GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


3 posters

    A Vörös Rózsa Fogadó

    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:42 am

    Arleth szemszöge
    - Hm, izé, azt hiszem ezeket tényleg kizárhatjuk * pillantott Keithre kérdőn. Az megértette a kérdést, s bólintott, majd pajzán pillantással most ő nézett kérdőn Arlethre.
    ~ Ez a mocskos disznó egy cseppet sem változott. ~
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:42 am

    -Nos öröm volt veletek elcsevegni, de már későre jár. Sötétedik, alkonyat van úgyhogy én most már megyek aludni. Hol nap még beszélünk. Sziasztok!
    *Monta Katherine majd fölállt az asztaltól és felmet az emeletre vezető lépcsőn. Ahonan néhány pillanat múlva ajtó becsukódó hangja hangzott.*
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:42 am

    Keith szemszöge
    - Nos, köszönöm e kellemes, női társaságot, de elég későre jár, nem ártana eltenni magunkat holnapra. Miss Belaqua, Katherine, Arleth * Keith úgy tett, mintha megemelné láthatatlan kalapját, majd felment a lépcsőn a szobájába, ami a 14-es volt.

    Arleth szemszöge
    - Utálok neki igazat adni, de ez egyszer muszáj lesz. Én is távoznék. Jó éjszakát, holnap látjuk egymást * Arleth szép, finom mozdulatokkal távozott a asztalhoz, majd szobájába ment, ahol nyugovóra tért *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:42 am

    Coraline kilépett a folyosóra. Majd elindult lefelé a lépcsőn. Mielőtt kilépett az ajtón meghagyta a kocsmárosnak, hogy szóljon a többieknek, hogy elment lovagolni az erdőbe.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:43 am

    * Arleth kissé álmosan ment le a fogadóba, és csodálkozására ott még senki nem volt *
    ~ Mióta vagyok én koránkelő? Atyaég, mivé lesz a világ? ~
    - Elnézést! * szólította meg a csapost * Nem látta itt Katherinet? Esetleg Carolinet? * A csapos elmondta neki, hogy Coraline kisasszony lovagolni ment, Katherine pedi még nem jött le *
    - Köszönöm * válaszolta hálásan Arleth. Leült egy asztalhoz és rendelt magának egy csésze kávét és egy kis palacsintát reggelire *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:44 am

    ~ Halálra fogom unni magam egyedül...hé, de nem is kell egyedül lennem! Megyek, lóra pattanok és reménykedek, hogy beérem Coralinet ~
    * Ezzel az elhatározással Arleth az istállóhoz ment, ahol kikérte Zephyrint, majd kis nehézségek (~miért az ilyen napokon kell nekem a legszebb ruháimat felvennem?!~) árán felült rá, majd vágtatni kezdett az volna, de megpillantotta Coralinet, az istálló mögött, éppen a lovát nyergelte fel *
    - Ááá, Coraline, de jó, hogy még itt elkaptalak! Mehetek veled lovagolni?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:44 am

    -Hát persze gyere! De... biztos, hogy ez a ruha a legalkamasabb?- kérdezte Coraline, mikozben elkészült Raum felnyergelésével és lóra pattant.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:44 am

    - Nem, egyáltalán nem biztos, de ki tudja? Talán már holnap meghalunk, nem igaz? Rúgjunk ki a hámból!
    ~ Úristen, mi van velem? ~
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:45 am

    *Amint a testvérpár kilépet Katherine hálószobájának ajtaján, egymás mellet szép csöndben elindultak a lépcső irányába. Williem szépen, kecses mozgással lépkedett, míg Katherine alig állt meg a lábán. A lány egyfolytában szédült, és már szinte hallucinált. Már a lépcső alján tartottak amikor Katherine véletlenül megbicsaklott, de szerencsére a bátyja még ép időben elkapta.
    -Ohó, egy kicsit óvatosabban lépkedj!*Mondta miközben megfogta a lány karját, nehogy elessen.*
    -Hidd el te is így viselkednél, ha egy vámpír most először szívná a véred, illetve először innál vért...*Mondta majd gyorsan a szájához kapta az egyik kezét, mert rosszul lett a konyhából jövő szagok miatt.*
    -A vértől sokkal erősebnek kéne lenned, nem pedig sokkal gyengébbnek. Furcsa...
    *Gondolkozott hangosan a vámpír, de a varázslónő nem méltatta válaszra.
    Helyette Katherine inkább körbenézett, ismerős arcok után kutatva.*
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:45 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth és Coraline belépett a fogadóba. Arleth örömmel fogadta, hogy ruhája nem lett koszos, haja nem kócos, és ezúttal semmije se ficamodott ki. Le akartak ülni egy asztalhoz, de alighogy helyet foglaltak az egyik fal melletti asztalnál, meg is pillantották Katherinet és a bátyját. Arleth integetett nekik, jelezve, hogy jöjjenek ide *

    Keith szemszöge
    * Keith úgy érezte magát, mint aki másnapos. Furán dülöngélve támolygott le a lépcsőn, és csodálkozott, hogy mitől van ez, hiszen tegnap nem is ivott olyan sok bort. Ám, amikor megpillantotta lent Katherinet és Arlethet, azonnal "kijózanodott". Szégyen lenne előttük imbolyogni. Odament Arlethék asztalához, és kérdezés és minden egyéb nélkül helyet foglalt *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:45 am

    *Amikor meglátta Katherine, hogy Arleth és Coraline belépet a fogadóba, rögtön jobban érezte magát. Így amikor azok helyet foglaltak egy asztalnál ő és Williem odamentek hozzájuk, majd Katherine örömmel látta, hogy Keith is csatlakozott a kis társasághoz.*
    -Sziasztok! De jó megint így együtt lenni!-*Mondta Katherine miközben leült.*
    -Jó reggelt.*Mondta Williem miközben ő is leült.*
    -Hogy vagytok?*kérdezte Katherine a társaságtól.*
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:45 am

    Keith szemszöge
    - Köszönöm a kérdést, Katherine, mint a mosott sz*r * az asztalnál innen-onnan halk kuncogás lehetett hallani, majd Arleth tarkón csapta Keithet *
    - Aúú! Mióta edzel te?

    Arleth szemszöge
    * Arleth figyelmen kívül hagyta a kérdést és szúrósan meredt Keithre *
    - Másnapos vagy? Esetleg megint lefejelted az ablakodat, mint amikor gyerekek voltunk?
    - Azt hittem az a történet köztünk marad, Arleth.
    - Szóval másnapos vagy. Máskor sose hívsz Arlethnek.
    - Lebuktam.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:46 am

    - Jó reggelt- mondta Coraline, de alig , hogy kimondta ajkába harapott, hogy elfolytson egy mosolyt Arleth és Keith beszélgetése közben.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:46 am

    *Arleth és Keith kis jelenete még a fejfájós Katherine-t is mosolyra késztette, sőt a lány még a szeme sarkából azt is látta, hogy bátyja is szintén kuncog.*
    -Srácok, szerintem még túl korai az ilyen....*Mondta Katherine majd hirtelen a fejéhez kapott.*-Auú...
    -Mit hozhatok önöknek?*Kérdezte az éppen arra járó pincérnő.*
    -Alkoholt, a legerősebbet ami csak van...*Mondta Katherine gyorsan miközben halántékát maszírozta.*
    -Úgy értette egy tea, egy egyszerű de sok kamillát és egyéb növényt tartalmazó tea és egy sütemény megfelel neki.*Javította ki Williem Katherine rendelését.*
    -Mi?! De hisz én nem is kérek...
    -De azt kérsz, nincs nyavalygás!*Mondta Williem majd többet nem is foglalkozott a húgával, helyette a többiekhez fordult.*-Ti mit kértek?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:46 am

    Arleth szemszöge
    - Nekem valami nyugtató jellegű teát, ha kérhetném. Neki pedig * bökött Keith felé *, valamit ami kijózanítja.
    - Hé! * Háborodott fel Keith * Ne rendelj helyettem!
    - Jó, akkor rendelj magadnak!

    Keith szemszöge
    - Kérnék valamit, ami kijózanít! * Keith szemtelen vigyort küldött Arleth felé *
    - Ennek sok értelme volt * dőlt hátra a székében Arleth fejcsóválva *
    - Mindig enyém az utolsó szó.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:46 am

    *Katherine már megint elnevette magát asztaltársai humoros jelenetétől, a többiekkel együtt. Sőt még a pincérnő is kuncogott miközben elment.*
    -Azt mondjátok, hogy régi ismerősök vagytok.*Mondta Katherine Arleth-ék felé fordulva.*-Nos ez a jelenet jól bizonyítja ezt a az állítást, de...merem feltételezni, hogy több volt köztetek egy egyszerű barátságnál.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:47 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth megszokottan felöltötte semmitmondó pókerarcát, majd igyekezett diplomatikus választ adni *
    - Mielőtt választ adnék, megkérdezhetem, hogy miből gondolod ezt?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:47 am

    -Az előbbi kis jelenetből. De ha nem akarod,azaz akarjátok elmondani az igazat, akkor rendben. Tiszteletben tartom az érzéseiteket, és a titkaitok, így ha nem mondod el.. akkor nem kérdezem. De csak, hogy tud, nem csak neked vannak olyan ügyeid, titkaid amikről csak kevesen vagy senkik sem tudnak...
    *Felelte Katherine teljesen nyugodtan, nem törődve azzal, hogy mit szól hozzá a bátyja. Sőt ha kell azt is megfontolta, hogy bevallja mik is ők.*
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:47 am

    - Ezzel mire célzol Katherine? - * csúszott ki a kérdés Coraline szájan, ~ hoppá, ezt lehet, hogy nem kellett volna mondanom ~ * majd nyugodt hangon hozzátette * - Mármint, ha nem akarod nem kell megmondani - *miközben ezt mondta felöltötte legszebb, legbarátságosabb mosolyát, ami mindig bevállt.*
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:48 am

    -Így igaz!*Helyeselte Williem.*-Ha nagyon szemlyes a dolog, akkor ne mond el! Különben sem akarod elmondani...
    -De!Igenis el akarom mondani mert,...mert én nem tudok titkok és hazukságok közöt élni!*Mondta Katherine miközben a pincérnőtől átvette az ételét és lassan kortyolgatni kezdte a teát.*-Mi a véleményetek a másfajúakról, a...félvérekről?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:48 am

    * Coraline-t meglepte a kérdés, de azért válaszolt: *

    - Életem során még nem volt különösebben dolgom másfajuakkal és félvérekkel, ezért nincs gondom velük - * felelt Coraline közömbösen * - ezt netán azért kérded, mert másfajú vagy félvér lennél? Milyen fajú vagy akkor?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:48 am

    -Hát rendben, ne kerülgessük a forró kását....*Sóhajtotta Katherine.*
    -Ah, ebből nekem elegem van...Ha kerestek a terasznál megtaláltok.*Mondta majd alig hallhatóan Katherine fülébe súgta.*-Ezért még számolunk, Katherine!
    *Majd Williem távozott az főbejáraton. Katherine meg nagyot sóhajtott majd a süteményét csipegetve folytatta.*
    -Igen, eltaláltad Coraline, félvér vagyok. Félvér vagyok, míg a bátyám nem. Tudjátok a Newdoll dinasztia rendelkezik vámpír génekkel, így...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:49 am

    - Ó, szóval te félvámpír vagy - * jelentette ki Coraline * - és mivel táplálkozol? Vérrel vagy esetleg mással is?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:49 am

    Arleth szemszöge
    - Félvámpír? Nem is tudtam, hogy a vámpírok létrejöhetnek a harapáson kívül máshogy...Mármint, hogyan lehetsz félvámpír? Az egyik szülőd az volt, a másik meg nem? És...és a bátyád?


    Keith szemszöge
    - Nocsak, mik ki nem derülnek! Végre egy kis izgalom, nem csak szappanopera jelenetek *Keith gúnyolódva pillantott Arleth felé, célozva eddigi hazugságaira * De az engem is érdekelne, hogy hogyan lehetsz az?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:49 am

    -Az anyám mágus volt, így örököltem a képességeit. De persze ő ember volt, apám meg egy vámpír. Apai ágon sok családtagom volt vagy van vámpír így, nem kétség hogy én is az vagyok. De mivel anyám ember apám meg vámpír, így én csak félvámpír vagyok. De a bátyám...nos ő más tészta. Mert az első szülöt gyerek nagy eséllyel örökölte apám és nagyapám meg a dédapám "jó" vámpírgénjeit. Meg persze úgy tartja a hagyomány, hogy az elsőszülötet nemtől függetlenül amint betölti a felnőt kort a család legidősebb vámpírjának meg kell harapnia őt, hogy igazi vámpír lehessen. Így Williem teljes vámpír, és hát...jobb ha óvakodtok tőle, nehogy az étlapján szerepeljetek mint... főfogás vagy desszert.*Mondta miközben lehajtota a fejét és végig a teáját nézte.*-Nos, akkor mit gondoltok rólam? Gyilkos vagyok, egy szörny akit el kéne pusztítani...vagy egy "szépség" akit ugyanúgy kéne lefogadni és tisztelni a közösségben mint a normális embereket?

    Ajánlott tartalom


    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 4 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Márc. 28, 2024 12:58 pm