud. Így nem lesz élvezetes itt lenni, de...de talán még jó is lehet.Igen, jó is leszha végig a szomámban maradok... Jajj szed össze magad Williem, nem lehet ilyen gyáva nyúl elvégre vámpír vagy!~ Mondta magában miközben a réteket járta. Régebben, sokkal régebben e szép, gyönygörű, élettel teli rétek még tetszettek neki, de most már nem. Mostmár csak gondolkodni jön ide, meg azért, hogy egyedül lehessen.
    Így járrkált a réten míg megpillantotta Arleth-et a kis tópartnál. egyeedül üldögélt ami Willem-t nagyon érdekelte, hogy ő miért is hagyta ott a többieket. mert semmi kétség, a többiek a fogadóban vannak.*
    -Arleth?-*Mondta kedvesen, mosolyogva miközben leült a lány mellé.*-Jól vagy? Tán bánt valami vagy mi történt amiért te is eljöttél a többiektől?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 6:12 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth azonnal felállt, ahogy meghallotta az ismerős hangot. Nem csalódott, Williem volt az. A fiú elgondolkodottnak tűnt, olyannak, amilyennek ebben a pillanatban magát is érezte *
    - Oh, Williem * kissé kipirultan kezdte el ruhájáról lesöpörni a faleveleket, fűszálakat, de a fiú kétkedő szemére nézve, abbahagyta a szerencsétlen próbálkozást. Ezekben a pillanatokban eszébe sem jutott arra gondolni, hogy ez a fiú veszélyes * Csak...kezdtem magam feleslegesnek érezni. Tudod, Katherine és Keith...szóval jobb nekik kettesben. Felesleges lenne megkérdeznem, hogy te miért mentél el, nem? Ha arra gondoltál, hogy megvetünk téged s a húgodat, akkor tévedtél. Nem olyanok vagyunk, akik megvetnek valakit a származása miatt.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 6:12 am

    Williem szemszöge
    -A származásommal nincs semmi bajom. Elfogadtam és nagyon is szeretem, hogy vámpír vagyok. Nem halok meg, nem fogok ősz, öreg és lassú apóka lenni. Meg amúgysem fog rajtam sem a kereszt, sem a fokhagyma, sem a karó és még a napfény sem. De ahhoz, hogy ne halljak meg vért kell innom ami...nincs ellenemre.*Mondta Williem miközben felállt és lazán nekidőlt egy nagy tölgyfához.De szemét végig Arleth-en tartotta.*-Igazából nem azért mentem el, mert féltem, hogy megvettek. Nem drágám,... én korántsem vagyok félős. Éppen ellenkezőleg, te vagy az akinek félnie kéne...tőlem.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 6:13 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth jóízűen felkacagott Williem szavaira, habár azok nem voltak viccesek *
    - Tudod, ha a régi, kis elkényeztetett hercegnőke lennék, aki régen is, valószínűleg fenyegetésként venném a szavaidat, vagy legalább óvakodnék tőled, és rettegnék, de most! Ha úgy látod jónak, akkor csak rajta; ölj meg, szívd ki a vérem, vagy tégy amit akarsz. Elképzelni se tudod, hogy mekkora terhet vennél le a vállamról, ha megölnél.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 6:13 am

    Williem szemszöge
    *Willem nem tudta megállni,hogy Arleth után ő is felkacagjon. Majd komoly képet vágott, közben végig a lány piros szemeibe nézett.*
    -Tudod ha nem dobogna a szíved, és nem lenne ilyen illatod azt hinném, hogy vámpír vagy kedves. De nem nem akarom a halálodat, nagy kár lenne. Inkább változtatnálak át , vagy szeretnék beléd mintsem, hogy véredet oltsam.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 6:14 am

    Arleth szemszöge
    - A szemem miatt sokan néztek vámpírnak, vagy valami démoni teremtménynek. Pedig csak egy kis bájital balesetem volt. Ha már a halálozásomat kilőttük, akkor inkább maradnék ember, legalábbis a közeljövőben. A szerelmes részt pedig inkább elengedem a fülem mellett, mert hidd el, csak a bajt hoznám rád. Azt pedig nem akarom és nem is akarnám * Arleth szomorkásan pillantott rá, de érezte, hogy kissé el is pirult, ezért inkább hátat fordított Williemnek és a tavat bámulta *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 6:14 am

    Williem szemszöge
    -Tipikus nem érdekel engem semmi már az életben duma... Mégis az életed nem lehet olyan szörnyű, hogy lemondj róla. Csak van valami szép emléked, amiért kedves neked az élet... Ja és ezt a "csak bajt hoznék rád" szöveget meg én engedem el a fülem mellet, mert én nagyobb veszélyt jelentenék rád, mint bármi más ezen a világon. De ha nem, akkkor nem, én nem kényszerítek rád semmit, legalábbis most nem...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 6:15 am

    Arleth szemszöge
    - Várj, várj, várj...kényszeríteni? Ami azt illeti, csak megjegyezted, hogy inkább szeretnél belém, minthogy megölj. És azt hiszem, félreértettelek. Az egy ajánlat volt?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 6:15 am

    Williem szemszöge
    -Megjegyzés, ajánlat... a kettő végül is ugyanaz. Bár ha a végéén végül beléd is szeretnék, az eléggé necces lenne. Elvégre te ember vagy, én pedig egy vámpír. De...talán nem is lenne olyan vészes, szeretem a másfajú, okos s rendkívül gyönyörű hölgyeket.
    *Jegyezte meg miközben fölmászott a fára, s ott kényelmesen elhelyezkedett, majd elkezdet filozófiázni.*
    -Egyesek úgy vélik az emberek és más ahhoz hasonló természetfeletti lények teljesen különböznek egymástól. Szerintem pedig nem, éppen ellenkezőleg, szerintem nagyon is egyformák. Elvégre mind a kettőben megvan minden ami az élethez kell. Van eszük, testük, lelkük és mindegyikben megvan a maguk kis...szenvedélye. Vagy nem?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 04, 2011 3:29 am

    Arleth szemszöge
    - Kihagytad a gonoszságot. Mindenkiben van gonoszság. Legalábbis tapasztalataim szerint nem léteznek tökéletesen tiszta emb...lények. Csak vannak, akik ezt elismerik, és vannak akik álszentül tagadják. Például vegyünk engem. Kinéznéd belőlem, hogy elárultam a családom, megcsaltam a vőlegényem, gyilkoltam, és kihasználtam rengeteg embert, akik nem láttak a helyes kis pofim mögé? * Arleth hevesen gesztikulált, végül nagyot sóhajtva megigazította zilált haját, majd, hogy kissé lenyugodjon, térdig felhúzta a szoknyáját és belegázolt a vízbe. El nem tudta képzelni, hogy mennyire szánalmasan festhet, ezért háttal a férfinek tovább beszélt *
    - De eltértem a tárgytól, bocsánat. De, ha amiatt félsz, hogy te vámpír, én meg ember; ki kell ábrándítsalak: nem vagyok ember. Vagy legalábbis nem teljesen. Anyám árva volt. Sose ismerte az én nagyanyámat, de pár vizsgálat után kiderült, hogy a vérében van valami, ami nem emberi. Nem tudták beazonosítani, hogy mi is, ebből pedig azt szűrték le hogy valami ritka fajból származhatott a nagyanyám, olyanból amiről nincsenek külsődleges leírásokon kívül semmi adat. Se vérminta, se semmi. Szóval, variálhatunk: vagy negyedrészig sellő vagyok, vagy elf, és a legesélyesebb a tünde. Ha anyám félig elf lenne, akkor nem nézne ki emberiül, nem igaz? Ha sellő, akkor hol az uszonya, vagy az élénk hajszín? Olyan fakó szőke haja van, hogy az nem lehet sellő. Így, valószínűleg tünde, de a papok nem zárták ki a többi lehetőséget se. Anyám szép is, erős mágus is, nagyon jól tartja magát. És a tündék halhatatlanok. Nem tudom, hogy mennyi öröklődik a nem tiszta vérű tündéknek, de lehet, hogy még a halál sem állhatna közénk. De most már átadom a szót. Szerintem életemben nem beszéltem ennyit * Arleth lassan újra feloldódott, így mit sem törődve azzal, hogy Williem vele van, és hogy férfi is; hanyatt feküdt a vízben. remélte, hogy a ruha anyaga van olyan vastag, hogy ne látszódjon át a finom, nagyrészt fehér anyag *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 04, 2011 3:30 am

    Williem szemszöge
    -Hát igen, mindenkiben van valamennyi gonoszság. vannak akik elfogadják, hogy ők maguk vagy mások a gonoszok, de van akik ezzel nem is törődnek. Hát őszintén még belőled is ki lehet nézni, hogy gonosz vagy elvégre miért lennél itt? A te korodban, már megbocsáss illendő lenne megházasodni és élni valahol boldogan amíg meg nem. Úgyhogy valami nyomós okod biztos van rá, hogy itt vagy, egyedül, ráadásul ilyen magaviselettel.
    *Mondta unottan Williem, ki ahelyett, hogy férfi létére Arleteh bámulta volna ahogyan az megmártózik ruhástól a tóban, a környéket bámulta. A fán ellehetett látni egyik oldalt a rétek légvégéhez illetve a másik oldalt az erdő sűrűjébe lehetett bepillantani. Majd miután megemésztette a lány irtóra hosszú monológját, rátért a tárgyra.*
    -Hogy én attól félek, hogy te ember vagy én meg vámpír? Meg ezek szerint féltünde lennél, így a halál sem állhatna közénk? Sajnálom kedves, ezt elkélne magyaráznod egy kisebb monológban. ugyanis ha jól értem te össze akarsz jönni velem?*Értetlenkedett, amikor az egészet jól értette. De jó játéknak találta, ha egy kicsit csipkelődik Arleth-el.*
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 04, 2011 3:30 am

    Arleth szemszöge
    - Eddig úgy tűnt, hogy te akarod * csipkelődött most Arleth * De, talán igazad van, inkább tisztességesnek kéne lennem, keríteni valami pénzes pasast, aki van olyan ökör, hogy elvegyen, és élni a "boldogan amíg meg nemet". Amúgy pedig negyedtünde, nem pedig féltünde. Szépnek szép vagyok hozzá, nem? * Viccelődött. Még mindig a vízen feküdt, de egyre jobban fázott, ezért lassan kiindult a partra. Sajnos ruhája átázott, de az anyag elég vastag volt a mellrésznél, így pedig csak a lábai látszottak át, felfedve, hogy nem visel harisnyát. Nemtörődöm arcot vágott, miközben belebújt bíborvörös bársonyköpenyébe. *
    - Bár meglehetősen felesleges lenne férjhez mennem. Nem sokára én már sehol se leszek. Hacsak nem a földben. Remélem eléggé megbántam a bűneimet, hogy Leya megbocsásson * próbált viccelődni megint a lány *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 04, 2011 3:31 am

    Williem szemszöge
    -Jah igen, szép vagy hozzá, hogy egy dagadék pénzeszsák elvegyen... De nem pazarolnám a helyedben arra az életem, hogy valami ökör elvegyen. Inkább valami...sokkal jobb jelöltet keresnék egy kövér, pénzes fickótól aki egész nagy az aranyát számolgatja és az újdonsült,szép feleségét mutogatja minden bálon...
    *Mondta unottan Williem miközben még mindig a fán volt, és még mindig a tájat nézte. ~Mindjárt dél, nemsokára vissza kéne indulni ha nem akarjuk lekésni az ebédet.~ Gondolta magában Williem majd eszébe ötlött, hogy ő vámpír neki vérre van szüksége és nem olyan ételre amit a halandók fogyasztanak. Ráadásul ha megéhez ne itt van neki Arleth... de nem ezt gyorsan elfelejtette, jobb dolga is volt most minthogy vért szívjon.*
    -Hát igen valamennyire akartam, hogy az enyém legyél, de igazából csak hangosan gondolkodtam.*Mondta miközben kecsesen leugrott a fáról és odament a lányhoz.*-De ne sajnáld, hogy csak gondoltam elvégre most mondtad, hogy nemsokára a túlvilágon leszel. De miért? Egy ilyen magadfajta szépséget nemszokás csak úgy a semmiért eltenni lábalól. Hát mond el, hogy mi a baj? Nyugi tanultam bűnözői lélektant, elvégre én sem vagyok jó. De értek a gyónáshoz is, és jobb lesz ha gyónsz mert itt nem találsz papot csak mérföldekkel arrébb.
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 04, 2011 5:51 am

    Arleth szemszöge
    - Hát, a semmiért valóban nem szokás senkit megölni, de nem is mondtam, hogy ártatlan vagyok. De tudod mit? Elmesélem rövid kis élettörténetemet, legfeljebb te ölsz meg és nem az akinek kéne * Arleth maga sem tudta, hogy miért akarja beavatni Williemet, de úgy érezte, muszáj elmondania valakinek *
    - Nos * szusszantott egy nagyot * valoriani vagyok. Édesanyám és édesapám is az. A szüleim befolyásos nemesek, szinte csak a király, Neban Maha és a királyné, Rossaluna Maha áll felettük. Ha ez mind nem lenne elég, apám és a király legjobb barátok, ezért amikor a királyné és édesanyám egyszerre lett terhes, és megtudták, hogy én lány leszek, az ő gyermekük pedig fiú, házassági szerződést kötöttek, hogy én legyek a herceg, Helias jövendőbelije. Kiskoromban meg voltak róla győződve, hogy nálam jobbat nem is találnának neki, mert erős vagyok, gyönyörű, és a hozományom aranya több, mint a népesség száma. Aztán ugye elkezdődött a papképzésem gorban, utána pedig megtanultam hercegnőként viselkedni és ezekben az években csaltam meg Heliast, mert szerelmes lettem. Mielőtt kérdeznéd, igen, Keith a volt szeretőm, több mint egy évig titokban együtt voltunk. Aztán elváltak útjaink, én pedig egy nap láttam két valoriani katonát, akik derioniakat kínoznak. Kegyetlennek tartottam őket és...akkor gyilkoltam először. A derioniakat elengedtem, majd pedig segítséget kértem egy barátomtól, hogy tanítson meg mágusnak, mert nem éreztem magam papnak. Pár pap képességem megmaradt, de nem túl sok. Aztán az esküvőm napja előtt elszöktem, de valaki fel akart tartani ezért az illetőt is megöltem. Aztán, ide jutottam. A király bérgyilkost fogadott ellenem, hogy öljön meg, ő pedig úgy állítja majd be az eltűnésemet, mintha Ruard Lopesa rabolt és ölt volna meg. Elvileg még hat napom van. Ravasz, nem? * Arleth érdeklődve pillantott Williemre, és azon gondolkodott, hogy vajon megöli-e vagy életben hagyja *


    A hozzászólást Sephtona/Freiellla összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Hétf. Szept. 05, 2011 3:35 am-kor.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Eper Vas. Szept. 04, 2011 6:09 am

    Williem szemszöge
    -Hát ilyenkor azt kéne tennem, hogy megöllek. Mivel az ellenséget meg szokták ölni. De nem kedves el kell keserítselek nem én foglak megölni. mert nem vagyok én ilyen gonosz, még ha vámpír is vagyok.De ha azt mondod, hogy meg fog téged ölni valaki hat nap múlva...Akkor az illetőnek itt kell lennie a fogadóban. És valaki olyasvalakinek kell lennie aki ismeri a múltadat, tehát nem idevalósi. Ez a személy nem lehet más mint...de akkor ő is hazudott. Istenem Keith egy bérgyilkos lenne aki a te életedet akarja kioltani és most egyedül vagy Katherine-nel?
    Sephtona/Freiellla
    Sephtona/Freiellla


    Hozzászólások száma : 188
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 01.
    Age : 27
    Tartózkodási hely : A monitor előtt

    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Sephtona/Freiellla Vas. Szept. 04, 2011 6:24 am

    Arleth szemszöge
    - Olvasol a gondolataimban? Ha Katherine miatt aggódsz, nem kell. Ha Keith lenne is olyan bolond, hogy megpróbálja megölni az egész fogadó előtt, lelepleződne és nem tudna engem megölni, mert köröznék. De most elültetted bennem a gyanakvást, siessünk a fogadóba! * Arleth átkozta magát amiért gyalog jött, de azért rohanni kezdett a fogadó felé, közben megragadta Williem karját és maga után húzta *

    Ajánlott tartalom


    Déli Rétek Empty Re: Déli Rétek

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Okt. 17, 2024 8:12 pm