GoA4ever

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

GoAások


3 posters

    A Vörös Rózsa Fogadó

    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:33 am

    Coraline épp a szobája felé igyekezett, amikor a lépcső melletti ablakon át megpillantott egy sötét alakot, aki Arleth ablakából mászott le. ~ Ki lehet ez? ~ De az alak eltűnt, Coraline pedig nem foglalkozott tovább vele, egyenlőre.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:33 am

    -És azt amúgy tudtad, hogy a szörnyek ellen az ezüstkard sokkal hatásosabb mint az acélkard?*Mondta Katherine miközben varázskönyvét olvasta.*-Vagy, hogy a szörnyek mind a gonosz istenek szolgái és azért jöttek, hogy leigázzák az emberiséget?
    -Mi?ezeket a marhaságokat mind onnan szedted?*Mutatott Williem a varázskönyv felé.*
    -Nem egészen. Innen csak varázslatok, rituálék, bűbájok, varázsitalok, szörnyek, átkok. Úgyhogy ez embernek más könyvet is forgatni a kell a kezében, hogy tisztában legyen a dolgokkal.
    -Hát, jó. Akkor megyek zsákmányszerző útra, és egyedül hagylak, hagy tanulj.*Mondta Williem aztán felállt az asztaltól.*
    -Zsákmányszerző út?Csak nem vérre szomjazol?*Kérdezte bátyjától ijedten a lány.*
    -De de. De nyugi nem a városba megyek, hanem egy messzebb lévő városba.
    *Mondta aztán már ki is lépet a fogadó ajtaján, egyedül hagyva Katherinet. Ki, hogy már nem volt kivel társalognia még jobban belemerült varázskönyvének elemzésében. Éppen egy kis tűzvarázslatot olvasott, melynek megtanulásával a mágus képes egy tűzgömböt létrehozni.~Ha ezt a varázslatot kombinálnám a telekinézissel, akkor meg tudnám gyújtani a kandallóban lévő fahasábokat anélkül, hogy odamennék...~ Gondolta magában majd cselekedett. Kezeit furcsán mozgatta a levegőben közben halkan motyogott bár szót idegen nyelven, majd néhány perc múlva kis tűzgömb jelent meg a kezei között. Aztán elkezdte lebegtetni a gömböt, mire az pár perc múlva a kandallóhoz ért, és meggyújtotta a farönköket.
    Most már a kandallóban lobogott a tűz, egyszerre melegebb lett az épületben. S Katherine érzete, hogy minden szempár rá szegeződik, így nagy varázskönyve mögé bújt, hogy elkerülje az emberek tekintetét.*
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:34 am

    Keith szemszöge
    ~ Nocsak! Egy másik mágus...és telekinézés képessége is van...eddig csak Arlethről tudtam, aki képes rá és soha nem is hallottam másról, aki megtudja ezt csinálni...habár, az a szívtelen boszorkány a jövőbe is láthatna, ha akarna ~
    * Keith elégedetlenül mordult fel, ahogy eszébe jutottak a régi emlékekek, és figyelmét újra a lány felé fordította. Csinos volt, kissé fiatalabb tőle, talán 2-3 évvel...Kiitta korsójában lévő utolsó kortynyi sörét, majd felbátorodva a felállt és a lány asztalához lépett *
    - Elnézést, kedves, leülhetek? * Csábos mosolyt vetett a lányra, majd választ sem várva leült *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:34 am

    *Amint Katherine észrevette, hogy társasága akadt becsukta könyvét, és félretette. Az idegenre pillantott, kiről megállapította, hogy nem mágus, így egy kicsit megkönnyebbült, de még nyugtalan maradt, elvégre a férfi mégiscsak idegen volt számára, de volt benne valami különös ami felkeltette Katherine érdeklődését.*
    -Nos ha már leült, akkor persze, hogy leülhet.*Mondta miközben viszonozta a férfi mosolyát.*-A nevem Katherine de Newdoll, mágus, ahogy biztos látta az előbbi kis jelenetet....És önben kit tisztelhetek, uram?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:34 am

    Keith szemszöge
    - A nevem Keith, mylady. Igen, láttam kegyed csodálatos tehetségét. Mondja kérem, milyen mágusnak lenni? Mint láttam, fantasztikus képességek birtokában van. Sose értettem a mágusok gondolkodását, annyira...váratlan döntéseik vannak * Keith megpillantotta a pincérnőt, majd rendelt egy-egy pohár bort mindkettejüknek *
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:35 am

    Coraline odament Katherine-ékhez.

    - Sziasztok! Leülhetek? ~ olyan ismerős ez a köpeny. Csak nem ezt láttam kimászni Arleth ablakából? ~
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:35 am

    -Coraline?Ööö...hát persze,foglalj csak helyet.
    *Felelte Katherine Coraline kérdésére. Majd Keith-hez fordult, hogy az ő kérdésére is válaszoljon.*-Nos nem mindennapi mágusnak lenni. Ha az ember mágus, akkor parancsolhat az ősi négy elemnek, irányíthatja azokat különféle varázslatokkal. Meg persze van még pár tiltott, veszélyes bűbáj, rituálé, átok. Emellett még a mérgek, varázsitalok, gyógyfüvek. De ezekhez csak azok amikhez egy mágus érthet. Ahhoz, hogy az ember mágussá váljon, rendelkeznie kell az Erővel, amitől különbözik a többi embertől. Utána tanulnia kell,gyakorolnia és át kell esnie a beavatási szertartásokon, s ha ez mind megvan az illető hivatásos mágus...De azt nem árt tudni, hogy vannak jó és gonosz mágusok is, és nem szabad megbízni bennük, mert a végén mindig becsapják az embereket. Ugyanis a mágusokat csak egy cél vezérli: a tudás, a hatalom, meg ilyenek. Mindenesetre én a "jó" mágusokhoz tartozok. Bár én személy szerint utálom, hogy az emberek mágusnak szólítanak. Jobban szeretem ha úgy szólítanak, hogy varázslónő, annak jobb a hangzása...És nektek mi a foglalkozásotok, Coraline, Keith?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:35 am

    Keith szemszöge
    - Nos, én az éjjeljáró kasztot erősítem, ha kegyed erre kíváncsi, és Gorban dolgozok, mint bártulajdonos. Igazán felkapott hely * Keith szemrebbenés nélkül hazudozott, mézesmázos hangján, igyekezve minél jobbnak tűnni. Estéjét bearanyozta, mikor meglátta a lépcsőn megdermedve álló Arlethet, aki pont őt nézte *

    Arleth szemszöge
    * Arleth fáradtan és döbbenten sétált le óvatosan a lépcsőn. Bokáját egy régi pap képességgel rendbe hozta, de nem akarta elárulni senkinek, hogy képes ilyenekre, így egy kicsit bicegve járt, habár nevetségesen érezte magát. Amint leért a lépcsőn megint megpillantotta azt az ezüst hajkoronát, amit megint csak nem akart. Ma már másodszorra. Megijedt, amint észrevette mellette barátnőit. Sutba dobva tervét, rendes, kecses léptekkel odament a többiekhez *
    - Kellemes estét! Nem bánjátok, ha csatlakozok?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:36 am

    - Én íjász vagyok. Különösebben nem csinálok semmit -Coraline nem mondott túl sokat de legalább nem hazudott. Ekkor meglátta Arleth-et a lépcsőn. A lány szeme tele volt félelemmel. ~ Most már biztos vagyok benne, hogy ez a Keith mászott ki Arleth ablakából. De mit akarhatott tőle? ~
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:36 am

    Hát persze!Foglalj csak helyet Arleth, van még itt hely.
    *Felelte Katherine Arleth kérdésére.*
    -Ja és engedjétek meg, hogy bemutassalak titeket. Arleth ő Keith, Keith ő Arleth. Mind a ketten Gor-ból jöttetek, vagyis ezt állítjátok, hát milyen furcsa véletlen nem igaz?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:37 am

    Keith szemszöge
    * Keith majdnem felnevetett Katherine monológja hallatán. "Furcsa véletlen"! Tetszett neki a lány naivsága, de összeszedte gondolatait és doromboló hangon válaszolt *
    - Óó, mi már ismerjük egymást, nemde, kedves Arleth? Régi...hm, barátok vagyunk, azt hiszem.

    Arleth szemszög
    * Helyet foglalt Katherine és Keith között, akik egymás előtt ültek, így ő került Coraline-nal szembe. Próbálta minél távolabb tartani a fiút a barátaitól, de nem tehetett róla, amint meghallotta a fiú hangját, libabőrös lett. És ne azért, mert élvezett volna bármit is *
    - Nos, igen, akár mondhatjuk is barátnak magunkat. Nagyon-nagyon régi barátnak. Nem is tudom, hogy az ilyet lehet-e még barátságnak nevezni, elvégre a kapcsolatunk megromlott, ami mindkettőnk hibája...
    * Jelentőségteljes pillantást vetett a férfira, aki viszont csak rákacsintott. Arleth meg tudta volna fojtani. Ami nem is lett volna baj, tekintve, ha nem teszi, akkor majd Keith öli meg őt.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:37 am

    -Régi barátok? Akik között megromlott a kapcsolat? Hm, ez érdekes... Mégis miért?
    *Tudakolta Katherine a barátaitól, kik most egyszerre tűntek a szemében ismerősöknek és idegeneknek egyaránt. ~Talán eltitkolnak valamit?~Kérdezte magában miközben szeme idegesen váltakozott, hol a szépséges Arleth-re pillantott, hol az irtóan jóképű, veszélyes Keith-re.*
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:37 am

    Arleth szemszöge
    - Főképp az én hibámból. Paranoiámnak és bűntudatomnak köszönhetően megszakítottam Keithel a kapcsolatot. Bár, utána megbántam, de később visszagondolva, helyesen tettem * Arleth élvezettel fürdőzött abban a meglepett pillantásban, ami Keith szemében villant a "megbántam" szónál. Ezzel hazudott, de szeretett volna annyi fájdalmat okozni a fiúnak, amennyit csak tud ezalatt az egy hét alatt *
    - Válthatnánk esetleg témát? Merre van a bátyád, Katherine?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:38 am

    -A bátyám? Nos Williem elment valahova, valahova messzire. Csupán egy kis kiruccanásra, de ő ilyen. Felbukkan a semmiből aztán fogja magát és hirtelen továbbáll. Néhány nap múlva majd visszajön, csak ezt tudom mondani.
    *Hazudott Katherine. Azazhogy nem hazudott, csupán nem mondta el, hogy miért ment el Williem. De ez nem is olyan dolog amit Arleth-el és a többiekkel kéne megosztania.*
    -Szerintem is váltsunk témát!*Javasolta, hogy ne kelljen hazudnia feleslegesen, és kinyitotta a varázskönyvét.*-Áh, ez egy érdekes téma. Tudtátok, hogy a szem a lélek tükre? Tehát ha belenézel a másik szemébe, olyan mintha egészen belelátnál a lelkébe, persze csak akkor ha az illető nem bújik álarc mögé. Nektek mi a véleményetek erről meg az ilyen kristály,kártya meg tenyér jóslásról?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:38 am

    Arleth szemszöge
    - Én nem hiszek az ilyenekben. Régebben, amikor pap voltam, tanítottak nekünk jóslást, és egy kis egyszerű meditálás után képes voltam látni a jövőt, habár nem mindig telejsül amit láttam. Mondhatnám úgy is, hogy a jövő nincs kőbe vésve.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:38 am

    - Igen Arleth, a jövő változhat. Meg lehet változtatni a jövőt, de ez csak rajtunk múlik - mondta Coraline erős hangsúlyt megütve.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:39 am

    Keith szemszöge
    - Valóban, ön, Coraline, tökéletesen átlátja a helyzetet. A jövő változhat * Keith erősen hangsúlyozta a szavakat, miközben Arlethre pillantott.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:39 am

    -Nos igen, mind jól mondjátok. A jövő változhat, mégis vannak egyesek akik képesek bizonyos dolgokat megjósolni az illető jövőéből vagy a múltjából, megtudni ezt és azt.
    *Szólt Katherine a témához, majd amikor látta, hogy a társasági légkör kezd meleggé válni, hogy a többiek csípős hangulatot kezdenek teremteni, témát váltott.*
    -A jóslás szerintem érdekes téma. De van még ennél is érdekesebb dolog: az aura látása. "Az emberi aura egyszerre energiamező, és a testet átszövő életerő megjelenése. Ezek a környezetünk és életvitelünk által befolyásolt energiák határoznak meg minket. Az aura tükrözi az egészségi állapotunkat, karakterünket, szellemi tevékenységünket és érzelmeinket, sőt, sokszor más tünetek előtt jelez különféle betegségeket. Ezenkívül auránk egyfajta sprituális kézjegy."Egyesek képesek látni ezt az aurát saját maga és más emberek körül is.Ráadásul erre mindenki képes, csak el kell sajátítani. Nos, erről mi a véleményetek?Ti látjátok az aurát?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:39 am

    Arleth szemszöge
    - Tudtad Katherine, hogy a gyerekek több mint 50%-a látja a az aurákat, és még rengeteg más dolgot amit a felnőttek nem? Ez azért van, mert a gyerekeknek még nincs olyan...beszűkült látókörük, mint az idősebbeknek. Én, ha jól emlékszem gyermekként se láttam aurát, talán a szüleim jóvoltából. Mindig is úri hölgynek neveltek, sose kezeltek gyerekként, így jómagam is túl hamar nőttem fel, és most sem látok aurákat, őszintén szólva nem is szeretnék. Néha jobb nem tudni, hogy mit éreznek az emberek. És te, Katherine? Láttál, vagy látsz aurákat? Tán a bátyád?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:40 am

    -Nos a bátyám nem látja az aurát, azaz most már nem. Gyerekként úgy tudom, hogy látta, de aztán elfelejtette hogyan is kell. Elvégre az idő múlásával az emberek változnak. De igen, én láttam és látom is az aurát.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:40 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth meglepettnek érezte magát. Ha Katherine látja az aurákat, bármikor megérezheti, hogy mikor hazudik. A titkát egy pillanat alatt felfedik, és akkor lesz ne mulass. Utolsó kétségbeesésében Keith-re pillantott, és legnagyobb félelmére az ő arcáról is azt tudta leolvasni, amit a sajátján is érzett. Ha Katherine rájön az igazságra, és elmondja valakinek, mindketten halottak! *

    Keith szemszöge
    * Amint meghallotta Katherine utolsó szavait, lefagyott a ravasz mosoly ajkairól. Érezte magán Arleth kétségbeesett szemeit, ám ő is csak ugyanúgy tudott rá visszanézni. Rettentő ideges volt. Egy óvatlan pillanatban túl erősen szorította meg a boros poharát, mire az ezer és ezer darabra tőrt *
    - Oh, milyen ügyetlen vagyok, máris összeszedem * Arleth értette, hogy mit akart, ezért ő is lehajolt segíteni. Az asztal alatt halkan pusmogtak *
    - Mit tegyünk? * kérdezte a fiatal nő kétségbeesetten *
    - Fogalmam sincs. Lehetőleg úgy válaszolj neki, hogy ha nem muszáj ne kelljen hazudnod.
    - Észlény, szerinted erre még nem jöttem rá?!
    - Most mondj jobbat!
    * Az üvegdarabokat összeszedve mindketten helyet foglaltak újra az asztalnál, majd Keith Katherinera mosolygott *
    - Bámulatos képességed van, Katherine. Igazi csoda.
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:40 am

    -Nem nagy csoda. meg nem is szoktam használni, nem vagy kíváncsi rá, hogy hogy is érez a másik ember az adott pillanatban. csak akkor szoktam használni ha tényleg szükségem van rá, mindig "kikapcsolom", hogy a színek ne zavarjanak. Meg különben is nagy erőfeszítés kell ahhoz, hogy lássam...
    *Mondta Katherine nem törődve az előbbi kis balesettel, miközben behunyta szemét. Erősen koncentrált azon, hogy lássa az aurát. Majd csodák csodájára amikor kinyitotta szemét, látta.*
    -Óóó..Akkor mondom, ha nem bánjátok.*felelte majd választ se várta, mondta milyen aurákat lát.*
    -Arleth a tied...vöröses-rózsaszínes és zöldes,a mi egészen jó.*Mondta Arleth-re nézve majd Keith-hez fordult.*Míg a tied Keith....vöröses-zöldes és barnás...
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:40 am

    Arleth szemszöge
    * Arleth nem tudta, hogy megkönnyebbüljön, vagy sikítson félelmében. Végül összeszedte minden bátorságát, barátságos arcot öltött, s érzelmeit meghazudtolva bátran kérdezgetni kezdett *
    - Valóban? Ezek a színek mit jelentenek? Illetve, te mit következtetnél ki, hogyan érzünk?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:41 am

    ~ Ez érdekes... vajon ebből rájön arra mi történik? ~

    - Katherine? - mondta Coraline -ez egy nagyon jó képesség. Az én aurámat meg tudod mondani?
    Eper
    Eper


    Hozzászólások száma : 335
    Csatlakozás ideje : 2011. Sep. 02.

    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Eper Szomb. Szept. 03, 2011 1:41 am

    -Nos, Coraline a te aurád...eléggé sokszínű. Rengeteg szín, rengeteg alakban keveredik nálad, így....nehéz pontosan megmondani mien szinű pláne, hogy mien érzéseket jelenthet.
    *Mondta Katherine a színtiszta igazságot. Mert Coraline aurája tényleg sokszínű volt, narancs,sárga, zöld, kék, vörös, lila, rózsaszín és barna különböző színtúnusban jelent meg nála. De Katherine nem törődöt vele, hogy jobban elmagyarázza inkáb a másik kettő könnyebben kivehető aurájának a részletes leírásával foglalkozott.*
    -A vörös: energia, erő, harag, szexualitás, szenvedély, félelem, ego jelentése. A zöld: béke, gyógyitás, részvét, álnokság, féltékenység. A rózsaszín: szeretet, őszinteség, barátság. Míg a barna: kapzsiság, öncélúság, önfejűség.*Olvasta fel a varázskönyvéből Katherine az aura egyes színeit és jelentésüket, amelyek megmutatkoztak Arleth-nél és Keith-nél. Majd nevetve hozzátette.*- Mivel a zsíneknek sok jelentése van, nem tudom megállapítani, hogy a felsoroltak közül melyiket is érzitek...De a szexualitást, a szenvedélyt, a kapzsiságot, a féltékenységet kihúzhatom a listáról, ugye?

    Ajánlott tartalom


    A Vörös Rózsa Fogadó - Page 3 Empty Re: A Vörös Rózsa Fogadó

    Témanyitás  Ajánlott tartalom


      Pontos idő: Csüt. Ápr. 18, 2024 11:08 pm